Meno pre chlapčeka. Aké je podľa vás najkrajšie?

sophia
31. máj 2006

Najkrajšie chlapčenské mená podľa Vás.
Napr. - Sebastián, Samuel, Adam

peta131
31. dec 2010

my sme mali tiez tazke rozhodovanie ked sme sa dozvedeli ze to bude chlapec...ja som hlavne ale trvala na tom aby sa tomu menu nedalo nejako skaredo povedat alebo ho nejako smiesne skomolit 😒 tak sme dali Marko neda sa mu nijako inac povedat len Marko...

@bzuco Teofil? chudak chlapec 😝 moja znama zase dala svojej dcerke meno Electra 😝 hovoria jej Ela alebo Eli ale tiez dievca bude trpiet cely zivot...

jabadaba
31. dec 2010

@lemonkaa veru, nie je jednoduche vybrat to spravne meno. Predsa len je to na cely zivot, moze to dieta ovplyvnit ak by to bolo meno, s ktorym s nestotozni. Podla mna by to malo byt meno, ktore sa neda nijako skomolit aby sa dieta vyhlo roznym posmeskom ci nemiestnym pomenovaniam. Ja teda tiez neviem s tymto pohnut. Prveho syna mame Alexandra, muzovi sa Alex zdalo prikratke a tak Alexander zvitazil. Ale nevolame ho Alex tak ci tak. No a tento druhy syncek, hm, nevieme ake. Malo by sa to hodit aj k priezvisku aby to neznelo neohrabane spolu. Raz to bude mat cele napisane v roznych dolezitych dokladoch a dokumentoch tak nech to aj nejako znie. 😉

lemonkaa
31. dec 2010

@jabadaba

Volate ho Alexander?lebo Sasha? to posledne ne pači manzelovi a tiez pripada nam dost kratke -Alex =)))) ....... Lubi mi straaasne Maxim ,ale moja segra ma predbehla =))))

jabadaba
31. dec 2010

@lemonkaa volame ho Sani s makcenom na S. Alebo potom celym Alexander. Je to mozno dlhe ale znie to dobre.

allanaa
1. jan 2011

@jabadaba ak mu chcete take meno dat dajte mu ....nepozeraj na priezvisko,nebude to az tak predsa zle 🙂 aj ja som si na zaciatku porovnala s priezviskom ale uz ma to preslo...

tinax
3. jan 2011

Tak my sme nasu dilemu s menami uz vyriesili. Teda vyriesili to moji dvaja chlapi doma. - Bude Šimon. Najprv som rozmyslala na Simon(bez makcena) aby bolo medzinarodnejsie ale asi necham Šimon. Takze budeme mat Šimona a Matuša. 😀

nana85
4. jan 2011

my cakame druheho chlapceka a nejak sa nevieme dopracovat s manzelom k menu.on by chcel Mateja,jedine ktore sa paci aj mne aj jemu je Tobiáš,ale ani o tom som neni na sto pro rozhodnuta.ako sa vam pozdava toto meno?

katecameron
4. jan 2011

@nana85 Tobiáš je lepsie ako Matej lebo tych uz je habadura nic ine clovek nepocuje len Matko Matejko Martinko 😝 😝 😝 😝

babulina
4. jan 2011

@nana85 - tobias je super, aj ja som chcela len to by mal nas tomik blizko seba narodeniny aj meniny a to by moj mm nepredychal, matej sa mi nepaci lebo potom je vzdy mato a to je aj martin takze tak

nana85
4. jan 2011

@katecameron ved aj mne sa tak zda a svagrovci tiez cakaju chlapceka a asi to bude Martinko,tak to mi pride uz trochu moc.ty mas synceka?

