Meno pre chlapčeka. Aké je podľa vás najkrajšie?

sophia
31. máj 2006

Najkrajšie chlapčenské mená podľa Vás.
Napr. - Sebastián, Samuel, Adam

lucinka1104
28. máj 2011

@warholette pekné 😉

tami_tami
28. máj 2011

@lucinka1104 ahoj vsimla som si nahodou tvoju otazku tak som si povedala ze ti odpoviem - obe mena su krasne no ak si to vyslovis tak ja by som vybrala Oliver Belko- je to jednoduchsie na vyslovnost podla mna v mene Leonard Belko mi to pride to koncove rd (leonard) a hned na to b (belko) dokopy trosku na vyslovnost tazsie 😉

lucinka1104
28. máj 2011

@tami_tami ˇdakujem aj mm chce viac Olivera mne sa pačia uplne rovnako takže mi je to v podstate jedno

vavinkqa10
29. máj 2011

Mne sa páčia takéto mená: Lili, Ema a Nataly
A teraz chlapčenské: Alex, Matúš a Adam 😀

avanti
29. máj 2011

@ginger_fox - podla mna je ten pocet mien nenachadzajucich sa v top 10 plus minus rovnaky tak 3-4 roky po sebe. Ale skus pre zaujimavost kuknut aj o rok v januari, ci sa vas "nenamnozi" dovtedy viac 😉
@anjelicek26 - mozno , keby si zratala aj Maximov, ci Maxov, bolo by to o cosi viac, ale verim, ze v Nemecku je to omnoho popularnejsie meno 🙂 Inak fakt, ku koncu zoznamu mozno veru najst vseljake "rarity".
@syslica - dik za pochvalu. Uz som aj ja tebe v nejakej diskusii chvalila meno prveho syna, o druhom ani nehovoriac 😀

tinka2440
10. jún 2011

Martin je krasne meno pre chlapceka 🙂

sweetsuzi
10. jún 2011

My máme Maximiliána, teda Maxíka 🙂 Ešte sa mi páči napríklad Sebastián, Bruno, ale aj Damián 😉

mojdend
16. jún 2011

Ahojte tehulky a mamulky, nam sa to uz krati, poslednych 8tyzdnov pred nami a meno stale nie a nie vybrat. Normalne ked sa ma pyta moja mamina, tak povie - A ako sa maly vola tento tyzden??? 🙂
Tak sme si presli vsetkymi moznymi, ale stale sa vraciam k 3 favoritom - Noel, Patrick a Olivier. Co vy na to? Priezvisko je Barna, takze take univerzalne, k tomu sa hodi skoro vsetko. Tak napiste, ktore sa vam paci, alebo ak mate okrem tychto troch este nejaky iny tip, tak sem s nim 😀

timotej
16. jún 2011

@mojdend ahoj my máme Timoteja to bolo moje top meno, Noel nie však to sú vianoce po francúzsky, Olivier to je ako Jamie Olivier potom už Oliver. čo tak niečo slovenské - Martin, Matúš, Šimon, ešte Patrik je v pohodke

dobromila
16. jún 2011

no my máme momentálneho favorita - Evan, ktovie dokedy 😀

mojdend
16. jún 2011

@timotej Dakujem za rady. ja viem, ze noel su vianoce po francuzsky, ale zaroven je to aj chlapcenske meno pouzivane vo viacerych krajinach. Okrem toho vela mien nieco znamena, len vela ludi o tom nevie, ved napriklad meno Petra znamena po grecky skala, tak isto meno Pierre znamena skala, jaroslav slavi jar atd. Len to, ze mne to slovo noel krasne znie usiam, ale zas nechcem, aby sa mu smiali, ze papa noel.....hmmmm, no uvidime.

