Meno pre chlapčeka. Aké je podľa vás najkrajšie?

sophia
31. máj 2006

Najkrajšie chlapčenské mená podľa Vás.
Napr. - Sebastián, Samuel, Adam

irriss
22. nov 2011

@anicka1981
blbne mi MK 😠

kmetulec
22. nov 2011

ja mam syna,ktory sa vola Marcel a aj ked som az do porodu nevedela co budeme mat,toto meno som chcela od prvej chvile,ked som zistila,ze budeme mat druhe dieta 🙂

anjelicek26
22. nov 2011

@anicka1981 - no ani moc nie 😕 Simon Vataha, Vincent Vataha, Natan Vataha, Robert Vataha... k tomu ide hadam vsetko 😀

anjelicek26
22. nov 2011

@irriss - uz zas 😅 Ty tam mas nejakeho skriatka nastahovaneho 😅

anicka1981
22. nov 2011

no, alebo onur vataha 😀 😀 😀

elephant
22. nov 2011

@anicka1981 To myslíš vážne? 🙂 Ja poznám jednu žienku z východu, a tá tiež bola Vataha (Vatahová)

anicka1981
22. nov 2011

@elephant 😀 jasne ze nie, ja som nevidla ani jednu cast 🙂, len ma tak napadlo 😉

a odkial, ja som z presova, ale muz je od humenneho

elephant
22. nov 2011

@anicka1981 počkaj, teraz neviem o akej "časti" hovoríš... Tak je syn Vataha, či nie? 😀
Ja už si presne nepamätám, bolo to pred viac než 10 rokmi, keď som žila v Košiciach. Ona určite nebola odtiaľ, iba tam študovala, ale už presne neviem odkiaľ bola. Keď s manželom doštudovali (vtedy ešte spolu len chodili), tak odišli do Kanady, a potom sme stratili kontakt, ja som sa odsťahovala do Prahy... Je to už viac než 10 rokov, možno 11... Ale bola hrozne milá, mal som ju veľmi rada...

anicka1981
22. nov 2011

@elephant no jedneho mam- 5 mesacneho Marka, a asi budem mat hned dalsie 🙂, noja tiez neviem, lebo vydata som len 1 rok, a pred tym sme zili v anglicku a to sme s rodinami velmi nestretavali asi 1x do roka... ja vlastne poznam iba blizku rodinu,,, a avokor ja z 3 bratov, tak je mozne,ze naka rodina by ta tvoja mohla byt 😉

a o casti, zo seherazady, ze onur :D

lovesista
22. nov 2011

@elephant Marko aj Matteo su krasne mena, ale k nasmu priezvisku sa vobec nehodia.. skoda.. myslim ze futbalista Martin Skrtel ma syna Mattea, v kombinacii s tym priezviskom mi to pride dost divne 🙂

meno Timon som jakziv nepocula 😕 az tu v tejto teme, najskor som si myslela ze ide o preklep 🙂 kazdopadne..zaujimave meno

silvijaa
22. nov 2011

@kmetulec ja mam brata marcela.......a ked bol malinky, tak sme ho volali mimik......to mu aj ostalo dodnes.....ma 31 rokov a obcas ho tak aj zavolame..... 🙂

irisameerah
23. nov 2011

Sú mnoho krásnych chlapčenských mien, ale asi vždy je najkrajšie dať meno po človeku ktorého milujeme a s ktorým to bábo čakáme, teda po novopečenom tatkovi ... Aj budúci tatko bude určite rád ak synček bude mať meno po ňom...
Ale mne osobne sa páčia aj chlapčenské mená, ako napríklad : Sebastian, Alex, Alan, Christian, Marco , Anthony, Simon, Christopher, ale aj medzi slovenskými sú pekné aj tie tradičné: Jožko, Janko, Miško, Jurko....

elephant
23. nov 2011

@anicka1981 poslala som ti IP 😉

agimi
23. nov 2011

@mihouk my sme na tom lepšie 🙂 švagor má mačku Maxi 🙂 ale aj tak chcem Maxa 🙂

kmetulec
23. nov 2011

@silvijaa my nasho Marcela volame Mcko a tiez mu to asi zostane,lebo uz ho tak vola vycsina rodina,pekne ze?aspon im nieco z detstva ostane na cely zivot 😀

majuskovci
24. nov 2011

Môžete mi poradiť ako pekne voláte Marka,pretože meno Marko sa mi páči,ale neviem ako by sme ho inak milo volali.Doma máme Mária - toto meno sa mi strašne páči a Martinko.

adkoalauri
26. nov 2011

Keby som nemala manžela Adriána, tak sa syn volá Adrián. Strašne sa mi to meno páči. Prvý syn tak dostal meno Dávid ale aké meno vymyslieť pre druhého syna - keby sme mali?

anicka1981
26. nov 2011

@adkoalauri hmmm, Adrian ???? 😀 pekne meno,

anicka1981
26. nov 2011

@majuskovci no mi naseho Markusik 😀 , Marulko, alebo Marecko, hoci to uz nie marko, ale meniny maju v rovnaky den, ale zase meno Marko je same o sebe velmi pekne a neda sa ani skaredo zavolat, tym , ze zmenis intonaciu a podobne, ja som strasne rada a vlastno maly este ani nebol a uz som vedela, ze bude marko 😉

adkoalauri
27. nov 2011

@anicka1981 Lenže aj manžela volajú svokrovci Adko. A to nenávidím ☹ Keď už tak Aďko. A bol by Adrián s dlhým á. Ale to nechceeeemmmm 🙂

anicka1981
28. nov 2011

@adkoalauri no tak to nie je nic moc, ja zase som musele pripominat aby mojeho nevolali marek, lebo moj oco aj brat je marek,,, ale teraz uz v pohode, kazdy ho vola marko, zalezi na tebe,,,,a na dlzni nezalezi,,, ked ho tam nechces, tak ho nedaj, 😉, ale kopa peknych mien, zalezi na tom ake ti padne do ucha 🙂

lucinka1104
1. dec 2011

Adrian je krásne meno ale Aďko je otras ajtak je najkrajšie Lukáš, Matuš, Tomaš, Tobiáš, Tadeáš, Oliver , Alexander a pači sa mi aj Jerguš a Jonas

lucinka1104
1. dec 2011

a Daniel len mam problém s Dankom..... 😠

adkoalauri
1. dec 2011

@lucinka1104 Pritom manžela volám len Aďko 😀 😀 A s tým Dankom by som problém nemala, skôr s Danom 😀

lucinka1104
1. dec 2011

mne skôr asi Dany príde lepšie a Aďko to fakt nemusím ale neodsudzujem 🙂

mia258
1. dec 2011

Keď budem mať niekedy chlapčeka, tak to bude určite Damien 😵 A z klasických slovenských sa mi páči Adam alebo Dávid.

lenka112
1. dec 2011

My máme Daniela 🙂

dena883
1. dec 2011

...a my mame Lukáška to je pre nas to naj 😀

tehotnica1669
2. dec 2011

nam sa zda najrajsie Erik 🙂

adunka73
3. dec 2011

ja by jsem chtela Martina 😎