Meno pre chlapčeka. Aké je podľa vás najkrajšie?

sophia
31. máj 2006

Najkrajšie chlapčenské mená podľa Vás.
Napr. - Sebastián, Samuel, Adam

expertka8
5. jún 2006

..na matrike nebol problém 🙂 ...aj keď to nie je v slovenskom kalendári,nevadí..zato je v zahraničnýx..a dokonca vo viacerýx..takže si môžeme vyberať 😀
..ja som xcela Adama,ale mangel ma nakoniec ukecal 🙂
...v rezerve som mala ešte Timoteja-Timi 😅

danulik
5. jún 2006

aj mne sa strasne paci meno timotej, ale asi sa nedohodneme - uz je v rodine.. vlastne vsetky pekne mena uz mame v rodine 😀
ale mame este kopec casu, babo planujeme az o par rockov

mirmillka
15. jan 2007

Ahojte,zatiaľ som nečítala čo ste napísali.My máme Marca a Franca. 😉

natal
15. jan 2007

My sa s manzelom nevieme zhodnut na menach 😝 Ja som velmi chcela Mateja, ale moji rodicia maju psa, ktory sa vola Matej (povodne Macik, netusim ako a kedy sme ho premenovali na Mateja) a drahy povedal, ze nase dieta sa nebude volat ako pes. Dievcenske som vybrala Tina. Suhlasil. Isli sme na navstevu k jeho sestre a dostali psa. Trikrat hadajte ako ho pomenovali. Tina! Ma skoro slahlo o zem. Drahy mi hned zrusil Tinu a aj Dianu aj Sofiu, aj Alexa a Martina. Ale navrhy zatial nepodal ziadne 😖 Dufam, ze Matusa a Katrinu, alebo Katarinu mi uz nezrusi.

danka1
15. jan 2007

My mame tiež Mateja v zálohe, ja som chcela pôvodne veľmi Mareka, alebo Matúša, ale dohodli sme sa s manželom, že on vybera chlapcenske a ja dievcenske, takze je teda Matej (a dievcenske Barborka) 🙂

maaja
15. jan 2007

caute,

ja som si to tak na pol očka prečítala a paci sa mi ze sa vam paci meno MAREK - nase babetko v brusku dostane meno MAREK ... mame to meno vybrate uz niekolko rokov, ani neviem ako a preco sme sa k nemu dostali, ale velmi sa mi paci 🙂

a dobre ze budeme mat chlpciatko, lebo babske meno som fakt nevedela vybrat ☹

inak danka1 - ani Matúš nie je zle, kamoške sa pred mesiacom narodil MAtusko ...
mimochodom, mame podobny termin - ja mam druhy termin, resp. prvy, 27. marec 🙂

danka1
15. jan 2007

maaja Marek je super, len skoda, ze mojmu muzikovi sa moc nepaci 🙂 v ktorom tyzdni Ti posuvali termín ? 🙂

certica
15. jan 2007

caute baby, marek je vdacne a prijemne meno, neda sa nijak "zpizdit" 😀
😉

maaja
15. jan 2007

na ultrazvuku v 20tt mi povedali, že babo je väčšie a starsie ... tiez podla prveho pohybu a vzdy na UZV mi povedia o tyzden viac ako som ... pritom podla PM mam prave ten 05. april, dokonca ja som po umelom oplodneni, takze presne vedia kedy som "otehotnela" 🙂 a aj tak vidis, vravia, ze 27. marec ... inak viac sa mi paci 05. april, ale zasa kedze sa ho uz neviem dockat ;) tak by mi nevadil ani marec 🙂

inak aj dievcenske Barborka je fajn - aj my sme nad tym uvazovali, ale sa to nehodi k priezvisku ... a nakoniec manzelika ukecas na Mareka 🙂

a preco vlastne nechcete vediet co budete mat ?

danka1
15. jan 2007

no pokusala som sa ukecavat vseliakymi sposobmi, ale nedal sa, tak som zatial rezignovala, este to skusim tesne pred a ak nepopusti, tak uz nic budem skusat pri druhom 😀
no ja som nechcela a manzilek chcel vediet co to bude, tak sme sa dohodli, že ked doktor sam povie, že je to prave dobre vidiet ci chceme vediet co mame, tak si dame povedat, ale ked sam nepovie, tak sa pytat nebudeme. 😀 ja preto aby sa nahodou nezmylili, budm pripravena na dievcatko a zrazu pri porode bum chlapec alebo naopak 🙂

maaja
15. jan 2007

no vidis, ja to mam na 100%, lebo ja som bola na amniocentezu a jeden z vysledkov bol aj vysledok XY - takze urcite chlapcek 🙂

danka1
15. jan 2007

to Ti odporucili amnio kvoli umelemu opl. alebo si chcela sama?

