• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Meno pre chlapčeka. Aké je podľa vás najkrajšie?

1. septembra 2016 
Tak nakoniec sa nam narodil Bartolomej emoticon a zatial ziadna skratka neobstala. Vsetci vratane deti ho oslovujeme Bartolomej a Bartolomejko.

Pekne mena pre chlapca su aj Benjamin, Leonard, Jakub, Ondrej a Tomas...

Ja som si vypisovala vsetky pekne mena z kalendara a vylucovacou metodou som zostala pri 2 menach, z ktorych som si nakoniec vybrala emoticon

Som katolicka a preto som vyberala chlapcenske meno z 12-tich apostolov emoticon Bola to moja tuzba a som stastna, ze vsetky moje deti maju velkych svätych patronov. V tejto dobe je to podla mna velmi dolezite.

Poradit mozem meno, ktore sa paci mne, ale lepsie bude prejst cely kalendar a spolu s manzelom najst to najkrajsie!
9. feb 2015 o 10:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte. Prosim poradte mi pri vybere mena: Arthur alebo Niko? Priezvisko na G.
2. mar 2015 o 05:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@babatkoo Artur, Niko je prezyvka, skratka dlhsich mien ako napriklad Nicolas.
2. mar 2015 o 15:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@warholette dakujem emoticon Niko je normalne meno povodne grecke a niekde sa uvadza aj staroslovanske. Aku zdrobnelinu by si pri Arturovi volila?
2. mar 2015 o 16:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
kočky prosim kedy oslavuje meniny Liam??
8. máj 2015 o 11:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Co poviete na meno Silvester?
18. máj 2015 o 11:38  •  čaká bábätko, termín má v decembri 2015  • Odpovedz  • Páči sa mi to
to je take subjektivne, ze skoda sa vobec pytat emoticon
5. júl 2015 o 20:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
poradite?velka dilema emoticon porod o chvilku a niesom rozhodnuta pre meno emoticon stale emoticon
chcem sa rozhodnuť spravne...TIMOTEJ alebo LUCAS pačia sa mi obe a každý týždeň som rozhodnuta inak emoticon Lucas je nadherné len sa bojim či nie moc moderné..aby nebol problem na urade či pri krste...mate tu niektorá Lucaska? ďakujem
7. aug 2015 o 11:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@meredithe daj obydve a budes spokojna.Ved aj Lucas Timotej je pekne.
7. aug 2015 o 17:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@meredithe alebo opacne Timotej Lucas.
7. aug 2015 o 17:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Babiny poradite mena pre dvojicky chlapcov k priezvisku Bučko emoticon neviem sa rozhodnut. Jeden bude asi po muzovi Janko.
13. aug 2015 o 09:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@bibi21 tak potom nech sa rymuju. janko a danko. alebo nech su obe take staroslovenske. k bucko sa jednoznacne hodia slovenske.
13. aug 2015 o 09:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@bibi21 Branko Bucko,Branislav.
13. aug 2015 o 13:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “na žiadosť pisateľky komentára sa komentár zmaže”
20. aug 2015 o 10:38 • ema5512
@ema5512 mne viac pasuje Oliver Mráz. Alebo nejaké iné trojslabičné meno: Timotej Mráz, Miroslav Mráz..
20. aug 2015 o 12:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ema5512 mne sa viac paci Oliver Mraz. Mne osobne sa nepacia krstne mena s makcenmi : Tomáš Lukáš Dušan Miško
..
21. aug 2015 o 15:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Upozornenie
Používateľ je nedôveryhodný. Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o účet vytvorený za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od tana284.
Michal ;)
21. aug 2015 o 15:33  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v decembri 2015  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Upozornenie
Používateľ je nedôveryhodný. Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o účet vytvorený za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od zanet63.
Tomáš
21. aug 2015 o 15:38  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ema5512 Mráz je vyslovene slovanské priezvisko, vybrala by som k nemu slovanské meno: Slavomír, Vladimír, Ľuboslav, Miroslav, Jaroslav a pod. Oliver určite nie, je to meno odvodené od oliva (strom, plod), k priezvisku Mráz sa nehodí ani foneticky, ani významovo ani nijak.
21. aug 2015 o 15:41  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@alaguema
@zanet63
@babatkoo
@jachin ďakujem za Vaše názory emoticon
23. aug 2015 o 13:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Marek, Daniel, Samuel emoticon
25. aug 2015 o 13:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
My máme: Samuel a Mathias emoticon pre mna TOP mená emoticon
28. aug 2015 o 11:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@aamelkaaa Ahoj, u susedov majú Silvestra..ked bol malý tak ho volali krásne..Silvik..a teraz už len Silvo..ale v pohode meno..keby manzel suhlasil, tiez by som ho zvazovala
28. aug 2015 o 12:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
Poradte aj mne..máme staršieho Riška a druhému neviem sa rozhodnúť..Marko, Robert, Juraj? Robko sa mi páči, len ma každý odhovára, že sa mu budú posmievať..Robertko..ako tá erotická pomôcka..a Juraj, že sa ťažko vyslovuje..
28. aug 2015 o 12:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@luboslavap mne sa paci Robko z tych variant mien ktore mas. Moj brat je Robert a aj sused - dospeli chlapi po 28 r. a nikdy si nepamatam ze by im niekto povedal robertko... ja hovorim bratovi Bobo alebo Bobek emoticon a mala by si oboch na R. Juraj bude podla mna vzdy len Ďuri, Marko mi akosi nejde po chuti emoticon
28. aug 2015 o 14:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@luboslavap Marko je super emoticon emoticon
28. aug 2015 o 14:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
my budeme mať Jonáša (ak to bude chlapec), ja som s ním síce neni moc stotožnená ale priateľ má podobne ako iní chlapi na každé meno niečo :D
31. aug 2015 o 20:13  •  čaká bábätko, termín má v januári 2016  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ach tí chlapi..ani môj mi teraz nevie veľmi poradiť..a termín už za rohom..=)
2. sep 2015 o 16:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Juraj je pekne...My mame olivera 12 a maxima 2...Ale strasne som tuzila dat teraz pri poslednom synovi Oskara , pre mna top meno ....skoda,ze u muza nepreslo..on chcel zas Felixa ;) Tak mame kompromis. ;)
9. sep 2015 o 21:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
paci sa vam meno Stanko a Gregor?
29. sep 2015 o 19:51  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš