Meno pre chlapčeka. Aké je podľa vás najkrajšie?

sophia
31. máj 2006

Najkrajšie chlapčenské mená podľa Vás.
Napr. - Sebastián, Samuel, Adam

lemonkaa
3. feb 2011

@martija dakujem ,aj tebe =)

@aurra Daniel je pekne meno ,skus porazmyslat aj nad 2 menom ,co tiez celkom nie je zly napad. bude aj manzel spokojny aj ty....

juliap
3. feb 2011

@aurra preco ... dolezite je, aby ste ho pekne volali a vo vacsine komunikacii sa pouziva bud meno, alebo priezvisko, tak to moze byt uplne jedno ... a skuste si prejst aj ostatne mena, mozno najdete kompromis, este mate cas, my sme sa nakoniec dohodli na mene az 3 tyzdne pred porodom ...

martija
3. feb 2011

@aurra mas to tazke, ti chlapi vedia byt neskutocne tvrdohlavi, a to vies, na syna extra. Skus ho pomalicky spracuvavat. Moj manzel tiez povedal,ze mam teda vybrat toho tretieho ja, ale vzdy ked poviem,tak manipuluje a manipuluje...hrozne. Tak skus ho prehovorit na tie dve mena, pripadne vyberajte a vyberajte mozno najdete spolocny kompromis.

kukujka
7. feb 2011

ja som hned od zaciatku ked som zistila,ze som tehotna vedela ze ak bude chlapcek tak bude radovan po priatelovi a zatial sme pri tom aj zostali

allanaa
13. feb 2011

Ahojte tak som opat s vami a len sa chcem s vami podelit o nejaky zaxitok na ktory nikdy nezabudnem ...prihlasila som nedavno na modry konik so zamerom najst nejaku kamosku ktora je tiez v irsku a caka alebo uz ma babatko ..zoznamila som sa s jednou kockou ktora byva tiez v Dubline nedaleko tak sme si zacali pisat a delit si zazitky a pocity z tehotenstva,kedze kazda mala stale nieco na praci nejak nam nevyslo aby sme si naplanovali nejak ten jeden volny na stretnutie,pisali sme si kazdy den a tesili sa z toho ze o chvilu budeme mat babatka a urcite sa navstivime..kedze ja som mala termin posunuty 2 tyzdne dopredu medzi nami bol skoro mesacny rozdiel porodu...o nejaky ten cas mi bolo oznamene ze ten moj porod ostava v prvom termine,10lekarov 10 nazorov,v irsku sa stavaju rozne veci ...kedze som vedela ze cakam chlapceka tak som pocitala s tym ze to moze byt kludne aj po termine,chlapcekom sa nejak velmi nechce,tyzden pred terminom som zacala mat nejake zmeny ktore mohli naznacovat aj porod ale nic sa nedialo,moj termin sa blizil a ja stale na tom rovnako,uz som chcela mat vsetko za sebou a nevedela som sa mojho chlapceka dockat ...s kamoskou sme si pisali nadalej a delili sa nadalej o svoje pocity a zmeny ktore zacala mavat uz aj ona,tak sme sa smiali ze porodi skor ako ja ...skusala som nejake domace vyvolavacky ale nejak to nezaberalo.Velmi som sa tesila ze to uz nebude dlho a v den zacinajucich bolesti mi kamoska popriala vela stastia a utesovala sa ze ona si este chvilku oddychne a pripravi sa na porod ...mala som to trosku tazsie,mala som 3dni bolesti ale v irsku bolesti nie su dostatocnym dovodom aby mi vyvolali porod,takze som si vytrpela a konecne po tych bolestiach som sa dostala na poporodne oddelenie kde som travila kazdu chvilku so svojim chlapcekom,,na druhy den som sa rozhodla ze ostanem este jeden den aby som sa uistila ze malicky je v poriadku.Nemocnica je preplnena pacientkami takze nas bolo na izbe aj 12 zien s babatkami ale nemozem sa stazovat pristup,priestor a sukromie v uplnom poriadku,kazdu chvilu k nam niekoho doviezli a v ten druhy vecer nebolo inac,bola to mlada mamicka,cela uradostena ze to uz ma za sebou,neviem preco som si ju nejak vsimala a citila som s nou,mala presny porod ako ja tazke na vstatie z postele si musela chvilku pockat,moj malicky nejak velmi nespal tak som si dala nad ranom prechazdku po chodbe kde som tu kocku stretla,neviem preco ale opytala som sa jej ako sa citi a z ktorej krajiny pochadza,vedela som ze nebude irka urcite,ked mi povedala ze slovenka,mala som radost,ked som sa jej opytala ci je na modrom koniku hned som vedela ze je ta kamoska s ktoru si pisem,len sme sa este nestretli,obe sme boli v soku a nechapali ako je to mozne,nase terminu mali k sebe daleko,ja po termine a ona pred terminom ...ale obe sme mali neskutocnu radost,nestretli sme sa nikdy zrazu sme lezali vedla seba v nemocnici v ktorej je to ako na pase ..ja verim ze to bol osud a ze sme sa mali stretnut na modrom koniku a aby sme sa potom stretli zase v porodnici v jednej izbe,bol to pre mna zazitok a som rada ze take nieco ako modry konik existuje,pretoze nie sme na sk takze nam ten domov trocha chyba ale takymi zazitkami to znasame ovela lahsie,takze mam o jednu kamosku v irsku viac,mame obe chlapcekov a uz sa nevieme dockat kedy sa zase stretneme az nam troska naberu na vahe a my troska naberieme sil ...prajem vsetkym mamickam vela radosti a vela stastia a aby ste aj vy mali z porodu len pekne zazitky ...s pozdravom Ala

lemonkaa
13. feb 2011

@allanaa

Gratulujem k synčeku a hlavne prajem vela zdravička! To ze tak vstretla nahodou tu kamusku to je nečo =¨)))) pred 3 rokami mi stalo nečo podobne a viem tie pocity čo si zazila =))))

em83
13. feb 2011

Ahojte, ja ešte neviem, čo budeme mať, ale stále som v tom, že to bude chlapček 🙂 páčia sa mi mená Alex, Sebastián, ale vedie meno Timothey 🙂 Ak by to bolo dievčatko,tak Laura 🙂 doma už máme Lucku 🙂

allanaa
13. feb 2011

@lemonkaa dakujem ti velmi pekne ...a prajem ti vela stastia a sil ...

lemonkaa
23. feb 2011

Dievčata ,zas mi ne pozdava moje rozhodnutie ,chceli sme Marcela ale tie zdrobneniny..... hm ..... ne viem ne viem ...tak zas špekulujem .... teraz Matias no ne vieme zdrobneniny ani kedy ma meniny .... Leonard ,Leny ,Leo ,Leuško ...... zostava mne 2 tyzdna do porodu a ja stale a stale rozmyslam ..... 😝

mirka285
23. feb 2011

@lemonkaa ved Marcel je super meno a mozte ho volat macko 😉

lemonkaa
23. feb 2011

@mirka285
Marcel mi paci ,ale tie zdrobneniny .... okrem Macko mi nič ne napada...... 😒

mirka285
23. feb 2011

@lemonkaa ved to je dobre,ze ta nic nenapada ie,aspon ludia nebudu vymyslat a bude to maly macko a velky Marcel...

lemonkaa
23. feb 2011

@mirka285

🙂 Asi mas pravdu =)))))asi dost špekulujem ,ako moj manzel vravi 😀

bezaz
23. feb 2011

@lemonkaa kamoska ma patrika a paci sa im len meno patrik, ziadne zdrobneliny, takze synceka volaju patrik, ziadny patko ani nic podobne 😉 zalezi, ako sa k tomu postavite.. marcel je pekne meno a macko super prezyvka 😵

lemonkaa
23. feb 2011

@bezaz

Dakujem za tvoj nazor 🙂

zuzuliatko12
23. feb 2011

ahojte dievčatá, chcem vás poprosiť o radu... čakáme dvojičky a jedno z toho je určite dievčatko a druhé ešte nevieme na 100 % ale asi chlapec a tu nastáva problém 🙂)) Dievčatko bude Sara Anna ale pri chlapčekovi vôbec nevieme, čo sa Vám hodí k tomuto menu a naše priezvisko je Bartošík

tinipini
23. feb 2011

@zuzuliatko12
mňa hned napadlo David 😉

lucikan
23. feb 2011

@zuzuliatko12 mne napadol Adam 🙂

zuzuliatko12
23. feb 2011

@lucikan
@tinipini ale aj pre chlapčeka by sme chceli 2 mená a to druhé by malo byť Peter... Teraz som našla Zachariáš ale to sa asi nehodí

tinipini
23. feb 2011

@zuzuliatko12
tak ako z biblie - Šimon Peter

smejkop
17. mar 2011

@helenkasabinka aj ja som priatelovi povedala meno Denis a hned na to mi povedal p..nis 🙂) takze som na to rychlo zabudla :D

smejkop
17. mar 2011

viete mi povedat ci je povolene meno na SK Timeon? alebo Timon? Povodne chcem Simon ale kedze priatela som nejak nespracovala tak este uvazujem nad tymito menami 🙂

syslica
17. mar 2011

@zuzuliatko12 A čo Jakub Peter Bartošík alebo hoci moje obľúbené 😉 Jerguš Peter Bartošík?

kejtty
17. mar 2011

My mame doma Lukáša, pacilo sa mi to meno, lebo v dospelosti bude stale Lukáš, a teraz je malý Lukáško. Ale uz sme mu vymysleli take zdrobneniny za ten 1rok co je tu s nami,ze Lukašik, Lukino, Lukinko, Luky, a obcas v tej rychlosti sa nam podari aj skomolenina Lukiško :D

lucyka1
17. mar 2011

ahojte. my rozmyslame nad adamkom alebo mathiasom 🙂

nana85
23. mar 2011

@smejkop Timona ma aj kamaratka takze urcite a myslim si ze aj Timeon moze byt.

tabkat
23. mar 2011

ségra má Sebastiána 4r...voláme ho Sebko, Sebík, Sebíček...žije na Morave....ja som 8tt..a ak by to mal byť chlapček, tak rozmýšľam nad menom Adamko... 😀

katecameron
23. mar 2011

@tabkat Adamka som chcela aj ja ale nakoniec mm prehlasoval na Viliam

tabkat
23. mar 2011

@katecameron my už máme Viliama v rodine 😉 ....a je to pekné meno....

katecameron
24. mar 2011

@tabkat no to ano a hlavne neotrepane inak ja sombrutalne alergicka na opakujuce sa mena v rodine uz teraz si vravím ze moje nevesty maju zakazane davat mena vyskytujuce sa v rodine 😀 😀 😀 😀 😀 😀 lebo mm pochadza zas z rodiny kde sa davaju furt iba tie iste mena a tak kedysi zo 7chlapov a chlapcov v ich rodine boli 3Janovia a 4 Martinovia a ked som sa ja tam vydfala moja svokra mi hned asi takymto stylom povedala ked sa narodí chlapec tak sa musí volat po otcovi cize Ján no a ja ako vecny rebel som dupla a povedala to NIKDY az budem mat aj 10synov ani jeden sa nebude volat JAN synkov mam dvoch a volaju sa Marek a Viliam samozrejme mam aj dievcatko a este musím podotknut ze moja svagrina tiez dostala takyto rozkaz od svekry a rýchlo ho aj splnila cize o dalsieho Martiniska viac v celej ich rodine ked sa povie to meno vsetci sa kukaju jak debili ze na koho sa to vlastne myslí a o kom sa hovorí ?????