maaja
15. jan 2007

kvoli umelemu oplodneniu
najprv som sa zlakla, lebo vysledky krvi som mala dobre ... ale potom som sa prestala bat - lebo ved ked vysledky su dobre, tak preco by mala amnio ukazat nieco zle ... takze nakoniec pohodka 🙂

danka1
15. jan 2007

tak super, aspon mas istotu, aj ze je zdravucke, aj ze je chlapcek 😀 ja skutocne vobec neviem co by som mohla mat, ako niektore zeny maju tusaka ze bude chlapcek alebo dievcatko, ja vobec netusim 🙂 budem mat prekvapco
no ale za chvilku nas vyhodia z temy, že nerozpravame k veci 🙂

maaja
15. jan 2007

fakt ? to sa da ? ze vyhodia ? ;)

danka1
15. jan 2007

no neviem, aspon ustne 🙂 teda pisomne, pride admin aby sme kecali len k veci 🙂

mamik
15. jan 2007

Veľmi by sme chceli dievčatko a mne sa páči meno Vilma. 🙂 Manžel ma už zrušil. Jemu sa páči Veronika a mne ešte Lea, Simona. Páči sa niekomu z vás meno Vilma?

mamik
15. jan 2007

A ešte k tomu menu pre chlapčeka. Syn je Daniel a voláme ho Danko,Danulo alebo Danuško a Danulik. Páčia sa mi ešte Max (alebo Maxim) a Tobias. Stretla som aj chlapčeka čo sa volal Luka. Aj to sa mi páčilo.

dalli
15. jan 2007

Páčiť sa páči, ale predstav si, ako by to zvládalo dieťa v škôlke s menom Vilma? sorry, ja som si hneď predstavila Flinstonovcov🙂)) 🙂

vavka33
15. jan 2007

Aj ja som ucila chlapca,co sa volal Luka-taky zlatunky.
Pre mna bolo zaujimave meno Noemi.
a Leu cakame teraz 😉

biela.pani
15. jan 2007

Aj mne sa páčilo meno Lea, len s manželom sme sa na ňom nevedeli zhodnúť. Potom sme dali Viktóriu. Pre chlapca sme mali nachystané Richard. To by som dala, keby som mala mať ešte raz dieťa a bol by to chlapec.

vavka33
15. jan 2007

No vidis a ja som chcela dat Viktoriu a nakoniec sme sa dohodli na mene Lea.Syn by sa volal Alex.

certica
15. jan 2007

som zvedava, ako sa to zmeni, ked budem nahodou cakat dalsie 😀 . momentalne asi Vanda, Monika, Vera a chalanisko Alan, Martin, Šimon, Teo. takze ziadny pomerne siroky vyber 😀

arabeska
15. jan 2007

mamik,ja mam kamaratku ktora sa vola Vilma 😀 .podla mna je to meno v dnesnej dobe vyhoda,je velmi neosuxane a netradicne.dalsie plus je ze ked poviem ze pride Vilma tak sa ma nikto nepyta ze ktora 😀 vsetci ju poznaju 😀 .a este mam kamarata z netradicnym menom a to je Urban mne sa to meno tiez velmi paci 🙂

susane01
15. jan 2007

ahojte, my sme sa s manzelom dohodli ze pre chlapca vyberam meno ja a pre dievca zase on. tak ze mame Olivera a keby to bolo dievcatko tak by to dola Alexandra.

certica
15. jan 2007

este sa mi vcelku paci Marian (ale uz nie domacky Majo), Robert a este Norbert(Noro, Bertik), len sa to k nasmu priezvisku nehodi uz len kvoli vyslovnosti

stanka_s
15. jan 2007

My sme dlho nevedeli vybrat meno pre chlapceka, chceli sme Daniel, ale mame v rodine. Po Vianociach sme sa zhodli na mene Simon. Dievcenske sme mali vybrane uz davno Sofia.

andrea.m
15. jan 2007

čertík ja mám muža mareka a svokra ho volá majo...takže aj marek má prezývky

certica
15. jan 2007

andy, si mi dala.. 😀

vavka33
15. jan 2007

A ja poznam chalana,ktory je Marek a volaju ho Maro,lebo je taky tucnucky a velky.