Meno pre chlapčeka. Aké je podľa vás najkrajšie?

sophia
31. máj 2006

Najkrajšie chlapčenské mená podľa Vás.
Napr. - Sebastián, Samuel, Adam

aly
13. mar 2012

@zuzikkaa v ktorom kalendári si našla Rodana, ja som ho nenašla

kozsarovak
13. mar 2012

Mne sa páči Kristian, Adam, Krištof.

iwusca
13. mar 2012

Oliver 🙂

mimikas
13. mar 2012

Viktor, Benjamin 😀

zuzikkaa
13. mar 2012

@aly tu som to nasla- 15.3. ma meniny

http://calendar.zoznam.sk/nameday-sksxhor.php

lovesista
13. mar 2012

my sme meno vybrali az den pred porodom.. dovtedy sme sa nevedli na ziadnom zhodnut 😎
vcera mal meniny Gregor, aj to je celkom pekne meno

sandy80
14. mar 2012

prvý syn sa volá Samuel František, druhý bude Mathias Dominik🙂

sz.zuzana
14. mar 2012

ahojte.Náš malý sa volá Noel 😉

westina
14. mar 2012

KAROL

spiruanka
14. mar 2012

moj maly je Loris 🙂

adelii
18. mar 2012

@sz.zuzana Tak Noela som hrozne chcela,dost ludi ma odhovaralo,ze co je to za divne meno a ze sa nehodi k typickemu ceskemu priezvisku :( ach jaj,tak teraz mam fest problem najst nejake meno,co by ma chytilo za srdce ☹

sz.zuzana
19. mar 2012

@adelii Nedaj sa 😉 aj nám hovorili všeličo...a teraz každy sa už na to zvykol a hotovo 😉 😉 a aj každy hovori že aké krásné meno má...a inak my máme tipické maďarské meno ale mne to vobec nevadilo...
mne ešte páčilo meno Zoard 😎

adelii
19. mar 2012

@sz.zuzana stve ma to,lebo ked to nie je typicke meno,tak to kazdy ofrfle 😀 potom sa kopec deti vola rovnako 😒 a to nechcem 🙂

snu
19. mar 2012

Timon,alebo Lukas? alebo lukáš? 🙂 ani ja neviem,,

snu
19. mar 2012

ale LUKAS asi ani neni, je len Lucas, ze?

sz.zuzana
19. mar 2012

@adelii v tom máš pravdu...ani my sme nechceli Jakuba alebo Samuela...už skoro každý 2.sa volá takto 🙂

sante81
19. mar 2012

my máme doma maroska, sadlo mu to ako rit na serbel, vyberali sme aj podla toho aby sa mu meno hodilo k priezvisku

miskaska
19. mar 2012

My sme rozmýšľali nad Samkom, ale fakt ich je strašne veľa. Teraz dumáme nad menom Zdeno (nie Zdenko, v kalendári je už aj Zdeno). Môj otec je Zdeněk, tak nevieme, či veľmi nespyšnie, keď by sa vnúčik volal po ňom 😀.

wwwphotokidssk
20. mar 2012

ahojky, ja mam doma Maxima, neoslavuje meniny podla Maximiliana, ale Maksim v ruskom kalendari 😉

michaella7
20. mar 2012

Ahoooj 🙂 môj drobec sa volá po tatkovi Miroslav 🙂 ale ja som chcela Patrika,Šimona,Samuela,Benjamína,Kristiána..ale nestretla som sa s pochopením 😀 lenže pri druhom sa už nedám a ak bude znova chalan tak bude Patrik 🙂

baklik
21. mar 2012

@wwwphotokidssk ahoj, preco podla ruskeho? ved oslavovat moze podla rozsireneho slovenskeho kalendara 29.5. aha - http://calendar.zoznam.sk/nameday-sksxhor.php 😉
aj my tak mame, vsak sme na Slovensku 😵

mihouk
21. mar 2012

@wwwphotokidssk Aj my mame Maxima a oslavujeme 29.5. 🙂 A kedy je Maksim v ruskom kalendari??? My maleho volame Maximilian, iba ked neposlucha, to je ako vravime jeho zle meno 😝

baklik
21. mar 2012

@mihouk my maleho nevolame Maximilian vobec 😉 pride mi to ako uplne ine meno a take divne...

mihouk
21. mar 2012

@baklik My ho volame vseliako, najcastejsie ale asi Kubo 😉

ajdije
25. mar 2012

Alex 🙂

lcba
25. mar 2012

mne sa veľmi páči FILIPKO, JAKUB
a mám FILIPKA

mia258
26. mar 2012

My sa rozhodujeme medzi ELIJAH a LIAM. Popripade este Damien a Oskar.
Ktore je krajsie? K zahranicnemu priezvisku na E...

stes
26. mar 2012

ahoj, naozaj krásne mená vyberáte pre svojich chlapcov. mne sa páči Dorián, ale všetci frflú. Noel je krásne a ešte aj Noelle ako pre dievča. keby som čakala dvojičky tak sú Max a Marína. ale bude jeden chlapec asi Daniel.

petkave
26. mar 2012

@mia258 k dcérkinmu menu by som volila toho Liama. 😵

mia258
26. mar 2012

@petkave my to mame s mm presne podelene. Ja chcem Elijaha a Damiena a on Liama a Oskara 😀