Meno pre chlapčeka. Aké je podľa vás najkrajšie?

sophia
31. máj 2006

Najkrajšie chlapčenské mená podľa Vás.
Napr. - Sebastián, Samuel, Adam

mamik
23. jan 2007

fatima - Timothy je pekné meno. Aj Timea, ako ja 🙂 tiež som ho dostala po prečítaní knihy Zlatý človek 🙂 Najprv sa mi deti v škôlke čudovali, ale to už bol dáááávno.. už je to bežné meno. A mňa napríklad veľmi potešilo, keď som dostala maďarskú kozmetiku s mojim menom 🙂

Fatima, k tomu počítaniu potrebuješ rok narodenia matky a rok a mesiac narodenia prvého dieťaťa.. napíš mi a prepočítam ti... nejde tam o mesiac splodenia, ale o mesiac narodenia... fakt mi to všetko vyšlo. až som sama neverila... Len stále neviem, ako je to pri narodení dvojičiek dievčatka a chlapčeka...

maaja
23. jan 2007

fatima

Timothy je meno zaujimave .... moja sesternica ma Tomoteja ... chlapec ma uz asi 10 rokov ... ked mu to meno dali, tak kazdy sa tak divil ze co to je za meno a tiez si kazdy spomenul na ten sampon ... ale na druhej strane - dneska mi pride to meno uz dost normalne ... a myslim si ze hocijake meno bude na babetku pekne - aj mena ako Ferko, Stanko, Karolko, Vladko ... len stale neviem prist na chut menu Rudko alebo Jožko ;) ale nad nimi asi ziadna z vas neuvazuje ;))

fatima
23. jan 2007

Mamik si zlatá, takže môj rok narodenia je 1973 a môj syn sa narodil v októbri 1993. Tak to som teda zvedavá, čo to bude. Teraz som v 20 tt, neviem prečo to tak zle počíta na vizitke.

Babule ďakujem za Vaše názory.
maaja Jožko je môj ocino a to mi úpne stačí 😀

mamik
23. jan 2007

fatima mne to vyšlo, že od júla do decembra sa ti narodí chlapec... ak by to bolo od januára do júna, tak dievča...
Dúfam, že som ťa nesklamala. ☹ Ale tiež to ber len ako nejakú tabuľku... 🙂

fatima
23. jan 2007

mamik vôbec si ma nesklamala, si veľmi zlatá, ja mám termín 12. júna, takže to vychádza na dievčatko, ale keby to bol chlapček, teším sa tak isto. Veď necháme sa prekvapiť.

pralinka25
23. jan 2007

Mne sa páči meno Timothy. Je to pekné a zaujímavé meno. Nezamýšľala by som sa nad tým, že má takú značku aj šampón. No a čo. Veľa výrobkov má ľudské mená.
Náhodou je to milé dostať vec čo sa volá rovnako 🙂

fatima
23. jan 2007

Ďakujem pralinka25, máš úplnú pravdu, chlapček bude Timothy a hotovo. A to ešte že som našla konečne meno, ktoré sa páči aj manželovi, takže nebudem radšej už vymýšľať.

pralinka25
23. jan 2007

Nemáš za čo 🙂
Veľa šťastia s drobčekom 😉

Nenechaj si kaziť radosť ak by ti aj niekto povedal že sa mu to nepáči. Vždy sa niekto nájde nech by ste vymysleli čokoľvek.

mari.m
19. apr 2007

Kevin, Kristián, Viktor, Martin, Marko, ...

adida
20. apr 2007

Baby moj drobcek bude Valentino 🙂 co si myslite o tom mene mile nie?

😕 😵 🙄

aruska
20. apr 2007

Daniel 🙂

nana
21. apr 2007

adida, môj drahý chcel mať Valentina ( Valentino Rossi - motorkár ), ale nakoniec máme Damiána ( voláme ho Damiko, Damček, Dami a niekedy Dado ).

leva
21. apr 2007

Mi s manzelom sme sa nevedeli dohodnut na mene.Co sa pacilo mne jemu nie a zas opacne.Vyriesila to nasa dcerka ze bude Roman,hned sa nam to zapacilo obom a mala sa naucila hned aj R.

mimusiacik
21. apr 2007

🙂 Ked by sme mali chlapceka mozno by bol Benjamin Bruno B..... 🙂 😀 😅 😵

kaluha
29. nov 2007

ahojte, túto tému asi už dávno nikto nenavštívil ale je zaujmavá.už pár dní vieme pohlavie našho dietata, takže je rozhodnuté budeme mat Mariana. podla mna Marian je pekné meno v každom jazyku.

deina
29. nov 2007

My budeme mat Michala. 😵 A vo vybere boli aj mena Matej (ale ten ma prilis blizko meniny k narodeninam) a Daniel (ten sa paci mne). Teraz sa mi zacina pacit aj meno Jakubko, mozno pre druheho chlapca?

emily3
29. nov 2007

ahojte
deina aj mi budeme mat Michala--vyberal manzel, mne sa este paci Matus ( ale toho ma sesternica, a chceli sme mena ktore nie su v rodine...co je u nas uz dost narocne...moji rodicia maju 12 vnucat, z toho 8 chlapcov a nase bude 13 a 9 chlapec. a nase prve dve deti su M tak sme chceli aj tretie na M
Monika sa mi pacila od zaciatku a chlapec, Jan- ale to nechcel manzel- manzel chlel Filipa-ale toho som nechcela ja. tak synator je Marek..to sa pacilo obidvom... 😀

danuska24
29. nov 2007

Adam, Jakub, Martin 😉

certica
29. nov 2007

martin, denis, roland

dannynka
29. nov 2007

sebastian 😉 😉

sandrika
29. nov 2007

Lukaš, Daniel, Nikolas , Chistopher, no drahý vybral Lukáša 🙂

svetluska.p
29. nov 2007

leon

veva1
29. nov 2007

Tomaš 😀

loss
29. nov 2007

a my sa nevieme dohodnut 😅 takze zatial chlapcek 😵

anamor
29. nov 2007

David - asi, ale v uvahe bol aj Boris, Matej, Martin...

iduda
29. nov 2007

my sme sa s manzelom zhodli na Jakubovi, kedze priezvisko je Janik, myslim si, ze to celkom pekne znie..
anamor, sme na rovnakych forach, vsimas si?

elise
29. nov 2007

my sme mali jednoznačne Lukasa bez mäkčeňa a dlžňa, páčilo sa nám to odzačiatku obom 😉

iduda
29. nov 2007

Lukas je tiez pekne meno

elise
29. nov 2007

iduda ďakujem 😉