Meno pre chlapčeka. Aké je podľa vás najkrajšie?

sophia
31. máj 2006

Najkrajšie chlapčenské mená podľa Vás.
Napr. - Sebastián, Samuel, Adam

bastika
13. jan 2009

yannick a Tara

ingra73
14. jan 2009

Christian, Joseph, Jonathan

fodorka33
14. jan 2009

nas bude Marko🙂

sestricka5
14. jan 2009

my cakame Patrika

zucha
14. jan 2009

u nas, keby bol chlapec, tak som strasne chcela Ondrej a muz Jan

a_rianna
14. jan 2009

No my sme mali cele tehotenstvo vybrateho Lukaška, aj ked ja som vždy hovorila, že budem mať Tomaska, ale kedže moj manžel sa vola Tomaš, tak som moc nechcela mať velkeho aj maleho doma, ale na porodnom sale predsa len zviťazil Tomasko a mame doma Tominka.... 🙂)) takže ked sme oznamovali že už je na svete to bol šok pre rodinku xixixi

a pre dievčatko Lucia alebo Lenka.

petra1985
14. jan 2009

my sme planovali Filipka, ale vraj budeme mat dievcatko takze Filipko bude druhy 😀

zuzkaaaa
14. jan 2009

Lilli pre dievča ale manžel radšej Sofiu, a keď chclapček tak po manželovy Jožko 😉

dupinka
14. jan 2009

Adam...

alias313
14. jan 2009

Adrian 🙂

erosinka
14. jan 2009

my máme Janka po ockovi , ale páči sa mi aj Matúš, Ronald, Andrej, Alexander 🙂

munu
14. jan 2009

my budeme mat Kevina 🙂

janka0
14. jan 2009

ja som chcela Matuska ale drahy ze jedinecne Alexej

narcisa
14. jan 2009

ahojte baby

Ked sme cakali dcerku do poslednej chvile sme si nedali povedat co to bude, takze sme mali vybrate dve mena Chlapcek - ADAM, dievcatko - KRISTINKA

no lenze cim viac som sa blizila k porodu a nahodou sme sa stretli po rokoch s dakymi znamymi ci uz v meste alebo v bille minimalne kazdy mal dcerku a vacsinou boli Kristinky....v tom case bola tehotna aj moja kolegyna a kedze rodila skor o 6 mesiacov ako ja uz sme vedeli ze bude mat tiez Kristinku....

postupne sa nam to meno prestavalo pacit...a raz asi mesiac do porodu (este stale sme nevedeli co cakame) sme pozerali taky dokument o princeznej Diane....bol to ten spravny okamih ako zasah vyssej moci ci coho Pozreli sme sa s muzom na seba a vedeli sme ze budeme mat DIANKU

V nasom okoli nieje velmi obnosena, tak sa aj tesime lebo v case ked sme rodili (aug.2006) boli na porodnici same Sofie a Laurinky a Emy....

mia78
17. jan 2009

ahojte my mame doma Mirka, dalsie bude asi Marko alebo Maximilian, dievca Lujza, Veronika

anxuska
17. jan 2009

ja som vždy chcela Fedora a aj ho mám, nebolo to lahké, ockovi sa nepáčilo, ale asi v 8 mesiaci, ked nevedel nič vymyslieť,navrhol od začiatku zavrhnuté.

fodorka33
17. jan 2009

anxuska to je pekne meno, k nam by nepasovalo,lebo priezvisko by bolo Fodor 😀

lucinka1104
17. jan 2009

Lukáško 🙂

anniqa
17. jan 2009

Tak u nás to bude jednoznačne MATHIAS...a dievčatko? Páči sa mi Dorotka alebo Matilda...ešte nie sme celkom rozhodnutí...

lyongirl
17. jan 2009

anniqa - a ako budeš Mathiasovi hovoriť zdrobnelinou? Lebo mne sa tiež toto meno páči, ale odrádzajú ma nezmyselné zdrobneliny, tak zatiaľ ako posledné vybrané je Maxim

mirko
17. jan 2009

nas prvy je Patrik a ak druhe bude tiez chalan tak Kristian

jarmilka007
17. jan 2009

Marek,Robert,Richard,Daniel,Rudko 🙂 🙂

zuzana17
18. jan 2009

my máme Miška 🙂

briketa
18. jan 2009

Mate tip na jednoslabicne neobvykle meno pre chlapca? Neal uz mame. Moze byt akokolvek exoticke.

zuzana76
18. jan 2009

briketa Alan, Cayo

zuzana76
18. jan 2009

Cleo, Eli, Elio, Eloy, etc....

http://www.parabebes.com/nombres-de-bebes_fl_14...

tu som cerpala

veronika81
18. jan 2009

Baby, viete poradiť nejaké zdrobneniny pre meno Damien? Začalo sa mi to páčiť, ale také oslovenie Dami..to sa mi zdá čudné 😒 Ale neviem si predstaviť, čo iné by sa tam dalo vymyslieť..

sophie1981
18. jan 2009

veronika, moje krstna sa vola Damian..volame ho Damko.......

veronika81
18. jan 2009

Aha ozaj, ďakujem sophie. To je aj dosť podobné ako Danko.. lebo zatiaľ sme sa zhodli na mene Daniel

narcisa
18. jan 2009

meno pre braceka vybrala dcerka ktora nas pocuvala ako sa s muzikom dohadujeme ako sa bude volat pripadny chlapcek , lebo az do porodu to necheme vediet...

ako sme tak preberali kalendar mala spozornela pri mene Radko, a bolo rozhodnute...inak sa s mojim bruskom ani nerozprava ako s Radkom, takze neviem neviem ako jej potom vysvetlim ak z Radka bude Marianka