Meno pre chlapčeka. Aké je podľa vás najkrajšie?

sophia
31. máj 2006

Najkrajšie chlapčenské mená podľa Vás.
Napr. - Sebastián, Samuel, Adam

tabkat
26. mar 2011

@katecameron tak to v rodine máte poriadný chaossss.... 🙂))) ....ja som za nové meno...môj manžej ani neuvažuje o mene po sebe...čiže Emil, ako on dostal meno po otcovi...aj keď sa mi to meno celkom páči....ja neviem, mám kámošku, ktorá meno vybrala, až ked sa jej maličký narodil...hovorila mi...to keď ho uvidíš, to budeš vedieť ako sa bude volať...synovi dala meno HUGO...a je to úžasné...veľmi mu pristane....fantázií sa medze nekladú.... 😀

lia65
31. mar 2011

Denis 🙂

lia65
31. mar 2011

Mne sa páči Bruno / Hugo 🙂

tepka
4. apr 2011

mne sa lubi Marcus,Dávid,Daniel...ale aj Damián 😀

helenkasabinka
4. apr 2011

my budeme mat chlapceka s menom Michael 🙂

lyongirl
4. apr 2011

ak to bude chlapec, tak bude po mojom deduškovi a samozrejme aj po mne DOMINIK 🙂

mariynka
5. apr 2011

mna dorazil moj manzel 😀 😕 je za typicke slovenske mena:Štefan(po jeho dedkovi), Ján, Jozef...... no a vyber si.... 🙄 😀 mne sa pacia moderne mena, som ucitelka a mojimi rukami presli Brunovia, Ronaldovia, Lukovia a pod. mne osobne sa paci Timmy, Patrik, Oskar, Oliver.

z vlastnej skusenosti zo skoly-pozor na Davidkov a Filipov, mam taku skusenost, ze su vsetci veeeeeelmi hyperaktivni 😅 😀 😉 a Samkovia maju problemy s pozornostou.. viem,ze to nie je pravidlo, lebo mam aj mudreho Samka 😅 😉 ale ostatni maju poruchy ucenia sa.. 😒 😒 😒

teddynko
5. apr 2011

Ja mám štvortýždnového Teodorka.. meno vybral muž, ja som si musela chvíľu zvykať, ale už je to v pohode.. 🙂

mariynka
5. apr 2011

@teddynko a nepokusala si sa ho prehovorit? 😅 😅 ale Teo je pekne 😉 😵

edita84
5. apr 2011

@teddynko gratulácia aj my chceme Teodora 🙂

mariynka
5. apr 2011

..ked tak nad tym rozmyslam, asi bol pred 10r. boom s menom Samko 😅 😅 lebo ich mam ozaj kvantum, preto aj asi to, ze ich je dost problemovych.. 😉 ale aj tak mam pocit, ze kazdemu by ti psychologovia nieco nasli.. aj keby tam ide dietatko s hocijakym menom na svete.. 😅 😉 🙂

mathyasko
5. apr 2011

My mame Mathyasa 🙂 Je to nas najvacsi poklad a meno sme vybrali jednohlasne

alure
5. apr 2011

my máme doma OLIVERa a DENISa 😉

maggie2
5. apr 2011

@mariynka prečo dorazil? Veď Štefan, Ján, Jozef sú najosvedčenejšie mená. Iba zdanlivo vyšli z módy. Treba ich len znovunavrátiť. Obvykle sa toto prejavuje vtedy keď "otrepané" mená dostávajú nový lesk v zahraničnej podobe: so Žofie je zrazu Sophie, z Kataríny je Kathrin, z Michaely je Michelle a z Emílie Emily. Veď ako dobre zneje Steven, Johannes alebo Ian, či Joseph. Prečo teda nie rovno aj slovenská klasická podoba mena? 😉

mariynka
5. apr 2011

@maggie2 lebo mne sa pacia "moderne" mena 😅 😉

mathyasko
5. apr 2011

@mariynka Ja mam podobny nazor, v celej rodine mame samych Matejov, jakubov... A ja som chcela modernejsiu obdobu mena. Je to vlastne Matej inak🙂)

mariynka
5. apr 2011

ja ked rozmyslam nad nejakym menom, tak si ho chtiac-nechtiac priradim k nejakemu cloveku.. 😉

asi raz, ked uz budeme realne vyberat, to bude zaujimave 😀 😀

mariynka
5. apr 2011

@mathyasko no my mame v rodine praveze moderne mena, v draheho rodine Sofiu, Emku, Evelinku, Valentinku.. 😵 chlapca v rodine este nemaju 😅 a prave preto, ak by sa nam raz zadaril chlapec, tak by som chcela nejake meno, ktore by bolo tiez ze woooow 😀 😉 aj ked pre kazdeho je ine meno wow 😅 😉

iinuska
5. apr 2011

ahojte
tak nas prvorodeny syn sa vola po manzelovi.Povodne to mal byt Jakub, ale ja som to v porodnici zmenila, a manzel sa velmi potesil. Bolo to prekvapenie. A Adama som vybrala tiez ja 😀

kaja73
5. apr 2011

Mne sa pači Daren a aj jeho zdrobnenina Renko.A tiež Radovan.Nič z toho mi u mm neprešlo,tak máme Petra a Patrika 🙂

mariynka
5. apr 2011

@mathyasko Lukáš---Lukas 😉 😵

mariynka
5. apr 2011

@kaja73 aj nam sa obom paci iba Patrik.. 🙂 mne sa paci Timotej,zdrobnenina Timmy.

a mam pocit, ze k nasmu priezvisku by sa hodilo meno bez R 😉

mathyasko
5. apr 2011

@mariynka Presne a tymto sposobom sme vyberali aj my🙂)

akika722
5. apr 2011

my máme Patrika a Samka--/Semi ma meno vymyslene na poslednu chvilu..mal byť do poslednej minutky dievčatko 😀 /aspoň sme sa nestresovali 9 mesiacov vyberom mena 😀 😀 😀

mariynka
5. apr 2011

@akika722 jej, kamoska ma mena syncekov rovnake ako ty 😵 😵 😵 a kamoska sa tiez rozhodla, ze ak male bude syn, bude Samko 😉 🙂

mariynka
5. apr 2011

a co hovorite na mena typu Samir, Namir??? a pod.?

akika722
5. apr 2011

@mariynka náš Samko ma meno vymyslene v poslednej chvilke 😀 mala to byť Kika 😀

maggie2
5. apr 2011

@mariynka ako si myslela to woow? To akože woow, aha ich, sedláci - slama im z topánok trčí ale decko sa volá Christopher Cerruti Mrkvička? 😀

teddynko
6. apr 2011

@mariynka prehovárala som ho ešte v deviatom mesiaci, nedal si povedať, totiž už pri prvom synovi - a to je už za chvíľu 15 rokov, chcel toto meno,len vtedy som zvíťazila ja, tak teraz som ustúpila.. ale už teraz mi je to jedno..

teddynko
6. apr 2011

@edita84 tak to sa teším, je to dosť ojedinelé meno, aj tu na MK ho zriedka vidieť.. ale o to originálnejšie..nie?