Meno pre chlapčeka. Aké je podľa vás najkrajšie?

sophia
31. máj 2006

Najkrajšie chlapčenské mená podľa Vás.
Napr. - Sebastián, Samuel, Adam

narcisa
24. aug 2009

ahojte babule

mna napadalo vela chlapcenskych mien ale manzelovi sa ani jedno nepacilo....nakoniec sme ostali pri Radkovi aj to vybrala nasa 3r dcerka....ked sa babo narodilo bola z nej nadherna MARIANNA! 😀 😀 😀 nakoniec zvitazila priroda nad nami vsetkymi 😀 😀 😀

keby som mala chlapca a nemala by som manzela ani ostatnu rodinu,ani priatelov, volal by sa DARIAN! v kalendari nie je uz som ho hladala kade tade....ale myslim si ze je odvodene od DARINY takze by sme oslavovali na Darinu....volala by som ho DARINKO, mozno by ma za to v 18tich zabil, ale nech, podla mna je to krasne meno!

poseidonka
24. aug 2009

ahojte kočky chcem sa s vami podeliť aj ja o meno pre chlapčeka.......ešte al nevieme čo to bude............kedy to bol chlpček volal by sa Ján-Patrik..............Janko po ockovi a a Patko pdla mojho želania

murinka
24. aug 2009

ak budem mat raz chlapceka bude sa urcite volat Florian 🙂

alexandrah
24. aug 2009

ahojte, my cakame Richarda, ale dalsie sa mi pacia:
robert, roman, filip, kay, kerim, adrian, aj darius je pekne, rene ..., patrik, ...aj jakub ...

monika131
24. aug 2009

ahojte, tak my sme sa nakoniec po dlhom rozmýšľaní dopracovali a zhodli na mene Markus,
ale ešte sme mali na výber tieto mená: Bruno, Tobias, Dominik, Kristián, Patrik, Filip. 🙂

zuzana76
24. aug 2009

moje naj mena su - Patrik, Dominik, Daniel, Oliver

nadhera
24. aug 2009

šimko,samko cmuk,cmuk. u nas to bolo tazke, ale vyhral šimonko. druhe babo ,tak tam bolo jasne - richard,cize riško. 😀 cmuk

lienka55
24. aug 2009

Ja som vzdy chcela Davida/s kratkym a/ vydupkala som si ho u manzela,pretoze on chcel Jana po sebe 😝 😝 😝 a ja take mena ako Janko,Jozko,... nemusiiiim.
No a keby bol niekedy aj druhy chalan tak sa mi paci Filip a Tobias,ale opat mm nesuhlasiiiiii. 😠

melonik
5. sep 2009

Pre mna naj meno je matus a tak sa nam bude volat aj maly

ywonnee
6. sep 2009

nam sa pacil Jakubko ale nejako sme sa zblaznili do mena Maximilian... asi preto ze nas oblubeny film je gladiator a hlavny hrdina ma meno Maximus tak moj muz povedal ze sa bude volat ako ten velky hrdina.... dcerka zas chce aby sa violal podla jej oblubenej rozpravky Maxik a strasidla... no hruza u nas doma... ale myslim ze Max je celkom fajn meno

didiana333
6. sep 2009

Mne sa odjakživa páčilo meno Jerguš...nakoniec som si ho aj vydupala a nelutujem...aj Matúš sa mi páčilo,tak sa mi to nakoniec aj hodilo k sebe že Matúš a Jerguš... 😀 A teraz čakáme asi Erika...to si už synovia vybrali pre bráchu a nám sa to tiež páči... 🙂

chymenitta33
6. sep 2009

Ahojte mne sa páči: David(toho máme🙂 Nathaniel, Damien

misskkaa
6. sep 2009

nam sa starsne paci Matusko alebo Matej,ale voci Matejovi maju vsetci nejake vyhradi...a este Jakub,ale poznate to...aby nemali niektore deti v skolskom veku smiesne narazky.... 😒

lucinka1104
6. sep 2009

My amme Lukáška najkrajšie meno na svete a ešťe chceme Tomáška...mne sa páčia aj Damián 😵

zuzba
6. sep 2009

didiana,
aj mne sa páči Jerguš, už od malička, čo sa jeden chlapec z činžiaku tak volal 🙂 len si celkom neviem predstaviť ako ho voláte doma? keď mu chceš vynadať, povedať pekne ... hm?

