Meno pre chlapčeka. Aké je podľa vás najkrajšie?

sophia
31. máj 2006

Najkrajšie chlapčenské mená podľa Vás.
Napr. - Sebastián, Samuel, Adam

susienka514
3. aug 2011

mne sa velmi pacia mená Timko, Nikolas, Matej, Erik, Šimon, Oliver, .... 😎 🤐 😝

petruci6
3. aug 2011

vidim,ze najviac sa tu spomina Oliver,Timotej,Filip
mne sa paci Alex,Adam,Daniel 🙂 ale my mame babu,tak nevyslo 😀

jajuska1411
3. aug 2011

my mame Davidka a keby je este bratcek tak je Benjaminko 😀

zuzuzaa
3. aug 2011

My máme Tomáša, ale najskôr sme uvažovali nad Oliverom a Filipom 🙂

divosko
3. aug 2011

U mna su favoriti: Sebastian, ŠImon, RIchard, David a Matúš....Benjamin je tiez pekne, ale urcite by ho volali Benji...ako toho psika...neviem, preco ludia davaju psom ludske mena...? potom to takto dopadne 🙂))

bobocka
3. aug 2011

@jajuska1411 kamaratka ma syna benjamina a volame ho beny 🙂 je to velmi mile 🙂 super sa mu meno hodi 🙂

janulabj
3. aug 2011

aj naši susedia maju psika Benyho.....mne sa meno Benjamin teiž velmi lubi, no nedala som

jajuska1411
3. aug 2011

@bobocka mne sa paci key ho volaju bendzi 😀

bea1971
3. aug 2011

Adrián

mamartinka
3. aug 2011

@bea1971 krasne meno 😉

motylek17
3. aug 2011

my sme sa rozhodli pre Huga 🙂

bea1971
3. aug 2011

@mamartinka dakujem 🙂

gabuci
3. aug 2011

@jajuska1411 takto aj mne sa páči,aj jedného poznám.

gabuci
3. aug 2011

mne sa páčili ked som čakala deti:Tomáš,Peter ,Kristián,lenže sa mi narodili dcérky no tak už...nič sa nedá robiť.

jajuska1411
4. aug 2011

@gabuci mne sa to jednoducho paci najprv sa mi pacil alex ale jednak je to uz velmi otrepane a jednak sa tak vola aj realitna kancelaria a aj nejaka lestenka a tak som si povedlaa ze moj syn sa tak volat nebude a nasla som si davidka 😀

tatjanav
4. aug 2011

@slavusa5 Ak sa smiem pridať do debaty - podľa mňa je Tv. obava, že ho budú volať hanlivou prezývkou "Tučo" vcelku oprávnená a myslím, že to by mal byť najzávažnejší argument aj pre Tv. MM, aby upustil od tejto alternatívy (snáď by sa len nevedel zmieriť s "Tučkom" 😨 ). Držím palce pri výbere toho správneho mena 😉 .

sonicka07
4. aug 2011

@monuli1985 Timotej je krasne meno,sestrin syn je Timko,teraz ma rok. volame ho aj Timusik. urcite sa nedaj odradit. ja mam hrozny problem ake meno pre chlapca,vzdy som chcela Adama,ale je to uz hrozne otrepane a mame kratke priezvisko. teraz sa viac priklanam k Oliverovi. zijeme v zahranici a to je vyber este tazsi. pacil by sa mi Sebastian,ale skratene Sebi sa mi nepaci. a takto je vela mien,kde je nejaky hacik. 😒

adriana1712
4. aug 2011

My mame Samka 🙂 od malicka sa mi toto meno pre chlapceka pacilo najviac a nakoniec sa tak vola moj syncek :* cize Samuel...a este sa mi pacia mena Adam a Patrik 🙂

slavusa5
5. aug 2011

@tatjanav, ďakujem za komentár...aj za to, že je nás viac, kto si myslí, že by také meno oslovovali deti dosť hanlivo...Už ,,len,, presvedčiť muža 🙂

tatjanav
5. aug 2011

@slavusa5 Ako som písala - držím (silno) palce🙂.

slavusa5
5. aug 2011

@tatjanav, ďakujem...bude treba 🙂 🙂 🙂

pointka
5. aug 2011

Marek po ockovi 🙂

ivett55
10. aug 2011

Co poviete na meno Mark(c)o? mne sa paci aj Marcus len neviem ako drobca volat ...ci len markus alebo marko.. poradte ak ma niekto babo a ma take meno...dakujem

lucinka1104
11. aug 2011

@ivett55 mne osobne sa pači len Marek ja mam pri chlapčenských strašný problém kedže chceme ešťe jedno tak sem tam rozmýšľam a fakt neviem ale už mam len 4 vo vybere Oliver, Adrian, Leonard a Nikolas priezvisko je Balko to znie asi najlepšie s Oliverom.....

lucinka1104
11. aug 2011

@maattoo krásny vyber no u nas nepriechodné a ani sa nehodia Nathan je super aj Noel

lucinka1104
11. aug 2011

@riave Tadeaška sme mali tiež pri vybere nakoniec bol Lukáško a je to najkrajšie chlapčenské meno na svete Luky, Lukynko, Lukáško .......mne sa ale veľmi pačia skratky volame tak stale deti Luky a Timi takže tretia baba bude Niky a ak bude chlapček tak neviem lebo na i končia mená ako Tobias, Tomaš-Tobi, Tomi ale ked už mame Timi tak Tomi niéééééééééto ako tele tabis.....pači sa mi aj Rony ale to je z Ronalda a to mm nechce

zzuzzi27
11. aug 2011

@ivett55 My máme Marka a sme s ním spokojní. Aj keď hnevá nedá sa mu povedať inak iba Marko. Starší sa volá Samuel a hnevá sa ak mu povieme Samo. Takže s takým menom je to jednoduchšie. 🙂

ivett55
11. aug 2011

@zzuzzi27

a ako ho mate pokrsteneho Marco ci marko??lebo neviem ci pokrstia s c pismenkom ..ci to zavisi ako kde??

zzuzzi27
11. aug 2011

@ivett55 Malý nie je pokrstený, lebo nám nechceli malého pokrstiť, keď nie sme zosobášení v kostole. Myslím si, že by to nemal byť problém.

kukku
11. aug 2011

Môj malý sa volá Sebastian Jesse. Meno Sebastian som vybrala ja, a Jesse zase chcel manžel (on je totiž zbláznený do westernu 😀 ). Voláme ho Sebi alebo Jesse 🙂