Meno pre chlapčeka. Aké je podľa vás najkrajšie?

sophia
31. máj 2006

Najkrajšie chlapčenské mená podľa Vás.
Napr. - Sebastián, Samuel, Adam

nana
29. jan 2012

náš sa volá Damián a druhé by som chcela Matias - pre chlapca a Amália pre dievčatko 🙂 mužovi sa to síce moc nepozdáva, ale však za tých 8 mesiacov si nejak zvykne :D 😉

lucia80
29. jan 2012

@sandy80 my našeho voláme najčastejšie Matias alebo Matiasko, ale aj Mati (alebo tvrdo Maty), Matino, Matinko a niekedy aj Matko alebo Matulko 🙂. A môj bráško mu hovorí Mate 😉

abbeylee
29. jan 2012

@lucinka1104 alexander balko znie lepsie 🙂

lucinka1104
30. jan 2012

@abbeylee dakujem pekne

lauramario
30. jan 2012

@lucinka1104 Leo Balko znie tiež dobre 🙂

lucinka1104
30. jan 2012

@lauramario dakujem takže 1:1 😀

lauramario
30. jan 2012

🙂

abbeylee
30. jan 2012

@lucinka1104 leo balko sa mi az tak nepaci, mozno preto ze obe koncia na O ... Alexander balko znie lepsie, Alex balko tiez 🙂

lucinka1104
30. jan 2012

alebo ešťe ak tak varianty Nikolas, Christian, Simeon, Oliver, Tomaš a ten Alexander

lucinka1104
30. jan 2012
abbeylee
30. jan 2012

@lucinka1104 Z tychto sa tam hodia vsetky, ale simeon sa mi k menu nepozdava neviem 🙂

lucinka1104
30. jan 2012

@abbeylee neviem či som to napísala spravne myslím toho čo sa číta Sajmon 😒 aktoré je teda najkrajšie mne sa pačia všetky 😲

abbeylee
30. jan 2012

@lucinka1104 pockaj kym sa dietatko narodi a ked ho prvykrat uvidis meno ta hned napadne 🙂

tutitu
6. feb 2012

Ahojte dievčatá, aké chlapčenské meno sa podľa Vás hodí k menu Matej?? 🙂

sofa296
6. feb 2012

@tutitu Mathias, Jakub, Martin

tutitu
6. feb 2012

@sofa296 ďakujem.. 🙂 Mathias a Martin sa mi zdajú také rovnaké s Matejom.

jespera
7. feb 2012

Rastislav - Rastik..je pekne, za par rokov bude iba samuel, matus, alexander, adam, sebastian, nicolas, filip, david....tak ako pred par rokmi bola na slovensku jedna nela, tak po ordinacii v ruzovej zahrade je zrazu kazda druha .....takisto ema, sofia, laura, nina.....

miriam_
7. feb 2012

Ja dufam ze budeme mat dievcatko. Prosto za 4 mesiace sme sa este nedohodli ani na jednom chlapcenskom mene. Moj drahy je Ir a chceme meno aby bolo ok aj na Svk aj tu. Dievcenske mame uz asi 5 ale chlapcenske nie a nie najst.
Ta som povedala ze ak bude chlapcek pomenujeme ho podla nasej slavnej sk kapely: ''No name'' 😀

opica89
7. feb 2012

mne sa velmi paci meno Patrik alebo Alexander a pre dievcatko neviem 🙂 ale este mame cas vybarat meno do konca jula

tutitu
7. feb 2012

Mne sa celkom začína páčiť aj meno Mário 🙂

d.j.
7. feb 2012

pripajam sa aj ja, moja prvorodena dcerka sa vola Patricia a rozmyslali sme aj nad Alexandrou, kedze sme nevedeli na 100per. pohlavie aby to bolo aj chlapcenske, a teraz cakame chlapceka a vybrali sme meno Andrej ;)

usmiata4
7. feb 2012

Ja som dala Daniela (po dohovore s manželom) ale najviac sa mi páčil Hugo a Oliver a na potom Daniel 🙂

opica89
7. feb 2012

@d.j. ved aj ja som zvedava co budeme mat 🙂 chlapceka už mame tak treba dievcatko, ale je to jedno hlavne aby bolo zdrave, ja som rozmyslala nad Nataliou, mojej mamine sa paci Linda a moj chlap sa nevyjadril zatial :D

d.j.
7. feb 2012

opica89, veru, hlavne nech su zdrave. dievcenskych je velmi vela peknych aj Barborka, Kristinka (to som chcela dat ak by sme mali druhu babu, ale moze sa aj to stat), Lenka, Sofia inak najviac preferovane meno za rok 2011, ale urcite by som vyberala najma podla priezviska. niekto dava aj zahranicne mena co je pekne ale k mojmu slovanskemu sa to nehodi.

sandrika1986
7. feb 2012

Chlapčenské mená : Lucas, Sámer, Nicolas. Dcérka má meno Nicol. Páčia sa mi mená tiež pre dievčatá : Sandra, Vivien, Leila , Yasmine , Karin, Sarah. 🙂

mariro
8. feb 2012

a co vravite na meno Silvester,to sa paci mojmu manzelovi velmi 🙂

gabbiz
13. feb 2012

Tobias Leon môj budúci syn 😎
Leonard,Alexander,moje dalšie horúce tipy 🙂

@mariro
Pre mňa aj skrz toho,že je to slovenské meno mi príde dosť výstredné 😨

gabbiz
13. feb 2012

@tutitu Hned ako som si prečítala meno Matej tak ma napadol Timotej 😵 Maťko & Timko zlatééé 😀 😎 alebo ešte Marko by sa mi páčilo 🙂

maca_p
13. feb 2012

denis
bibiana

gabbiz
13. feb 2012

@usmiata4 Daniel je veľmi pekné aj mne sa páčilo,no bohužiaľ mm nie 😖 A taktiež aj Hugo a Bruno mi neprešli... 😎

@lucinka1104

Podľa mňa k priezvisku Balko sa hodí: Alexander,Matej alebo Sebastián pekne znie 😉