Meno pre chlapčeka. Aké je podľa vás najkrajšie?

sophia
31. máj 2006

Najkrajšie chlapčenské mená podľa Vás.
Napr. - Sebastián, Samuel, Adam

lyzenka
10. jan 2008

adam, andrej, maxim, manzelovi sa paci marcel, uz neviem ake.. :O)

lienockaa
10. jan 2008

a celkom pekné je aj michal..

neroriso
8. mar 2008

Andreas Rainer
a z "typickych slovenskych" : Jakubko 🙂

ivulik007
8. mar 2008

Mne sa z chlapčenských najviac páči Samuel, Šimon a Jakub. Ale ani Filip nie je zlé.

dididi30
8. mar 2008

andrew, andrej, thomas, adam, david 😀

bystricanka
10. mar 2008

ja mám Matúša, ale uvažovala som nad Matej alebo Adam.ale všetkým sa páčil Matúš 😉

krajcoanka
10. mar 2008

ja mam Luboša a Dávida, ale páči sa mi aj Patrik, Marko, Daniel

karamelinka
10. mar 2008

ja dufam ze budeme mat chlapceka ericka...meno erik je nas favorit 😉 ale aj preto ze drahy sa tak vola 😉

miskakiska
10. mar 2008

Ja som chcela Lukaska ani neviem ci to bude chalan alebo dievca ale moji dvaja chlapi ma prehlasovali ze to bude Jakubko lebo prvy syn je Matej ale dievca nemam tusenie Eliska Michalka Dominika neviem 😒

kikinela
10. mar 2008

Ahojte tak chlapček Oliver a dievčatko Tamara vyhovuje nam to obom tak je spokojnost 😎

avanka
11. mar 2008

Tak my sme sa v piatok dozvedeli, ze cakame Lukaska....

saska303
11. mar 2008

Ahojte, my máme Olivera, a keď sa nám raz zadarí dcérka, chcela by som, aby sa volala LOLA

stvura
11. mar 2008

Ahoj, no mi uz par dni vieme ze cakame Alexa...strasne dlho som vsak myslela ze bude dievcatko, nakolko v nasej familii su skoro vylucne baby a ak sa i vyskytol chlapec, tak az druhy...
Manzel vsak trval na tom ze to bude chlapec a tak sme obaja velmi stastny ze nam typ vysiel.

penelope10
11. mar 2008

my mame Huga, pacili sa nam aj Maximilian a mne aj Oliver. 🙂
Z dievc. Nina, manzel chcel Sonicku.

luciita
17. mar 2008

Saska303, LOLA je skratka zo spanielskeho Dolores (dolor - bolest)

monika676
17. mar 2008

mne sa paci jakubko, romanko, martiko, risko atd..... 😀 😀

danuska24
18. mar 2008

penelope - hugo -pekne meno.
mne sa paci aj adam - ale adamov uz je asi celkom dost v poslednej dobe..

mr_matthew
18. mar 2008

MARTINKO 😀 😀 😀 😀

pipinka82
23. mar 2008

som tu medzi vami nová ale ja čakam pravde podobne chlapčeka a bude mat meno Ryan ale ja som chcela viac dievčatko a ta by bola Ceira alebo s K- Keira mne sa tieto mená páčia.

sandrika
23. mar 2008

my budeme mať Lukaška a druhá ak bude bude Nikolas, alebo Christopher

pipinka82
23. mar 2008

Ty si už v 35tt aké to je ked ho už pri kopkaní cítiš moje sa len kde tu pohne a len také malé tuk tuk spraví 🙂 už sa neviem dočkat jula alebo začiatkom augusta 😉 a Nikolas je pekné meno

sandrika
23. mar 2008

xchcela som napísať druhý bude nikolas
je to užasné tie kopance budeš cítiť okolo 26-27 tt už ku koncu sa už len tak vypúča lebo nemá miesto , ale aj to bolí no prepáčila som mu 😉

pipinka82
23. mar 2008

to určite však sa na nich ani nedá hnevat male lasky sú to no nie?Vydím že už máš nejaku vybavičku ja len tak trocha trocha nakupujem.Lebo povery sú že neni dobré dopredu nakupovat ale bohužial všetko naraz sa zasa nedá.

sandrika
23. mar 2008

no ja som na povery neverila a od 27 tt som otvorená bola som v nemocke tak asi už veriť budem , končím moja ale zajtra som tu ako na koni

pipinka82
23. mar 2008

o.k.ja tiež sa asi zajtra ozvem tak pa pekný večer.

sandrika
24. mar 2008

ahojky 😅

usmejsa
29. mar 2008

Daniel, Erik, Brian, Jakub, Timotej, Lukas, Tomas, Matus

mywiel
29. mar 2008

Mne sa paci Mayan, Natan, Marek, Tibau (citaj Tibo zn. to boztek) 😀

pipinka82
29. mar 2008

mne sa páči to naše "Ryan" ,Noel, Justin, Alec, Bren ...... ale sme sa dohodli na RYAN mene 😀

bibianna
29. mar 2008

my si dáme Matej.