Meno pre chlapčeka. Aké je podľa vás najkrajšie?

sophia
31. máj 2006

Najkrajšie chlapčenské mená podľa Vás.
Napr. - Sebastián, Samuel, Adam

lucinka1104
19. jan 2011

@livka299 prečo Silvia, Samanta, Samira, Sameea, Simona, Stela,Slavka
Simon, Stanko....

lucinka1104
19. jan 2011

Ja osm doterz bola pevne rozhodnutá že ak by to bol chlapec bude Oliver...moja srdcovka je Alex no mm ani počuť......no začalo sa mi neviem prečo veľmi pačiť aj Nikolas a Leonard Balko to znie OK ja volam deti skratkami Luky, Timi tak hladám také dake Oliver je Oli to je pekné krajšie by bolo Tomi ale Timi, Tomi to by bolo...a teraz mam dilemu Oliver, Nikolas , Leonard , Adrian ????Balko

lucinka1104
19. jan 2011

@loss ty čakám babo?

lemonkaa
27. jan 2011

čo myslite o mene Marcel? a ake zdrobneninky poznate ?

martija
27. jan 2011

Mne osobne sa meno Marcel velmi paci, len okolie ohrna nosom. A pre maleho chlapca sa mi velmi paci zdrobnenina Macko! A pre vacsieho ani neviem....

lemonkaa
27. jan 2011

@martija prećo okolie tak reaguje? to mna zaujma =))) myslim ze je to pekne meno a trosku take zabudnute .a to mi velmy pači lebo na kazdom kroku tie iste mena .este nam hodi k prizvesku a k dcerkinomu menu .

mirka285
27. jan 2011

@lemonkaa aj mne sa paci Marcel,hlavne neni otrepane...a presne,zdrobnenina macko

martija
27. jan 2011

@lemonkaa ani neviem, mozno preto,lebo teraz je trend netradicnych mien, a ked clovek zvoli tradicne, tak vacsina si klepe po cele. ako pred nedavnom jedna kocka sominala,ze dala dcerke meno Evicka,a jej kamaratky reakcia bola - co ti sibe?!! ...takze obcas nemam slov,a vela veci nerozumiem,co sa "moderneho" rodicovstva tyka. Mne sa to meno paci, a aj manzelovi, mozno ho opat zaradim do vyberoveho konania 🙂 , napriek tomu,ze budu ludia ktorym sa to nepaci. aj ked je pravda,ze ktorekolvek meno na svete ma svojich obdivovatelov i zatracovatelov.

lemonkaa
27. jan 2011

@martija presne si to napisala!! Hlavne mne zostalo prehovorit manzela =))) sice meno jemu lubi a so vsetkimy plusami suhlasi a hlavne to bude M.K. ako aj on =))) tak tim na neho idem ,ale stale mu pači ten Alex 😝 ,este mam 6 tyzdnov do porodu a tam uvidim .

@mirka285
o tom to je ,ne chcem otrepane meno.....

mirka285
27. jan 2011

@lemonkaa vsak povedz manzelovi,ze Alex je uz kazdy druhy,ze chces originalnejsie meno pre syna 😉 a Marcel je pekne meno,ked by som ja este cirou nahodou mala syna bude Viliam...

maggie2
27. jan 2011

@mirka285 vau! Viliam je úžasné meno 🙂 presne takéto mená je treba dávať do pozornosti a nie tých Sajmonkov a Christopherkov 😉

livka299
27. jan 2011

@martija Ja tiež rozmýšľam buď Marcel alebo Norbert...🙂

mirka285
27. jan 2011

@maggie2 😀 az sa mi chlpy postavili,ze christoferko ci ako sa to pise 😵

zuzana76
27. jan 2011

Viliam sa aj mne velmi paci

lemonkaa
27. jan 2011

@mirka285 on to vie ,ale hadam prehovorim na toho Marcela =))) alebo bude hadka roka v nemocnice =)))))

lemonkaa
27. jan 2011

akkurat poznam 2 Viliamov čo narodilis za mesiac =)))

zuzikkaa
27. jan 2011

no my sme asi tyzden pred porodom zmenili na Dominik 😎 a dobre sme spravili!!! malemu sedi jak "rit na serbel"
no ale keby mam znova vyberat chlapcenske tak to bude teda probleeeem,,ale asi Adam
neviem prist na chut Christianom,,Sebastianom,Kevinom...z tych chlapcenskych sa vybera horsie,,ale pre dievca uz mam vybrate Dorotka 😉

mausy21
27. jan 2011

@zuzikkaa je aj nam sa pači dominik...ale teraz sme zastali pri michaelovi...a dievča tiež dorotka alebo jasmin..

lalipop
27. jan 2011

mne sa pacilo meno jakub, ale nakoniec mame matuska.

martija
28. jan 2011

@lemonkaa, tak mame asi rovnaky vkus,ja som velmi chcela Alexa,ale manzel nechce, a veru som si neni uz ista (a druha vec je zdrobnenina, Alexik - brrr jak pre hava), lebo idem do mesta a zrazu Alex pod sem, idem do skolky - Alex kde si, idem tam - Alex, idem sem - Alex... 🙂 , ak vies na co narazam. Takze jeden z argumentov,ktore mozes pri manzelovi pouzit je, ze ked sa bude volat Marcel bude urcite originalnejsi ako Alex, tych je vsade moc. A ja proste neviem preco,ale take meno dat nemozem, ktore pocujem z kazdeho rohu,tym meno pre mna straca originalitu, nech je ake chce krasne.

lemonkaa
28. jan 2011

@martija

Jakub ,Samko ,Adam ,Tomaš ,Lukaš .... vsetky mena pekny ale fakt ne ma originalitu , nekedy aj ta originalita ja dost šokujuca napriklad v MAMa a ja bola fotka chlapceka s menom Adolf 😕 😒 som aj do teraz v šoku . preto aj pytam nazor ,pre mna to je pekne aj mile meno ale dufam ze nikto ne bude mat šok s toho.nechcem ublizit svojemu chlapcu ,meno ja ne cely život ....preto zvažujem ...ale asi to fakt bude Marcel , ten Alex trosku nam ne chodi k prizvesku ,lebo je kratke a prizvisko tiez ,a Marcel akkurat ako by na mieru k prizvesku .

mirkach
28. jan 2011

My mame Adamka a Tobiáša

nikabrunc
28. jan 2011

Andrej, andrejko ,aďko, aďo , andrejo

andrejo
28. jan 2011

volal ma niekto?

ena
28. jan 2011

Filip, Marek, Tomas 🙂

sandrita08
29. jan 2011

Mne sa paci Sebastian,Kristian,Kevin

syslica
29. jan 2011

@evpa Pozdravujeme.... s priateľským pozdravom "Jergušovia celého Slovenska spojte sa!" - za syslí klan Jerguško a Ondrík

Nám sa páči aj Bystrík - mali tu na webe aj "klub Bystríkov" 🙂

maca_p
29. jan 2011

@martija presne viem, o com hovoris, vsade samy alex, samko, adamko, jakubko, misko...

my mame doma maxima a hladam meno pre jeho braceka... a neviem vymysliet... tak baby poradte! ale v mene nemoze byt R a Š 😀

jafnka
29. jan 2011

mne sa tiež veľmi páči maxim a potom ešte hugo

maca_p
29. jan 2011

@jafnka jeej, hugo sa aj mne velmi paci, ale toto meno mi zrusili argumentom - zdrobnelinou hučko 😲 😲 , ze tak to teda nie.