• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Meno pre chlapčeka. Aké je podľa vás najkrajšie?

8. novembra 2016 
@lucinuska ja som chcela pôvodne meno Matúš, lenže veľa kamošiek má Matúšov, tak som napokon zvážila, že Matúš nie.. potom mi hneď skrslo, že keď nie Matúš, tak Matias! :slight_smile: a nepoznám ani nikoho osobne, kto by mal synčeka s týmto menom, nie je také časté a je fakt prekrásne :slight_smile: aj Dominik je pekné, ale v rodine máme už Dominiky, tak to tiež nie :grinning: ale možno to nakoniec nebude ani Matias, ale Ninka. Ja totiž ešte pohlavie neviem, pretože drobec sa vôbec nechce ukázať a to som už v 23. tt. Len mi veľa ľudí hovorí, že mi tipujú chalana, preto viac maturujem nad chlapčenským menom :slight_smile:
3. máj o 15:27  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v auguste 2016  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Bartolomej :slight_smile:
25. máj o 12:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte ja som sa teraz este len zaregistrovala.. chcela som sa spytat na meno pre dievcatko ci sa da dat aj dve mena len neviem spojit druhe meno k menu Rebeka co sa hodi a chcela by som vediet aj dve mena pre chlapca ake sa hodia ale skor pre dievcatko ake sa hodi k menu Rebeka.. Dakujem :slight_smile: :slight_smile:
5. jún o 08:47  •  čaká bábätko, termín má v decembri 2016 (40. tt)  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@alexandra nasa dcerka sa tiez vola Nikoletka...krasne meno:wink:
23. júl o 15:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@barborkababatko2 a volať je budeš ktorým menom? Alebo obomi naraz?
23. júl o 22:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
30. júl o 07:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
My chceme buď Axela alebo Pascala :slight_smile: ja viem, že sú to nezvyčajné mena, ale žijeme v zahraničí a neskutočne sa mi páčia tie mená :blush:
1. sep o 22:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@nastaa my mame Matiasa ma 7 rokov a volame ho normal Matias akebo Mati, teraz čakáme druhého chlapca a tu uz je to horšie s vyberom mena :wink: poradteeee
8. nov o 17:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@suzanecka1 uz aj my mame Mathiasa. :slight_smile: zajtra ma krasnych 10 tyzdnov :grinning: .. Fuuu kebyze mam dalsieho chlapca niekedy, tak by sa volal Marco :slight_smile:
8. nov o 21:56  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v auguste 2016  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok