Meno pre chlapčeka. Aké je podľa vás najkrajšie?

sophia
31. máj 2006

Najkrajšie chlapčenské mená podľa Vás.
Napr. - Sebastián, Samuel, Adam

nastaa
3. máj 2016

@lucinuska ja som chcela pôvodne meno Matúš, lenže veľa kamošiek má Matúšov, tak som napokon zvážila, že Matúš nie.. potom mi hneď skrslo, že keď nie Matúš, tak Matias! 🙂 a nepoznám ani nikoho osobne, kto by mal synčeka s týmto menom, nie je také časté a je fakt prekrásne 🙂 aj Dominik je pekné, ale v rodine máme už Dominiky, tak to tiež nie 😀 ale možno to nakoniec nebude ani Matias, ale Ninka. Ja totiž ešte pohlavie neviem, pretože drobec sa vôbec nechce ukázať a to som už v 23. tt. Len mi veľa ľudí hovorí, že mi tipujú chalana, preto viac maturujem nad chlapčenským menom 🙂

stanqa123
25. máj 2016

Bartolomej 🙂

barborkababatko2
5. jún 2016

Ahojte ja som sa teraz este len zaregistrovala.. chcela som sa spytat na meno pre dievcatko ci sa da dat aj dve mena len neviem spojit druhe meno k menu Rebeka co sa hodi a chcela by som vediet aj dve mena pre chlapca ake sa hodia ale skor pre dievcatko ake sa hodi k menu Rebeka.. Dakujem 🙂 🙂

minonka1256
23. júl 2016

@alexandra nasa dcerka sa tiez vola Nikoletka...krasne meno😉

oli18
23. júl 2016

@barborkababatko2 a volať je budeš ktorým menom? Alebo obomi naraz?

mirusssss
30. júl 2016

Adam 😉

hanah24
1. sep 2016

My chceme buď Axela alebo Pascala 🙂 ja viem, že sú to nezvyčajné mena, ale žijeme v zahraničí a neskutočne sa mi páčia tie mená 😊

suzanecka1
8. nov 2016

@nastaa my mame Matiasa ma 7 rokov a volame ho normal Matias akebo Mati, teraz čakáme druhého chlapca a tu uz je to horšie s vyberom mena 😉 poradteeee

nastaa
8. nov 2016

@suzanecka1 uz aj my mame Mathiasa. 🙂 zajtra ma krasnych 10 tyzdnov 😀 .. Fuuu kebyze mam dalsieho chlapca niekedy, tak by sa volal Marco 🙂

jenn44
25. dec 2016

Ahojte dievcata,pridávam sa do klubu nerozhodnych maminiek ;) manžel je Daniel,velmi by si prial,aby sa malý volal po nom,mne to meno nevadí a páči sa mi,no nechcem mať doma dvoch danov :(( páči sa mi Damian alebo aj Teodor... illes je naše priezvisko,tak zvažujem či sa to vôbec hodi...dosť pre mňa znamená aj charakteristika mien...aj Richard sa mi páčilo,no veľmi silné a t dohlave meno,kedze ja som baran a dcérka Sofinka je škorpión vážne uz potrebujem niečo dobre a kľudne... Poradíte?

arturovamama
2. jan 2017

Teodor 😉 .. Tak isto budeme mat dalsieho chlapca a to prave meno neviem najst..pri prvom to bolo hned jasne ,ani som nerozmyslala ,ale teraz nic..ani tuk 🙂

jenn44
6. jan 2017

@arturovamama uz aj Šimonko sa mi páči... co uvažujete a ako sa vola prvý?🙂 Artur?;)

arturovamama
6. jan 2017

hej artur 🙂 toho Teodora,potom Gregor,Valter,Oliver (ale to uz tu vsetky maminky maju 🙂 ) aj Kristof,ale tak sa vola brat,tak to nic 😉 ..no stale to neni take to ,,bum" ,ze toto je ONO ! 🙂

jenn44
7. jan 2017

@arturovamama ja to volám že ,,cink,, som zatiaľ pri žiadnom mene nepočula,presne viem ako to myslíš 🙂)) už je v hre aj Michal ... Teodora muž odmietol :( v ktorom si tt? Ja 22 a teda dúfam,že do pôrodu ho chudáka pomenujeme... Nejako...Kamoška vravela,že tiež mali meno až týždeň pred pôrodom...Ja nemám teda rada nepremyslené veci... Ale malý robí prekvapenia..

arturovamama
7. jan 2017

Ja som v 27tt... niektore maminky tu pisali ,ze pri porode je to uz iste ,ze ked uvidim babo tak budem hned vediet ako as ma volat .. neviem ako to robia ,ale ja som musela meno nahlasovat do predu .. Michal je pekne ,len by mi vadilo keby mu hovorili Misko..nepaci sa mi ked detom komolia meno .. Inak ani moj nieje tym menm nadseny ,ale je mu to na nic ,lebo o tom rozhodujem ja :D Druhe babo sme si robili stym ,ze to bude urcite dievca a aj meno mi hned prislo ,ale ked lekar povedal chlapec,tak ma to dost zaskocilo ..

jenn44
8. jan 2017

@arturovamama presneee ani mne to Miško není najkrajšie... Ja už neviem...Manžel mi dnes cestuje a bude preč,meno sme nedoriesili a noo ja už neviem či naozaj nebude Daniel po ňom...ale všetci z jeho strany ho nazývajú ,,malý Danko,, bleee...Začínam byť zúfalá. Máte vybraté pekne mena.. Oliver je krásne,ale je ich fakt veľa... Asi Krištof je z nich také naj...🙂 Pre dievčatko som mala hneď Adelka..

gir
8. jan 2017

@jenn44 Aj môj je Damián a je to super, hlavne neotrepané.

jenn44
8. jan 2017

@gir prosím,nemyslím to zle ... Svagrina mi minule vravela,že každý cigán sa tak volá, bez urážky...Je to krásne meno,ale nevšimli ste si,že by sa rozmahalo? Bojím sa.

arturovamama
8. jan 2017

moja kamoska teraz porodila Damianka ..ja to mam tak,ze ked ma niekto znamy take meno ,tak ho uz pre dieta nechcem 🙂 pre dievca by to bola Rebeka.. ja teraz vsade pozeram mena..hlavne v tv,ale jasne ze sa drzim slovenskych,alebo aspon poslovencenych 😉 Presla som aj vsetky fora na nete ,ale vsade je to to iste..bud klasicke slov.,alebo zahranicne a to nechcem..nuz uvidime 😉

jenn44
8. jan 2017

@arturovamama no...Aj ja už bystrim pozornosť pri mužských menách... Uvidíme ako dopadneme ;) kamoška dala meno Hugo heh volá ho Huginko ;)

gir
8. jan 2017

@jenn44 Ani by som nepovedala, nech si každý dá aké sa mu páči.

cimika222
9. jan 2017

Ja mám Tobias A Matias

arturovamama
9. jan 2017

Hugo mi pride uz take bezne.. kazdy chce mat Huga .. tak isto ako tie dalsie nijako ma neprekvapuju lebo vsade naokolo ich pocujem 🙂 nehovorim to v zlom,ale tak ako bolo vzdy v triedach vela Jakubov , Petrov a Filipov ,tak teraz to budu tieto .. a zase pripominam ,niesu to zle mena,len niesu pre mna 🙂

jenn44
9. jan 2017

@gir mate pravdu, len som sa zľakla... Možno len švagriná má chcela odradiť 🙂

jenn44
9. jan 2017

@arturovamama tých Jakubov a Filipová bude zas dosť...

warholette
9. jan 2017

Damian a neotrepane? Poznam asi piatich malych Damiankov, uplne bezne meno dneska. Kedysi bol v mojej vekovej skupine v mojom meste len jeden a veru poznali ho vsetci. Rovnako ako Tichomira, Elemira ci Zorana ;)

jarka2304
31. jan 2017

Ja mám prvého syna menom Sebastian a teraz čakám druhého chlapčeka a neviem sa rozhodnúť (Lucas,Denis,Adrian)ake meno dat druhému.prosim o radu iného netradičného mena.

mamartinka
31. jan 2017

@jarka2304 no zamna jednoznacne Adrian.Prekrasne meno.Urcite by som dala Adrianka.

babatkoo
31. jan 2017

@jarka2304 mne sa paci Denis. Adrian je pekne ale podla mna bude vacsinu zivota Aďo, Aďko co sa mne nepaci a Lucasov mame v okoli ale vsetci behaju po styroch a vrtia chvostami 🙂 Takze mne sa toto meno spaja so psami. Keby som cakala opat chlapceka tak vyberam medzi Martin Matej Roman Robert a Eduard 😝 ja mam doma Arthura Viliama

babatkoo
31. jan 2017

@arturovamama Aj ja mam doma Arthurka 😆 pre druhe mate pekny vyber. Teodor aj Gregor su super. Oliver tiez fajn ale tych po okoli beha dost.