janula17
7. dec 2009

caute, mne sa strasne paci meno DAVID, no nase male sa pravdepodobne narodi nejako pred jeho meninami, a medzitym vianoce....myslite ze mu to bude niekedy vadit mat to vsetko pokope??

vejula
7. dec 2009

čavte kočky. No tie pekné mená ako Jakub samuel Patrik Dávid mi prídu dosť teraz často používané... Len neviem ako je to s menom Dominik ešte to mi príde celkom pekné, len neviem či ich momentálne nieje dosť veľa... Vy neviete kočky?

zuzana76
7. dec 2009

Dominikov je uz tiez velmi vela

vejula
7. dec 2009

😢 To snad nie, tak som zas na začiatku.

lenka_66
7. dec 2009

janulka , ja som ako dieta trpela lebo mam narodky aj meniny spolu.teraz mi to pasuje alebo som si zvykla? 😉

lindda
7. dec 2009

mne sa paci nasi Nino -Valenti a este sa mi paci Nico 😉

vefi89
8. dec 2009

jeej, Nino som aj ja chcela, len muz neodsuhlasil 😀

Veji, nerozmyslaj nad tym, ci ich je vela alebo nie. Mien je vsetkych vela 😉

janula17
8. dec 2009

och baby, je to take tazke, zase sme s muzom presli cely kalendar a kazde chalanske meno si povedali s priezviskom aj zdrobnene aj vselijak, ale stale nam nic nepasuje. Tak sme sa zatial dohodli ze ked sa stihne narodit pred vianocami tak bude David urcite. No ked budem par dni prenasat tak sme hotovi....nakoniec bude chudiatko po doktorovi co ma odrodi 😀

martina05
8. dec 2009

Ahojte, tak ja teda meno zatiaľ len hľadám.... MM chce po sebe - Jána, u ,mňa vedie Teodor a Maxim.... Páčil sa mi aj Adam ale Adamkov je už neúrekom ...
Alebo že by kombinácia Teodor Ján ....????

vejula
8. dec 2009

vieš čo vefi asi máš pravdu a ostaneme pri Dominikovi 😉

andrea999
8. dec 2009

ahojte,tak my sme to vymysleli tak,že sme dali dve mená : po mne Andreas a po manželovi ( Ján) Yannick 😀

katka183
8. dec 2009

My máme Dávidka a Tadeáška
🙂

janyka
8. dec 2009

Ahojte, mne sa páčia mená Emanuel a Frederik, ale nehodia sa nám k priezvisku. A manžel mi ich aj tak zamietol. Vybrali sme Andreja a manžel mi teraz oznámi, že radšej by ešte nejaké iné vybral?! Keď už toho krpca v brušku niekoľko mesiacov oslovujem Andrejko 😠 Aké meno by ste poradili k Erike? Ale nesmie končiť na k, lebo priezvisko sa začína aj končí na K. A vôbec ma neoslovujú mená Lukáš, Jakub a Filip 🤐

janyka
8. dec 2009

Aha, ešte sa mi páči aj Erik, ale keď už máme Eriku 😅 alebo Dalibor, ale toho mi tiež muž zatrhol ☹ a nechceli sme meno, čo sa teraz dáva často. Sebastián, Samuel, Alex sú pekné, ale je ich tááák veľa.

zuzana710
19. dec 2009

Čo hovoríte na Ronald a Roderik?