Meno pre chlapčeka. Aké je podľa vás najkrajšie?

sophia
31. máj 2006

Najkrajšie chlapčenské mená podľa Vás.
Napr. - Sebastián, Samuel, Adam

ivankaalenka
31. máj 2006

My mame termin 2.9. a stale nemame meno, ani jedno. Manzelovi sa pacia take hrozne mena, ze nemam slov...Pr. Leonardo, Nikolaj, Angelina...No bez komentara. A tak stale nevieme. Mne sa paci Zuzanka, Ivanka, Kristinka, Anetka, Tomas, Vladko...

ikke
31. máj 2006

ivankaalenka, daj precitat tvojmu manzelovi toto:
http://wanda.atlas.sk/rodina_a_deti/babatka/9090 😀

lienka82
31. máj 2006

U nas to je Alex -ale len Alex nie celym Alexander- A dievcatko sa paci Letizia.Je to trochu nezvycajne ale manzel je z Portugalska tak preto trochu ine. 🙂 A inak Emily som chcela aj ja ale nepreslo to...Lara je tiez pekne.Aj Jakub..

silvinecka
31. máj 2006

Mne sa paci Jakubko ale to meno som darovala segre pre jej synka kedže sa z jej drahym nevedeli dohodnuť tak som navrhla a je Jakubko nevadi šak je moje krsňatko a mam dalšie v zalohe Izak

ena
31. máj 2006

Filip (toho uz mame), Matej (dufam, ze bude) 🙂

ivankaalenka
31. máj 2006

ikke, dakujem, dam mu precitat 🙂

ena
31. máj 2006

Angelina Joeli a Brad Pitt maju potomka s menom Shiloh Nouvel Jolieová-Pittová
http://www.bleskovky.sk/cl/15/114663/Angelina-J... 😵

ikke
31. máj 2006

hej, najlepsie na tom clanku je ten nazov: ...bezproblemovym cisarskym rezom 😕

emjee
31. máj 2006

len ho nepomenujte winetou ako tot pisali v sme vcera 😀

cukrikk
1. jún 2006

ja som vzdy tusila dat meno synovi Patrick alebo Jan Patrick Lasak to by sa celkom hodilo, manzelovi by sa pacilo keby je dalsie dietatko 3tie v poradi Matej, ja osobne by som uprednostnila toho Patrick, paci sa mi aj Lucas.

deina
1. jún 2006

My sme sa zatial zhodli na Matkovi (Matej), je to take mile a pekne meno. Moje oblubene je sice Daniel, ale aj Matej sa mi velmi paci a to meno sa paci aj priatelovi. U dievcenskych mien mam takmer kazdy tyzden nove oblubene meno, uz to bola Zuzanka, Laura, Anna, teraz napriklad Petra sa mi paci.

deina
1. jún 2006

My sme sa zatial zhodli na Matkovi (Matej), je to take mile a pekne meno. Moje oblubene je sice Daniel, ale aj Matej sa mi velmi paci a to meno sa paci aj priatelovi. U dievcenskych mien mam takmer kazdy tyzden nove oblubene meno, uz to bola Zuzanka, Laura, Anna, teraz napriklad Petra sa mi paci a Katarinka.

maryem
1. jún 2006

zic, tvoj prispevok... 😀 😀 😀 sorry, od veci, ale musela som to tu napisat.. ja som sa tu tak rozrehotala, ze kolegyne dosli nalakane pozriet, ci placem, ci co 😀 😀
Tak pridam, ked uzsom tu.nams a chlapec asi enmoze narodit, lebo rep neho nemame. Dievcatko Dominika, Natalia..ale konecnu verziu uvidime o 3 mesiace.. 😅

peha
1. jún 2006

no maryem - my po dovolenke stravenej v susedstve s madarskymi romami - v grecku - (bolo ich 12 na 1 izbe a boli len trosku hlucni🙂 )sme sa rozhodli aj pre variant DEZIDER RAMON. 😀 to akoze jedno meno.

(osprvedln. nemam nic proti romom a moj otec je madar.... ale ta dovolenka bola velmi vtipna 🙂 )

maryem
1. jún 2006

😀 😀 to by bola ozajstna pomsta pre to dieta

peha
1. jún 2006

to hej 😀
ale sranda musi byt 😀
vo vytahu plnom magyarov a romov v novych zamkoch v nemocnici mi moj manzel povedal, draha ILDIKO, ja tvoj DEZI, co ti mam kupit v bufete - a ja som padla do kolien a chlamala sa ostosest, a smiali sa aj ludia vo vytahu.

ale my sme vcera odklepli Šimona a Terezku.

maryem
1. jún 2006

som rada, ze ste si to s tym deziderom ramonom rozmysleli 😀

iwuskaaa
2. jún 2006

Mne sa páčia tieto mená:
chlapček: DAVID, LUCAS
dievčatko: NINA

tilly
2. jún 2006

aj mne sa veľmi páči Daniel, je to super meno aj na zdrobneniny, ale môj mužík Danko nechcel, aby sa malý volal po ňom a chceli sme meno na D kvôli priezvisku a to sa nám najviac páčilo Dominik, ak bude druhý chalan (čo dúfam,že nie, to by sme si museli spraviť aj tretie bábo, lebo JA CHCEM DIEVČATKO), tak bude asi Dávid, aby bol tiež na D, ale muž chce strašne Miška, mne sa páči aj Matej, a dievčatko by mohlo byť Danielka, Dianka, mne sa najviac páči HANKA

lienka82
4. jún 2006

a co takto dievcatko menom Karolinka.Je to velmi pekne meno...

anaxamon
4. jún 2006

Mne sa najviac z chlapcenskych paci Martin a Marek

cukrikk
5. jún 2006

ja som rozmyslala nad Karolinkou ale zdalo sa mi to dlhe a asi by ju volali Kajka.... a potom lsom velmi tuzila dat meno Carmen.....a nakoniec mame Lillien... volame ju Lily 😀

lucka23
5. jún 2006

tak moji favoriti su: chlapček - Patrik, Lucas
dievčatko - Nina, Karolína

danulik
5. jún 2006

baby, neviete ako je to s "neslovenskymi" menami na matrike? nie su s tym problemy?

babulina
5. jún 2006

danulik: niekde som citala ze ze su pripustne vsetky mena uvedene na www.babynames.com, ale obcas na matrikach ze vraj chcu potvrdenie ze take meno skutocne existuje, ze vraj ho vydava ambasada jednotlivych krajin kde je udomacne, ale chcelo by to overit

danulik
5. jún 2006

ahaa, dakujeem 🙂 idem to kuknut

silvinecka
5. jún 2006

teraz je to tak že ked slobodna matka ide dat dieta na matriku dieta sa vola ako matka za slobodna
ked sa vyda meno sa jej zmeni ale dieťaťu ostane meno po matke za slobodna je to teraz taky zakon
ak slobodna matka chce dat zapisat dieta po otcovy musi to mať pred porodom vysporiadane u notára

expertka8
5. jún 2006

..my máme Dáriusa...a doma mu inak nepovieme len *Darček*..*Dajko* 😉 😵

danulik
5. jún 2006

expertka, a co vam povedali na matrike?

danulik
5. jún 2006

ci to je aj v kalendari? 🙂