Meno pre chlapčeka. Aké je podľa vás najkrajšie?

sophia
31. máj 2006

Najkrajšie chlapčenské mená podľa Vás.
Napr. - Sebastián, Samuel, Adam

xclusive
26. apr 2012

@terez24 som rada ,ze som potesila 🙂

hiva
27. apr 2012

ahojte...aj my sme hladali mena pre nase dvojicky chlapcov... nakoniec sme sa zhodli na Riško a Vilko, ... Richard aj Viliam sa hodi aj k rpiezvisku 🙂

danielka2011
27. apr 2012

Jakubko 🙂

anaja81
27. apr 2012

ahojte,
nas syn je Marko a oslavuje na Mareka....a ak aj druhy budu syn tak uz teraz mam strach co to bude za dilemu vybrat meno pre neho... 😀 ....ale tak ozdaj ho nenechame bez mena...

erix
29. apr 2012

my máme Janka, Janíčka, Janíka - piaty v rodine, nemenila by som. Veľmi sa mi páči aj meno Paľko a Patrik

vikusik
30. apr 2012

My mame prveho Martina a teraz sme chceli dať Sebastian ale manžel akosi nesuhlasi tak bude buď Šimonko alebo Janko 😵

bambulka026
3. máj 2012

@babulina mne sa to paci pokial mu povedia Jakub , Jakubko, ale ked pocujem deti v skolke ako kricia Kubo, tak ma to prechadza....

lubicakovac
3. máj 2012

@sophia podľa mňa veľa o výbere mena rozhoduje akých ľudí s daným menom a charakterom poznáte, lebo si pomyslíte, že Robert, no to bol pako, také synovi nedám 🙂 ale podľa mňa keby ste mu aj to meno dali, už by ten pako ani neexitoval, lebo by to bol váš miláčik 🙂
my sme sa ja chlapšenskom mene zhodli v jednom jedinom - Matúš, lebo je to taký neutrál a nedá sa to povedať expresívne ako Matúšisko :D a to aj dostal, takže už chlapca nemôžeme v buducnosti plánovať, lebo bude o meno vada :D
dievčatku sme chceli dať Lea, ale to sa nám nepodarilo :(

katarina7777
3. máj 2012

moji dvaja drobci sa volaju Leone a Dante 🙂

orovka
4. máj 2012

Florián 😉

djgatta
17. máj 2012

ja mam vybrate Viktor, alebo Leonard

gabuska36
17. máj 2012

syn je Marko a keby bol druhý syn volal by sa René....ale je dcérka Alica 🙂

yahodova
4. jún 2012

My sme mali vybrane: TIMON 🙂 Ale pacilo sa nam aj MARKO

lubanka
4. jún 2012

My máme Filipa a Šimona. Páči sa mi tiež Matiáš... ááále ani Markus nie je zlé. 🙂

yahodova
5. jún 2012

Co hovorite na meno Zacharias? 😉 😉

mariro
5. jún 2012

ake chlapcenske meno k nasej Karolinke? 🙂 mam dilemu....

yahodova
5. jún 2012

@mariro Timon,Marko,Jakub,Martin,Tobias,Matteo,Leonard,Adam,Dominik,Nikolas,Samuel,Oliver,Alexander (Alexej),Timotej,Michal,Denis,Sebastian,... 😀 😀 😀 😀

zuzi0911
5. jún 2012

ja som mala vybrane mena jakub a david. ale smola mam dve baby 😀

jurkovamiluska
5. jún 2012

@mariro karol 😀 😀 😀 😀 😀

kristina.mihalovicov
5. jún 2012

my máme Alex a Leo 🙂

jurkovamiluska
5. jún 2012

ja mam Jurka, paci sa mi to meno hlavne aj preto lebo je krasne Slovenske, ja by som nedala svojmu dietatu exoticke meno, mne sa to nepaci

ivinka7
5. jún 2012

Mne sa najviac páči Andreas, Alex, Leon a Max. Mám dve dcéry, takže niekedy nabudúce. 🙂

slnecnica541
5. jún 2012

A co hovorite na meno Hugo??? Mne sa to meno velmi paci... neda sa mu nijak inak povedat len Hugo. 😀

anelka5
5. jún 2012

@slnecnica541 u mňa je Hugo jednoznačne najkrajšie meno pre chlapčeka 😀
Neviem zatiaľ pohlavie čo čakáme, ale ak bude chlapček, tak je rozhodnuté. 😵

majushkab
5. jún 2012

My sme dali nášmu meno Andreas 🙂 no ak bude druhý chlapec tak meno bude dilema mne sa ešte páči Dávid alebo aj Tomáš 🙂

slnecnica541
5. jún 2012

@anelka5 aj pre mne je to najkrajsie meno... 😀 ale okolie sa na to tak divne pozera... ze to je take zahranicne meno... ale ved je v slovenskom kalendari... tak som si povedala nebudem to riesit a ked raz budeme mat huga tak uz stym nic nezmozu 😀

mb
5. jún 2012

baby je Max v slovenskom kalendari alebo je tam len Maximiliam?Mne sa tiez paci Max alebo Boris.Ale manzel nechce o tom ani pocut ☹

babajaga
5. jún 2012

Viktor 🙂

cikyta
5. jún 2012

@mb Myslím, že tam je MAX aj MAXIMILIAN. Len MAXIM nie.

hviezda22
5. jún 2012

@mariro Krištof 🙂