Meno pre chlapčeka. Aké je podľa vás najkrajšie?

sophia
31. máj 2006

Najkrajšie chlapčenské mená podľa Vás.
Napr. - Sebastián, Samuel, Adam

lilla244
31. júl 2011

@zuzana151 ahoj my budeme mat zrejme Henryho
ako Henry.. mne sa to paci velmi .. 🙂
Lucas je tiez pekne..

riave
1. aug 2011

@zewa11 🙂 Velmi ma tesia tvoje slova. Mne sa toto meno nesmierne paci a som rozhodnuta, ze tak mojho drobceka pomenujem. Skoda len, ze si toto krasne meno musim obhajovat pred vsetkymi :( nabuduce budem vediet, ze nikomu nic netreba vraviet a tak nikto nic nezmechuti. Ale neodradza ma to, bude to malinky Tadeasko 🙂

zuzana151
1. aug 2011

@lilla244 to naozaj?? Ani nevies ako ma to potesilo 😀 Mne sa paci aj zdrobnenia Henko ale vies aki su ludia, na kazdom mene im nieco vadi. Vidim ze vy uz kazdu chvilu rodite, tak vam prajem aby ste to dotiahli do stastneho konca a tesili sa z maleho Henryho 😲

ewka0012
1. aug 2011

ja chcem dat urcite Adam ak to bude chlapec,podla mna sa musi hodit aj k priezvisku....inak sa mi este paci Denis alebo Dominik

bubinko83
1. aug 2011

my mame Filipka a ja som velmi spokojna.Dobre sa oslovuje a škaredo sa mu ani neda povedat.
😉

jolinka
1. aug 2011

@zuzana151 kamoska ma Henrika, to je podla mna este krajsie ako Henrich 😉 , tiez ho volaju Heno, Henko

slavusa5
1. aug 2011

@mojdend, no uvidíme, ako to nakoniec dopadne🙂 Ja mám ešte čas do novembra, inak hlavu som si postavila už od začiatku🙂))... Držím palce k blížiacemu sa pôrodu, nech sa čoskoro tešíte z drobčeka🙂)).

lilla244
1. aug 2011

@zuzana151 dakujem velmi pekne 🙂 uz sa nevieme maleho dockat..
a mas uplnu pravdu... akurat vcera sme mali so svokrou mensi konflikt ohladom mien..
jednoducho neries .. je to vase babatko.. meno sa ma pacit vam.. nie svokre,susede alebo kamaratom
😉

zuzana151
1. aug 2011

@jolinka pise sa Henrik?? to som este ani nepocula ale tiez pekne

zuzana151
1. aug 2011

@lilla244 ved jasne a co sa tyka svokry, tak tej by som naschval urobila co sa nepaci jej by som dala 🙂 my este ani nevieme co to bude, to sa dozvieme teraz vo stvrtok ale tak nejako intuitivne citime ze chlapec, mozno budeme prekvapeni a bude to dievca 😅

jolinka
1. aug 2011

@zuzana151 ano Henrik a velmi mu to pristane a nik take nema

nana85
1. aug 2011

@zuzana151 Ahoj,podla mna obidve mena su pekne,musite sa dohodnut vy,mne sa najviac paci meno Henrik,to som strasne chcela aj ja,ale mm nesuhlasil,este na porodnej sale som to skusala.Sranda mm chcel Mateja ja Henrika a mame Alexa 🙂 🙂

zuzana151
1. aug 2011

@nana85 u nas je to zase naopak. Priatel chce Henricha alebo Henryho a ja by som chcela Lucasa 😎 No uvidime ako to dopadne u nas, mozno sa nakoniec dohodneme tiez na proodnej sale...a mozno to bude nakoniecj dievcatko 😀

nana85
1. aug 2011

@zuzana151 tak prajem stastlivy vyber,nech ste spokojni obaja,tak ako my.aj ked ja som povedala,ze keby este mam nahodou tretie,bude Henrik,ale ktovie ako by to dopadlo 😉

maattoo
1. aug 2011

My máme Filipka a sme velmi spokojní.Je už veľký tak ho kamaráti volajú aj Fífo 😀

sashabb
1. aug 2011

@zuzana151 mne by sa páčili aj obe dokopy 😉 Henrich Lucas, dobre mi to znie.

zuzana151
1. aug 2011

@sashabb prave dnes pri veceri mi to navrhol priatel , zeby sme mohli taky kompromis urobit Henrich Lucas 😀 ze ja ho mozem volat Lucas a on ho bude Henko no neviem ciby maly nebol z toho zmateny 😒

monuli1985
1. aug 2011

a co taky Timotejko?Timi,Timko?? 🙂 🙂 ale sme rozhodnuti ho dat,a nedat sa odradit

sashabb
1. aug 2011

@zuzana151 ak by som nebola presvedčena o jednom mene, kludne by som dala dve 😉 potom nech si dieťa same vyberie, ktore sa mu bude viac pozdávať. Osobne som skôr za meno Lucas, nakoľko zdrobneliny od Henricha sa mi absolútne nepáčia a zbytočne to meno zošpatňujú (podľa mňa)

aspinka
1. aug 2011

ked sme cakali malu tak sme mali pripraveneho Olivera po 5r sme cakali chlapceka a nejako nam to meno uz nerezalo aj som bola rada ze cakame chlapceka lebo keby bolo opat dievcatko chcela som Miu a mm vziadnom pripade! Neviem preco ale mam rada ked sa tie mena nejako k sebe hodia. Pre chlapceka sme mali pripravene Tobiáš, David kedze manzel strasne chcel to prve mame Tobiho, Tobíka, Tobinka, Tobiáška 😀

nickyma
1. aug 2011

my máme enrika. je to talianska podoba mena henrich a na henricha aj má meniny.

linddi
2. aug 2011

U nás na prvom mieste Richard.

lola_d
2. aug 2011

@lenulien ahojky, prosim ta, kde presne sa da na stranke ministerstva pozret ta statisktika s menami, nejak sa tam neviem k tomu dopatrat. dakujem

lenka112
2. aug 2011

My máme Danielka a sme maximálne spokojný, iné meno si pre malého neviem ani predstaviť. 🙂

monika_123
2. aug 2011

ja som vzdy chcela Filipa.ale nehodi sa k priatelovmu priezvisku,zle sa to vyslovuje ☹ 😢 Takze uz chcem Dominika,a to uz nezmenim 😵

muriela
2. aug 2011

no mne samé cudzie Brian ,Charlie a Matt

estherka73
2. aug 2011

A ja vždy len Michala, toho aj máme 😀, k tomu Timotej ale s tým tatinko absolútne nesúhlasil a tak máme ešte aj Mateja /Mathea/ a Branislava / ale to je po tatinovi 😀

mary44
3. aug 2011

my sme chceli dat Leonarda a zrejme ho aj dáme ak bude druhé chlapec... a inak sa mi páči Robert (môj otec) alebo aj Aron

maattoo
3. aug 2011

kočeny a čo takto Noel, Noah, Natan,Mike to sú mená nad ktorými by som uvažovala ak by sme mali chlapčeka

veroveronika
3. aug 2011

Richard, Jakub..aaale ved vsetky mena su pekne, (okrem Adolfa a Dezidera) 😕