denca76
16. jún 2011

@mojdend
my sme dali synovi meno MARCO
dcerkam: CINDY,SARAH

tie sa nám páčili najviac

mojdend
16. jún 2011

Nemam nic proti slovenskym menam, len neznasam, ked ich ludia zkracuju a zdrobnuju, napriklad martin je krasne meno, ale mato je otras, to iste michal - no nadherne, ale vsetci ho budu volat miso, no zbohom. hladam nieco, zo sa az tak nezdrobnuje, a ak by sme aj mali patrika, tak ho budem volat patrik a nie ziadny pato alebo patko. okrem toho v zahranici sa to nerobi, to len u nas a v cechach. my zijeme mimo sr, tak tu snad nebudu zdrobnovat nic. preto hladam nieco medzinarodne, univerzalne, prosto krasne. no len uz sme aj s mm v stadiu, ze sa nam nepaci meno ziadne 🙂

kaja73
16. jún 2011

@mojdend Mne sa hrozne pacilo meno Daren,ale mm to odmietol,tak mame Patrika-tiež s predsavzatim,že je to Patrik a nie Patko,ale v bežnom živote to už tak lahke nie je dodržat a sme to prave my co ho volame-napr-Patašik,patulino,papo a este aj hroznejsie 😲 😀 Ale ked to je take mile, ked sa mojkame ho nazyvat tak vselijak,bars aj otrasne,ale ked sa maly na tom tak rehoce....

dobromila
16. jún 2011

@mojdend ak žijete v zahraničí a podľa výberu mien to znie dosť frankofónne, tak hlasujem za Oliviera. A ešte sa mi páči veľmi Cedric, alebo ako to už kde píšu.

timotej
16. jún 2011

@mojdend čo tak Adam tak mu môžu všetci hovoriť

kiribaby
16. jún 2011

@mojdend u mňa jednoznačne Olivier, mala som ho aj medzi favoritmi, mm síce inklinoval k iným, ale pre mňa je Olivier top 😵 volal sa tak aj môj prvý nápadník 😀 No a k priezvisku ti tiež perfektne pasuje, daj vedieť, ktoré meno nakoniec zvíťazí 🙂

anjelicek26
16. jún 2011

@mojdend - Adam ako pise @timotej hore je urcite dobry napad, my sme trochu tiez vo svete a maly je Maximilian, proste Max, nic skarede sa z toho spravit neda, vyslovuju to vsade bez problemov, my sme radi, ze sme to meno vybrali...

timotej
16. jún 2011

ešte som tu počula Leo tiež sa nedá inak povedať alebo je dobré David toho má sestra

mojdend
17. jún 2011

@dobromila No aj mne sa paci Cedric, je to krasne meno, najma, ked sa vyslovi, nie az tak ked je napisane, ale inak krasne, uvidime, skusim podhodit manzelovi. no a zijeme na cypre, ale grecke mena sa mi teda vooobec nepacia, skor inklinujem k francuzskym a pritom neviem vobec po francuzsky 🙂

adelaine
17. jún 2011

ahojte..citam vasu diskusiu, a tak vam musim napisat,ze ja ked som bola tehu od nejakeho 6 tt som mala tusaka, ze to bude chalan a zacala som mojho drobca oslovovat menom Risko...to mu prislo, ine som ani nevymyslala a sedi mu ako rit na serbel 😉
mne sa popravde nepacia zahranicne mena u deri zijucich na slovensku...mne sa pacia slovenske mena....martin, patrik, richard...
a ja som zvazovala aj to, aby meno sedelo k priezvisku a aby z neho maly ked vyrastie v dospelaka nemal zo svojho mena traumu....a aby sa ho rovesnici nepytali, ci mu to rodicia urobili za trest..

andrejka1974
17. jún 2011

ahoj moji traja synovia sa volaju Jurko, Simonko, Matusko

lucinka1104
20. jún 2011

baby hlasujte Oliver Balko
Adrian, Matuš, Šimon , Marek, Nikolas dnes som si našla //

lucinka1104
20. jún 2011

@lucinka1104 jaj a Leonard-Leo prvé čo bude mať 3 body vyhrava

lucinka1104
20. jún 2011

nikto??????????????

janka0007
20. jún 2011
normuliatko
20. jún 2011

filipko

vall1319
20. jún 2011

Adrián 🙂

janka_pn
20. jún 2011

@lucinka1104 urcite oliver 😵

jabadaba
20. jún 2011

@lucinka1104 gratulujem k dvom ciarkam a priklanam sa ku kombinacii Nikolas Balko. Pekne znie skratene Niki Balko. 😉