nana85
4. jan 2011

@babulina a chcela si Tobias alebo Tobiáš?Tomaško je tiez pekne,ale to by mi u mm nepreslo

katecameron
4. jan 2011

@nana85 ja mam dvoch synov volaju sa Marek a Viliam -tomu druhemu daval meno tata ja som bola vyradena od vyberu mena hned nazaciatku lebo kedysi ked sme nemali este deticky sme sa z mm dohodli ze prvym 2davam meno ja a ak budeme mat 3alebo 4dieta tak meno dava on ja by som Viliam urcite nedala lenze teraz ked sa maly vola Vili Vilko Vilíček jemu sa to tak strááášne hodí že iné meno si uz neviem ani predstavit proste je to ten najkrajsí najuzasnejsí Vilko na svete

katecameron
4. jan 2011

@nana85 ja mam dvoch synov volaju sa Marek a Viliam -tomu druhemu daval meno tata ja som bola vyradena od vyberu mena hned nazaciatku lebo kedysi ked sme nemali este deticky sme sa z mm dohodli ze prvym 2davam meno ja a ak budeme mat 3alebo 4dieta tak meno dava on ja by som Viliam urcite nedala lenze teraz ked sa maly vola Vili Vilko Vilíček jemu sa to tak strááášne hodí že iné meno si uz neviem ani predstavit proste je to ten najkrajsí najuzasnejsí Vilko na svete a samozrejme mam est dievcatko Adrianku

babulina
4. jan 2011

@nana85 - chcela som Tobiáša, alebo Tadeáša a manzel nakoniec z toho spravil Tomáša

magali
4. jan 2011

ahojte.. tak my sme chceli vzdy dievcatko a tak sme mali dve dievcenske mena a chlapcenske sme horko tazko vybrali lebo sa nam absolutne ziadne nepacilo, no nakoniec sme vybrali OLIVER.. ked sme sa dozvedeli ze cakame chlapceka, chvilku som bola sklamana ale teraz by som ho nevymenila za ziadne dievcatko na svete.. a nakoniec som rada ze sme mali len jedno chlapcenske meno lebo medzi tymi dvomi dievcenskymi by som sa nevedela rozhodnut 😀

nana85
4. jan 2011

@magali Oliver sa aj mne paci,mozno niekedy pouzijes aj to meno pre dievcatko 🙂

sanne
5. jan 2011

Podľa mňa je najkrajšie chlapčenské meno Benjamín 😀 😉

katkaromi
5. jan 2011

My máme Samúšika, malinkého pampúšika 🙂

lucinka1104
7. jan 2011

Oliver, Adrian , Lukáš, Tomáš,

allanaa
8. jan 2011

@abbey1 ahojky tak sme sa konecne dohodli na mene a bude to Jordan,uz sa mi to blizi ...sa nevieme dockat ..

abbey1
8. jan 2011

@allanaa Krásne.Už len naučiť niektorých ľudí správne vyslovovať.Veľmi vám držím pästičky.Už to máte za pár.A vybrali ste naozaj krásne.

allanaa
10. jan 2011

@abbey1 dakujeme krasne sama neviem ci sa mam bat alebo uz len tesit...ale cim ma viac malicky kope tym viac sa neviem dockat porodu,urcite vam napisem ked sa to bude blizit ak stihnem ak nie tak vam napisem po porode..dakujem ze ste tu so mnou...

mircalla
10. jan 2011

Ma mame Filipa....Paci sa mi uz 20 rokov....je dost pouzivane, ale to bolo aj pred par rokmi...skratka pekne meno, aspon pre mna

lemonkaa
11. jan 2011

zatial sme dohodnute na mene Alex ....uvideme ....

lubinka9
11. jan 2011

my mame Oskarka 😵 Hodi sa mu dokonale a k priezvisku tiez. Velmi zriedkave, pritom v SK kalendari.

alure
11. jan 2011

my máme doma Olivera a Denisa 🙂

lucinka1104
17. jan 2011

a čo znie lepšie Oliver Balko, Adrian Balko alebo Damián Balko ? vyzerá že budeme mať tretie mimi 😅

lemonkaa
17. jan 2011

@lucinka1104

Oliver a Adrian 😉

matidami
17. jan 2011

@lucinka1104 mne sa páči Oliver 🙂

lucinka1104
17. jan 2011

dakujem aj mne sa pači Oliver a Lukáškovi adrian 😀