Meno pre chlapčeka. Aké je podľa vás najkrajšie?

sophia
31. máj 2006

Najkrajšie chlapčenské mená podľa Vás.
Napr. - Sebastián, Samuel, Adam

jolly84
14. apr 2014

Určite Juraj - podľa mňa najkrajšie mužské meno 🙂

celasapremenim
19. apr 2014

prosim vas baby:
manzel chce meno Marek, dcera Peter a syn Richard a mne s lubi aj Roman, co je podla manzela strasne meno, takze to stvrte zhaslo....a bezkompromisne si idu po svojom.....keby to novorodena mohlo povedat, ktore sa lubi jemu hned na porodnom stole, beriem to dvadsiatimi :D:D:D:D

mamartinka
19. apr 2014

@jolly84 ja mam cez 20 rokov ma bratranec Juraj.
@celasapremenim ja mam brata Romana.

celasapremenim
19. apr 2014

@mamartinka ved to je velmi pekne meno
ja mam tiez bratranca juraja :D
a lukasa, mira, vlada aj bystrika :D..toho posledneho, ked bol maly, sme volali bibo :D:D:D:D

rendzes
26. máj 2014

@sparocka
Dobry den prajem chcela by som sa Vas opytat ci ste mali problem na matrike zo zapisom mena saimon?

mnamko
26. máj 2014

@rendzes asi nebude lebo kamoške sa malý narodil pred mesiacom a tiež ma Saimona

mamartinka
26. máj 2014

@mnamko a kedy bude slavit meninky?

mamartinka
26. máj 2014

Inak mne sa paci aj Simeon ale ci by aj to nebol na matrike problem.

mnamko
26. máj 2014

@mamartinka to neviem opýtam sa jej

rendzes
27. máj 2014

Simeon je v zozname na matrike takze stym problem urcite nebude.

mamartinka
27. máj 2014

@mnamko
@rendzes Dakujem pekne.

dollydo
2. jún 2014

Ahojte, prosim poradte. Čakám chlapčeka a nemam vybrate meno. S manzelom sa nevieme zhodnúť. Máme dcérku. Volá sa Nella. Hľadám menk ktoré by sa hodilo k jej menu. V úzkom výbere ostali Lukáš a Viktor. A musi sa hodiť aj k priezvisku Valachovič. Nemusi byť slovenskeé no ani exotické. Možno nevšedné.

sandrika1986
3. jún 2014

@dollydo : Mne sa osobne páčia mená ako napr.: Lucas, Sebastián, Marek, Mário, Nicolas, Patrik 🙂

aknaj78
15. jún 2014

ja neviem vobec vybrat meno pre chlapceka nic ma neoslovilo, do porodu zostavaju 2 dni ☹ 😒

mamartinka
15. jún 2014

@aknaj78 Jej ved mas krasne meno vybrate Branko je pekne.Este taky Tobias,Matus,Mateo,Matias,Simon,Jonas.Je vela peknych ale ja by som dala toho Branka.

aknaj78
15. jún 2014

@mamartinka ked to je po manzelovi, nie ze by sa mi to nepacilo ale ..svokra mi prizvukuje ze daj po otcovi, vies jak to je zo svokrami... to ako keby mi hovorila ja som vybrala meno pre svojho chlapca tak aj ty daj take iste. Tak clovek uz len na truc neda.... neviem ci chapes

mamartinka
15. jún 2014

@aknaj78 ale ved svokra ti nenosi dieta a neporodi.Co ta je do nej.Bude to vase dieta a nie jej.

mamartinka
18. jún 2014

@aknaj78 Tak ako ste sa rozhodli.

peterlettrich
19. jún 2014

@paulitas ...tak aj my prave nad tymto rozmyslame...cakame dvojicky chlapcov - cakam niake napady, inspiracie...hladam ale niako nemozem prist na to ake mena....muz chce Petka, ale povedal, ze ak by sme nasli niake 2 mena krasne, ze by sa vzdal aj Petka...tak radte :D

monika11m
19. jún 2014

no môj bude určita Sheldon!

warholette
20. jún 2014

@monika11m Sheldon Cooper?

monika11m
22. jún 2014

@warholette No po ockovi by to bol Šimonek!

aknaj78
28. jún 2014

@mamartinka mame Branka (zapisali nam to v takom tvare )

mamartinka
28. jún 2014

@aknaj78 jeeeeeeeej a uz je aj narodeny.Gratulujem k Branulkovi a vela zdravicka vam prajem.Tak manzel nakoniec suhlasil z menom?Krasne meno ste vybrali.Aky bol porod?Dufam ze vsetko v poriadku.Manzel bol u porodu?Sestricka co hovori na braceka.Drzte sa a uzivajte si malinky uzlicek.

mamartinka
28. jún 2014

@mamartinka foto nemas?

aknaj78
28. jún 2014

@mamartinka manžel nevedel ake meno dam na poslednu chvilu on je Branislav ale ja som dala meno Branko tak je to take symbolicke. Porod bol v pohode klasika sekcia nejako skoro som sa zotavila lepšie ako pri Nelke. Mala trochu ziarli ale velmi braceka luby stale ho hladka a bozkava. Pozdravujem cmuuuk

mamartinka
28. jún 2014

@aknaj78 a fotku nemas?Som si to nad tebou hlupa sama sebe poslala.

modrofuzik11
28. jún 2014

mame jakuba a ondreja🙂

dara29
13. aug 2014

Tak dievčatá ktoré: Šimon, Viliam, Filip

mamartinka
13. aug 2014

@dara29 za mna jednoznacne Simon 😉