Meno pre chlapčeka. Aké je podľa vás najkrajšie?

sophia
31. máj 2006

Najkrajšie chlapčenské mená podľa Vás.
Napr. - Sebastián, Samuel, Adam

drobcek801
22. sep 2011

@nastasyk ja o tom stale premyslam a mozno ich sklamem ak sa v porodnici nakoniec rozhodnem pre gregora 😀 velmi,velmi sa mi paci a michalov je v nasom okoli aj tak velmi vela,este uvidime,snad manzela presvecim a babka sa s tym bude musiet zmierit 😉 ani dorotku nechceli a teraz sa im velmi paci 😉

nastasyk
22. sep 2011

ludia si rachlo zvyknu, ja by som isla do Gregora🙂 inak aj Dorotku som chcela, ale uz mi ju vyfukol manzelov bratranec🙂 Inač brata volame: Grešo, Greško, Gregi, Greg, Gregor a oco ho stale vola Gregorko, aj ked je uz o hlavu vyšši ako on🙂

drobcek801
22. sep 2011

@nastasyk asi si ma presvedcila a krasne ho volate,nemozem odolat 😉

buffinko
22. sep 2011

@nastasyk, @drobcek801, aj my čakáme Gregora, to je jediné chlapčenské meno, na ktorom sme sa s manželom zhodli 😀 meno si nechávame pre seba, zatiaľ sme povedali iba pár ľuďom a reakcie boli veeeeľmi rozpačité 😅 ale máme typicky slovenské priezvisko, no a Jakubkov, Šimonkov, Maťkov, Adamkov a podobne je akosi priveľa v poslednom čase...navyše je to ok meno aj v medzinárodnom kontexte, máme tak meno aj u prvorodenej - slovenské a pritom svetové 🙂 takže za mňa - drobcek801 dobrý výber 😀

drobcek801
22. sep 2011

@nastasyk
@buffinko tak vdaka baby,prave som sa rozhodla,bude to "GREGOR" 🙂

lucinka1104
22. sep 2011

Gregor je ozaj pekné meno aj Jerguš je super no fajn ke aj Roland, Ronald, Frederik, Rafael, Rastislav, proste trochu iné ako je terz in a pritom krásne mená

weverka11
22. sep 2011

@nastasyk
@drobcek801 dakujem 🙂 no je to pre mna to nejkrajšie meno... a volame ho Gregor, alebo Gregorko, Gregory... ale aj Michal je krasne 😉

nastasyk
22. sep 2011

Aj ja to meno milujem, keby som nemala brata Gragora, urcite by to bol moj syn🙂

drobcek801
22. sep 2011

ach velky vyber,my sme sa rozhodovali pre michal,gregor,tibor,ale asi to bude na sto pro Gregor 😉

syslica
22. sep 2011

@buffinko
@drobcek801 Pravdupovediac, Gregor bol aj u nás v užšom výbere, ale keďže máme slovenské priezvisko začínajúce na R, bolo by to príliš hrčivé... tak sme zvolili jeho slovenskejší variant Jerguš 🙂 .

herbik3
23. sep 2011

no my tiez riesime dilemu s chlapcenskym menom ja si vobec neviem vybrat rozhodujem sa ale nakoniec medzi Petkom a Jakubkom. Aj Misko sa mi velmi paci ale moja polovicka my uz stihla povymyslat na kazde meno take prezyvky ze neviem uz sama. Aj ked si myslim ze deti v skole maju taku predstavivot ze najdu prezivku na hociktore meno 😝 teda neviem asi dame Jakubko

katka282
23. sep 2011

Ahojte kočky, no s menom som si užila pred 14 mesiacmi až až🙂 Ešte večer pred plánovaným pôrodom sme sa nevedeli dohodnúť aké dáme meno.Páčilo sa nám viac , proste partner to nechal na mňa a ja som nerozhodná.Rozhodovali sme sa v užšom výbere nad Nikolaj a Gregor.Nakoniec som nahlásila Nikolaj(Ak by som čakala dievčatko ,bola by to Nina,tak to preto ) a ked ma viezli na Jisku, tak mi partner povedal,že poslal asi 100sms s menom Gregor. A nakoniec som i rada, voláme ho Gregorko, Gregory,alebo Gregor. Je to slovenské meno a je krásne🙂

alexa7
27. sep 2011

Mne sa strasne zacalo pacit meno DANIEL 😉

lenkaks
27. sep 2011

@buffinko mas pravdu,Jakubkov je privela v tomto case,ked zvolam Jakuub na svojho vonku na ihrisku,otoci sa ich aj 5 🙂) ale aj tak stale pre mna najkrajsie chlapcenske meno 🙂)

buffinko
27. sep 2011

@lenkaks, pre maminu bude meno dieťatka určite to naj na svete 🙂 Jakubko je nádherné meno, bez debaty. Mne sa táto klasika slovenská páči 🙂 a očividne nielen mne 😀

reka99
27. sep 2011

Mne sa paci Lucas, Alex, Tobias

lenkaks
27. sep 2011

Este sa mi aj take ciro slovenske paci meno Matej 🙂

petrake
27. sep 2011

ahojte, u nas to bolo s vyberom mena pre prveho synatora nejednoznacne jednoznacne, este predtym ako sme sa dozvedeli ze to bude chlapec sme sa k nemu prihovarali ako k Emmke, po ktorej manzel po dvoch synoch z prveho manzelstva neskutocne tuzil, nakoniec je to Janik po tatikovi a ja som velmi rada ze ma zlomil z mojho vyberu - Timotej, Hugo. Teraz sa tesime na druhe babo a od zaciatku sme sa tiez k nemu prihovarali ako k dievcatku, aj ked do teraz nevieme co to bude no zaciname zvazovat aj chlapcenske mena. Kedze mame slovenske prve mienko, aj druhy drobec bude mat meno slovenske, ak to bude dievcatko tak Hana a ak chlapcek tak Jakubko (po nom som stale tuzila) alebo Petrik ( po mamke) 🙂 Hlavne nech nam budu zdravucke 🙂

petrake
27. sep 2011

@herbik3 aj u nas vyhrava Jakubko a Petrik 🙂

drobcek801
27. sep 2011

@lenkaks jakubko je krasne meno,moj prvorodeny sa mal tak volat,ale tatino chcel,aby sa vola po nom,no a teraz ma predbehla segra,takze nas maly bude gregory,kebyze nie sestra,tak je urcite jakubko 😉

katka183
27. sep 2011

My máme 2 huncútov,starší je Dávidko a mladší Tadeáško,voláme ho Teddy alebo Daško

kokorunecka
27. sep 2011

My sme sa s mužíkom dohodli na Damianovi 🙂

dannaniella
27. sep 2011

pre mna Lucian / Lucio

lenkaks
27. sep 2011

@drobcek801 Gregor je pekne meno 🙂 a veru,nepoznam ziadneho Gregora v mojom okoli,aspon sa na jeho meno nebudu hlasit 5-ti chlapci na ihrisku,ako na Jakuba 😉 a na sestru by som bola nahnevana,keby ma takto predbehne s Jakubkom 😀 Ty si nebola ?? 🙂

drobcek801
27. sep 2011

@lenkaks jasne ze bola,vyfukla mi ho potvora jedna 😀

barbora7
29. sep 2011

My máme doma Kristiána 😉 Podľa mňa je to krásne meno,príde mi praktické a zárovň aj pekné 🙂

katrenka111
29. sep 2011

caute baby... ani my sa nevieme rozhodnut pre chlapčenské.... Peťko po tatovi, mne sa paci, Matias, Maxim, Leo, David..... poradte ešte nejaké...

nikolet_89
29. sep 2011

Sebastián, Lukáš, Marko 🙂

barbora7
29. sep 2011

@katrenka111 Kristián,Leonard,Daniel ??? 😕

sejsheli
29. sep 2011

Mi sme za Dáriusa 🙂