Meno pre chlapčeka. Aké je podľa vás najkrajšie?

sophia
31. máj 2006

Najkrajšie chlapčenské mená podľa Vás.
Napr. - Sebastián, Samuel, Adam

moth0
20. dec 2011

Bambuľky,aký máte názor na meno Benjamín? Nie je to zvláštne meno pre chalana.myslím v dospelosti 😀 Lebo mne sa strášne páči 🙂 Ben,Beny 😀

lukinka26
20. dec 2011

Mne sa hrozne pacia: Tobias, Damian, Sebastian, Simon a Benjamin- inak nemyslim si, ze je zvlastne v dospelosti, ale take ine a zaujimave🙂

tiffanka
20. dec 2011

...tak už aby sa len k priezvisku hodil 😉

lucia375
20. dec 2011

@moth0 Benjamín je pekné meno, poznam jedného, volajú ho Beno. V dospelosti určite pre meno trpiet nebude. 🙂

livia76
20. dec 2011

@moonniikkaa plne súhlasím, len ja som sa stretla s podobou tohto mena bez J teda ELIÁŠ bábo už neplánujem, ale keby ešte máme chlapca,tak je isto-iste Eliáš, alebo Julián 😉

amartina24
20. dec 2011

my mame Lucasa........manzel je Lukáš..........dlho som musela upozornovat, ze Lucas sa necita ako lukáš, ale nakoniec si zvykli....ze Lucas je Lucas 🙂 a niekedy aj manzela volaju, ze Lucas........ 🙂 🙂 🙂

moth0
20. dec 2011

@lucia375 Myslíš? Lebo to meno je krásne ale pripadámi ako len premalého chlapčeka a nie chlapa 😒

moth0
20. dec 2011

@lukinka26 Takže hovoríš,že je OK?

@tiffanka Benjamín Hill ? 😵 ( Hill je priezvisko)

lukinka26
20. dec 2011

no jasne,Beny Hill super🙂

zitaje
20. dec 2011

@moth0 s bennym Hillom pozor, ja si pamatam z detstva Benny Hill show, taky tucny blbo - komik.
daj si do googla Benny Hill, obrazky, hned vybehne.
To len tak pre upozornenie 😉
Inak Benjamin je pekne.

lukinka26
20. dec 2011

@zitaje aj mna hned on napadol🙂

moth0
20. dec 2011

@zitaje No toto Benjamín zaškrtnutý 😀 Ale dík za upozornenie

lucia375
20. dec 2011

@moth0 Podľa mňa je dobré aj pre dospelého. Ved ked ten Benjamín vyratie tak to meno pôjde prirodzene s ním a nikto sa nebude zamýšlať ze ten dospelý muž má detské meno. 🙂

timotej
20. dec 2011

@ktore - Tomáš, Dominik, Adam, Damian, Markus, Marián, Milan to sú také menej dávané lebo mne sa také páčia čo sa menej dávajú. Momentálne sa mi páči Maxík asi Maximilián aj malému sa to páči majú v škôlke asi.

tiffanka
20. dec 2011

@moth0 a Jakob sa ti nepáči? 🙂

moth0
20. dec 2011

@lucia375 Hmm...ešte je tam Adam alebo Tadeáš 😀

moth0
20. dec 2011

@tiffanka Ked už tak Jakub 🙂 Ale nie moc nie

tiffanka
20. dec 2011

@moth0 Jakuba mám ja 😀 ...ale Jakoba dala teraz známa jedna...
Ešte ma napadlo: Timotej
...a minule som prišla na to, že sa mi páči Brunooooooooooooo o)))

moth0
20. dec 2011

@tiffanka Ale nič proti menu 🙂 Každé je pekné... ooo Timoteja neviem

kaja73
20. dec 2011

@moth0 Ja mam Petra a Patrika,ale paci sa mi aj Daren-no mm to odmietol. Volala by som ho Renko...

lienocka119
20. dec 2011

Sebastián, Tobias, Matias

moth0
20. dec 2011

@lienocka119 Ako by si volala Sebastiána?

lukinka26
20. dec 2011

@moth0 A čo tak Bernard (Berny) alebo Bruno, ako tiffanka napisala, tiez dobre!

tiffanka
20. dec 2011

@moth0 😀 😀 😀 ...ok, už som ticho...to musíš počúvať vnútorný hlas, že čo tipovie, keď vyslovíš určité meno... mne hneď napovedal 😀 ...od začiatku bolo jasné, že ak bude baba, tak bude Tereza... a v krajnom prípade ak bude chalan..tak Jakub / v krajnom preto, lebo máme doma dve baby, tak sme si mysleli, že aj do tretice to bude baba 😀 ...a nechcela som to ani vedieť dopredu,len vo 8 - mom mesiaci mi na sone povedal Dr. , že sa mýlim, ak si myslím, že to bude diavčatko 😀 ...to bol šok!...ale v pohodke 😉 . Tak len vyberaj, ešte dáky ten týždeň máš čas 🙂

moth0
20. dec 2011

@tiffanka Terezku som chcela ,ak by to bolo dievčatko 🙂
@lukinka26 Bernard? to je silná káva na mňa :-/ 😀Bruno pekné lenže ako ho volať?

sweetsuzi
20. dec 2011

@moth0 kamoska ma Sebastiana a volaju ho Sebik, alebo Sebinko, mne sa to paci 🙂

lucia375
20. dec 2011

@moth0 Aj ja chcem Tadeáša. Veľmi sa mi páči. 🙂 Adam tiež nie je zlé.

moth0
20. dec 2011

@sweetsuzi Mne sa nepáči Sebo,atd ale čisto Sebastián hej 🙂

tiffanka
20. dec 2011

@moth0 ...ja som chcela, aby sa písala Tereza, nie Terézia...Však Bruno ho budeš volať 😀 prípadne zdrobneninka: Bruninko, Brunko, Brunino...alebo odzadu ONURb 😀 😀 😀

moth0
20. dec 2011

@lucia375 Ako by si Tadeáška volala?