Meno pre chlapčeka. Aké je podľa vás najkrajšie?

sophia
31. máj 2006

Najkrajšie chlapčenské mená podľa Vás.
Napr. - Sebastián, Samuel, Adam

sloboda4
29. nov 2007

vždy som chcela David /bez dĺžňa/ - škorpiona a podarilo sa, i ked som váhala na poslednu chvilu som rozmýšlala o Rolandovi /po tatovi/ a o Michalovi /po dedkovi/.............ale David vyhral na plnej čiare 🙂

iduda
29. nov 2007

David ja sestrin syn a vsetci Davidkovia, co poznam su velky betari a ten nas asi najvacsi

sue
29. nov 2007

Martin... od puberty som chcela Martinka...a teraz to vyšlo ešte aj ako meno po tatinkovi, trošku ma mrzí, že Martinkov je teraz strašne moc... ale čo už 😀

iduda
29. nov 2007

Martinko sa paci aj mne, ale uz mame v rodine dvoch, takze nas bude Kubko alebo Ema

sloboda4
29. nov 2007

juj este sa mi paci aj ALEX a MAXIK....no uvidime snad ich využijem pri dalsom dietati 😀

iduda
29. nov 2007

baby, sme pekne mena..nie jak volakedy Janko, Rudko atd.

sweetberry
29. nov 2007

robert richard 🙂 🙂

iduda
29. nov 2007

Marian, Milan..moj manzel sa sice vola Marian, ale ja by som tak syna nenazvala 🙂

loss
29. nov 2007

ja mam sice napisane Alex ale ci ho presadim neviem no do konca aprila budem stale prehovarat manzel chce Petka co zase nemusim ja

iduda
29. nov 2007

tak ti drzim palce, urcite trvaj na Alexovi 🙂

renika
29. nov 2007

my máme čerstvého Maxima 😉

loss
29. nov 2007

iduda dakujem v najhorsom mu dam pocitat vsetky prispevky ktore sa priklanaju k Alexovi 😀

bubatenko
29. nov 2007

Ja som zamilovaná do chlapčenského mena Oliver.... ale môj muž chce strašne Jožka.....ale Olinko je pre mna number ONE 😉

loss
29. nov 2007

tak Oliver sa paci aj mne 🙂

riuska
29. nov 2007

loss mne sa pacia obidve mena, ale ja mam Tomaska 😵

loss
29. nov 2007

Tomasko je pekne meno 🙂

denka28
29. nov 2007

sloboda ten Roland sa paci aj mne, aj moj manzel je Roland, lenze moj manzel nechce ani pocut o tomto mene 🙄

riuska
29. nov 2007

loss aj alex je pekne meno 🙂 neboj presadis si to 😵

loss
29. nov 2007

no pokusim sa dakujem

iduda
29. nov 2007

loss, 🙂 daj mu tie prispevky iste precitat..mozno ho to presvedci, aj ked chlapi su strasne tvrdohlavi
Bubatenko, aj ty bojuj za Olivera, mne sa Jozko tiez nepaci..
chvalabohu, my sme sa hned zhodli na Jakubovi

ella1
29. nov 2007

tí chlapi bud nemajú fantáziu, alebo vymyslia takú kravinu... 😀 to je hrozné vravieť malému bábu jožinko,palinko,peťko..... 😝 😀

emily3
29. nov 2007

no v nasej rodine mame mena: Tomas, Matej, Jakub. Tobias, Marek, Timotej, David, Oliver a nas bude zatial posledny Michal.
dievcenske mame len styri Veronika, Maria, Monika a Ester Maria.

weroni
1. dec 2007

baby to je sranda, my sme mali pre chlapceka vybrate tieto mena: Oliver, Alex, Daniel, takze ako tak pozeram skoro rovnake ako planujete vy 😀 😅
Mne osobne sa este pacia celkom: Sebastian, Benjamin
Ja by som chcela dat dietatku take nie velmi caste meno - teraz si vsak vsimam ze Alex sa zacina dost casto objavovat... no mne sa aj vyznam toho mena velmi paci - znamena to obranca, ochranca, a bolo to prve meno ktore sme s manzelom este ked sme spolu len chvilu chodili vyslovili ako pre nase buduce dietatko 🙂

nana77
1. dec 2007

Ahojte dievčatá!
Pripájam svoje chlapčenské naj.. mená: Patrik, Oliver, Ondrej, Gregor. Momentálne som v 15tt a ak všetko dobre pôjde, v máji sa nám narodia dvojičky 🙂 Pohlavie ešte nevieme, ale dúfam, že aspoň jeden chlapec bude 🙂 😉 😅

gyngerka
1. dec 2007

bre ranko.....takze Rainer, Thommas 🙂 favoriti urcite

michalag
1. dec 2007

ahojte, tak moji favoriti: Samuel, Alex, Martin

fenrirka
1. dec 2007

ahojte my sme uvazovali nad Radkom ale nakoniec to bude Matko 😀

neroriso
1. dec 2007

chlapcek???? Ivanko...Samko...Matko...KUbko alebo Adamko po tatinovi 🙂

kyliefox271
1. dec 2007

Ahojte,mne sa najviac paci Adam alebo David,ale nemozem-nechcem ich dat,lebo babo cakame na Vianoce a nechcem,aby mal maly narodeniny,Vianoce,meniny,Silvester aj Novy rok nakope 🙂 A tak mame este stale s menom problem a rozhodujeme sa.Pacil sa mi este Sebastian,Maxim, no momentalne sa rozhodujeme uz len medzi dvomi - Marko(Marco) alebo Richard.

yonanevi
1. dec 2007

ja sa pridam ja ked bude chlapec tak bude Christian, Kristian po mojej mamke 😀 Benjamin sa mi paci tiez ale tak sa vola nas psik tak potom by sme nevedeli rozlisovat 😉