Meno pre chlapčeka. Aké je podľa vás najkrajšie?

sophia
31. máj 2006

Najkrajšie chlapčenské mená podľa Vás.
Napr. - Sebastián, Samuel, Adam

arabeska
1. dec 2007

David,Branko 😎 😀 ,Simon,Matus,Martin...je ix vela

kaluha
1. dec 2007

ahojte vyberat chlapčenské mená je čím dalej tažšie.Môj syn sa volá David a druhý bude Marian.Páči sa mi aj Samuel,Daniel a klasika ako Marek no máme ich v okolí.Tak isto sa mi páči aj meno manžela Szabolcs je o maďarské meno ale moc netypické a vela ludí to strašne skomolí,koniec koncou aj ja som si v prvom momente myslela že to je nejaká prezývka.

wladka
1. dec 2007

Max, Maxim, Daniel, Michael 😉

audreyd
1. dec 2007

ahojte, tak my máme doma adama a ak sa nám narodí chlapček, tak sa určite bude volať aurel 🙂 padlo tu už také meno? 😉

matula77
1. dec 2007

Ahojte. U mna vedie jednoznacne Filip 🙂

zuzana76
1. dec 2007

u mna Patrik, Oliver

roxy
2. dec 2007

my sice necakame ale su mena ktore sa nam pacia...napr. Filipko, Teodor alebo MAxim...Filipka som chcela od malého malička ale vtedy sa tak volali bábyky 🙂))

zuzka30
2. dec 2007

Moj syn sa vola Damian, je to nezvycajne meno, musela som on s rodinou bojovat, ale uz si zvykli.. Chcela som totiz meno na D, pretoze aj dcera je Dominika a aj priezvisko sa nam zacina na D. Tak maju inicialy DD a mame doma: Dami a Domi.

marse
2. dec 2007

Rastislav alebo Alexander 🙂

vera113
2. dec 2007

Ahojote, naše bábo bude chalap 😀 takže u nás jednoznačne vyhralo meno Filip 😉

dorotelka
3. dec 2007

Ahojte, keď sa nám narodil prvý synček pre štyrmi rokmi, manžel chcel veľmi Davida. Vybojovala som si ale Adama, pretože toto meno sa mi páčilo odjakživa. Takže ak by sa nám narodil opäť chlapček, volal by sa Davidko. Ale okrem Davida sa mi ešte páčia: Teodor, Artur, Alex, Šimon, Oskar. 🙂

kika13
3. dec 2007

ja mam braceka Davidka a synceka Samka 😀

dorotelka
3. dec 2007

kika13, a ako ho voláte, David alebo Davidko? Nič iné ma nenapadá... Ale je to podľa mňa veľmi pekné meno. 😉

ella1
3. dec 2007

mne sa páči aj Martin,ale tak sa volá manžel a neznášam,ked sa mená dedia po rodičoch.takže ked bude synáčik,tak prvé meno pravdepodobne Frederik a druhé po tatinovi Martin.
len ho musím ukecať na toho frederika 😀
ked mne sa skoro žiadne chlepčenské nepáči a tie,čo hej,tak ich je strašne veľa. ☹

astonka
4. dec 2007

Ahojte pridávam nejaké typy,ked som čakala maleho sa mi pačil Alan a René,naša Tamarka vybrala René,mam bratov Tomáš,Robert,tiež pekné 😉

bzuco
4. dec 2007

ella, frederik sa aj mne páči ( aj Frederika) 🙂
ale to by mi u manžela neprešlo 😝

arabeska
4. dec 2007

dorotelka,my davidka volame,david,davidko,dado,dadulko...

weroni
4. dec 2007

zuzi: aj my mame Damiana v skolke 🙂

ella1
4. dec 2007

bzuco a už máte vybraté?
a toho martinka ste nadobro zavrhli? 😀

abbi
6. dec 2007

dievcenske meno sa mi velmi paci EMYLI... a volala by som ju LILI
chlapcenske sa tazko vybera, lebo cakam 3 syna a uz nam dosli napady. ale este SIMONa sme chceli...

hanaj
7. dec 2007

Ahojte, u nas vedie pre chlapceka meno David (bez dlzna 😉 ), ale donedavna to bol aj Adam, lenze mame mini suseda Adamka, tak ak by bol aj nas Adam, bolo by zvlastne na toho svojho zavolat a obratili by sa obaja (predpokladam, ze budu kamosi 😉 ), takze Adamko "padol" a jedine dalsie meno, ktore sa nam hodi k preizvisku je David... 🙂

vodniicka
7. dec 2007

skuste toto su tam rozne mena 🙂 aj sa pobavite a mozno by ste si aj vybrali
www.sk.wikipedia.org/meniny

vodniicka
7. dec 2007

tak pardom iba toto http://sk.wikipedia.org/wiki/Meniny
bez www 😀

deina
7. dec 2007

Je tam, ze Ertel. 😀

petruska77
7. dec 2007

hanaj, aj my mame Davida bez dlzna 🙂 dobre ste vybrali 😉

ella1
7. dec 2007

niektoré mená ako pre zvieratká 😀

marijka1104
10. jan 2008

My máme Tobiáša a stále mám pocit, že krajšie meno som nemohla snád ani vymyslieť. A teraz mám problém vymyslieť meno pre druhého chlapčeka.

lulu21
10. jan 2008

mne sa paci Terry. tak sa bude volat jeho krsny a nam sa to meno paci tiez,
paci sa vam baby? 😕 😵

riuska9
10. jan 2008

ja mam Tomaska a to meno sa my velmi paci stale 🙂

lienockaa
10. jan 2008

mne sa páči adam, jakub, šimon, matej, david, tomáš, filip, ondrej a richard.. 🙂