Meno pre chlapčeka. Aké je podľa vás najkrajšie?

sophia
31. máj 2006

Najkrajšie chlapčenské mená podľa Vás.
Napr. - Sebastián, Samuel, Adam

natia
29. jún 2012

Po Jakubkovi teraz vedie René 😉 (ale mení sa to) 😀

kukku
3. júl 2012

Môj syn sa volá Sebastian Jesse. Teraz plánujeme druhé bábo, keby bol chlapček, tak sa mi páči Dominik, Simeon, alebo aj Leonard.

lucia2505
4. júl 2012

Mne sa páči veľmi Teo alebo Leo

zuzi0911
4. júl 2012

ja som cela jakuba alebo davida

sandroybruno
4. júl 2012

Moji chlapci sa volaju Sandro a Bruno, ale sme zo Spanielska ;)

fatima30
5. júl 2012

ja mam matyaška

lubocka
6. júl 2012

Ahojte babenky, termin porodu sa blizi, pohlavie dietatka zatial nevieme, dievcenske meno mame vybrate, ale co ak to bude chlapec? Prvy je Branko a teraz sa mi velmi paci Lukas/Lucas. Neviem, ci zvolit meno s K alebo s C. Poradte mi prosiiiiiim 😉 Mam pocit, ze aj keby sme dali meno Lucas, kazdy by mu pisal Lukas. Klasické Lukáš nechcem.

nikki28
10. júl 2012

@lubocka ked tak, dala by som s C, lebo ak das s K, tak mu tam nejaky dobrak isto bude pisat aj ten makcen na S 😉

annie6
10. júl 2012

@lubocka sestra ma Lucasa 🙂 a my budeme mat pravdepodobne Tobiaska 😅

kvetka08
10. júl 2012

Mne - Tomáš a Oliver.

irsina83
10. júl 2012

Rene, Alan

mimi126
10. júl 2012

@lubocka Lucas je krajsie. Urcite nude menej zvadzat ku klasickemu Lukašovi ako s K Lukas. 🙂

mimi126
10. júl 2012

Nas drobcek bude Stanislav - Stanko. Po mamine, vyberal ocko. Mne sa paci Tobias aj Rene. Aj klasicky Jan - Janik je pekne.

pakin
10. júl 2012

Nás drobcek sa volá Raul 🙂 . Pre mna je to nezvycajné meno. Chcela som najprv René, ale na konci tehu som stále hladala mená a natrafila som na meno Raul. Manzel a ani ja sme nechceli aby mal dve mená, takze zvytazil Raul 😉. A tu, kde byvame, som zatial nepocula toto meno 😉 😎.

rolla20
10. júl 2012

tatino sa vola Michal a aby sme synceka trosicku odlisili, tak sme dali meno Michael

lubocka
13. júl 2012

Ahojte babenky, dakujem za radu. Mne sa tiez viacej paci Lucas, ale manzel by zvolil Lukas, vraj kvoli tomu, ze v priezvisku mame K. Najlepsia je aj tak moja mama, tej sa nepaci ani nami vybrate dievcenske Bianka, ani Lucas, ci Lukas. Hrozne.

lilianka1199
20. júl 2012

My sme sa nevedeli dohodnut ci Leonard,alebo len Leo a nakoniec sme dali meno Leon 🙂

sparocka
20. júl 2012

my sme najprv chceli damiana,potom že daniel po tatinovi a nakoniec sme sa zhodli na mene Saimon 🙂

kocurcek
1. aug 2012

@lulinko my máme Frederika...voláme ho Fredy 🙂

magimary
10. aug 2012

dievčatá, máte nejaké pekné nápady chlapčenských mien na T 😅
doma už máme Tobiáša, Tomáša, Tadeáša a "máme" aj Timotej-ka (ale ten s nami nebýva) 😅 😵

ešte sa nám páči aj Timm(y), Timon, Teo...
napadá vás ešte nejaké? 😅 😵

martinkatinka
10. aug 2012

@magimary Teodor, Timon, Tibor

zuzka062
10. aug 2012

ja mam teraz synovceka Tomaska a nikdy som si nemyslela ze sa mi to meno bude pacit.a ja mam doma Jurka a Deniska.

maria613
10. aug 2012

Moj sa bude volat lubomir michal znie to trosku divne ale to sa ustali... inak sme sa nevedli dohodnut 🙂

rolla20
10. aug 2012

@maria613 moj muz sa vola michal a ako birmovne (tak sa to vola?? - som evanjelicka)meno ma lubomir ... takze tiez sa mi to paci

maria613
10. aug 2012

Jeej fakt to je super lebo si na to zatial len zvykame ze sa tak bude volat ale paci sa nam to velmi 🙂 aspon nie sme niaky sialeny rodicia ktroy daju najdivnejsie meno co ich asi napadne😉

danjelca
10. aug 2012

najkrajšie meno je vždy meno vlastného synčeka🙂a vybavené.
Ja budem mať Jakubka 🙂

avanti
10. aug 2012

@magimary - Timur 😉

zeitka
10. aug 2012

Dnes som sa dozvedela ze moja Elly ma pipika 😒 tak by som potrebovala poradit s chlapcenskym menom... Doma mame Dennisa, Kevina a Tea.
Dcera je Vivien, mame zahranicne ( nemecke) priezvisko...

lucinka1104
11. aug 2012

@magimary jééj gratulujem Timon je super

lucinka1104
11. aug 2012

@zeitka Jonas, Symeon,Sebastian ,Lucas,Oliver,Alexander