Meno pre chlapčeka. Aké je podľa vás najkrajšie?

sophia
31. máj 2006

Najkrajšie chlapčenské mená podľa Vás.
Napr. - Sebastián, Samuel, Adam

jajuska1411
23. feb 2012

my mame Davida teda presnejsie Davidka alebo Davidenka 🙂

butterfly22
23. feb 2012

mne sa veľmi páči Kristián, ale tak sa volá môj priateľ a nepáči sa mi, ak má dieťa rovnaké meno ako otec... veľmi sa mi páči aj Markus...a môjmu priateľovi Marco...tak som sa smiala, že nakoniec raz budeme mať Markosa :D :D inak ešte sa mi páči aj Christopher, hodilo by sa to aj k zahraničnému priezvisku a ani deti by sa nesmiali, keďže žijeme v UK...ale priateľ to rázne odmietol :D :D :D ak raz budem čakať chlapčeka, bude to asi veľká dilema :D :D

lucinka1104
24. feb 2012

@lentila.g jaby som dala Damián , Dominik,

Mne sa veľmipači Oliver, Alexander,Kristián, Nikolas,Patrik ale len v tejto podobe a tiež danielale len v tej podobe, Richard,Jonas,Simon,ale akešťe budeme mať chlapčeka budem vyberať istomedzi Oliver,Alexander, Adrián,

lentila.g
24. feb 2012

@lucinka1104 no Damian, Oliver bol zamietnuty manželom ale v hre je Nikolas a Adrian no a možno do pôrodu sa rozšíri kalendár alebo nám padne niečo do oka a bude sa hodiť k priezvisku.Richard je môj brat čiže nie a Alexander je pekne ale nejde k priezvisko..ale ty máš vyber na 1* lebo tieto mena sa páčia aj mne

lucinka1104
24. feb 2012

@lentila.g díky ja mam Prizvisko Balkova takže Alexander Balko mi príde fajn aj Oliver a Adrian Balko.......aj ked aj Leonard sa mi pozdáva
manželovi sa zase najviac pači Andreas a Adrián

dajte Adrian aby nebolmalý na Mikuláša smutný že to ma v jednom

zuzi243
27. feb 2012

poradíte doma máme Tomáša a čakáme zas chlapca a manželovi sa páči Timotej a mne Simon máte nejaké tipy 🙂, Ď.

bodka13
27. feb 2012

@zuzi243 Lukáš 😕 🙂

lillika
27. feb 2012

Jakubko...jednoznacne 😀 😀 😀

bodka13
27. feb 2012

@sirene ešte aj Matej znie celkom príjemne a včera som stretla rodinku asi s3ročným chlapčekom - volal sa Gregor 🙂

dazdovka
27. feb 2012

Chlapcenske mena o ktorych sme uvazovali: Luca, Leo, Tadeáš, Jonatán, Nino...

kety33
27. feb 2012

Čo poviete na meno Krištof? Vybral ho môj syn pre brata. 😠

kamila.k.
27. feb 2012

mne sa paci Vincent. Ale minule som uvazovala aj o Noemovi. 🙂

caki206
27. feb 2012

@kety33 Krištof je pekné meno aj my ho máme medzi favoritmi ak to bude chlapček ja keď veľa ľudí nás odhovára od tohoto mena ale hlavné je aby sa Vám páčilo 🙂

clarissa
27. feb 2012

My cakame chlapceka a bude sa volat Bastian.....nahodou som toto meno zazrela na jednej americkej stranke s menami a hned som sa donho zamilovala 😅 Este sa mi pacia mena Alex,Maxim,Christian,Tobias,Marco.....z nasich slovenskych asi Patrik,Leo...neviem chlapcenske mena v nasom kalendari ma nikdy nejak neohurili,uz doslova alergiu mam na mena ako Matus,Matej,Samko a Šimon.... ☹

zuzi243
27. feb 2012

@lillika sestrin sa tak volá takže nie 😒

zuzi243
27. feb 2012

@bodka13 aj to je jedna alternatíva ale naposledy tak pomenoval bratranec syna a u nás na ulici majú už Tomáša a Lukáša ale ďakujem 🙂

kali23
27. feb 2012

Tadeáš, všetky ostatné sú už rozchytané 🙂))

syslica
27. feb 2012

@sirene Moje tipy sa ti asi pozdávať nebudú, ale skúsim: Gregor, Jerguš a Bystrík. Napríklad takému Bystríkovi sa ťažko hovorí zdrobnelo (preto mi babka hrozila, že ak sa opovážim dať ho, vydedí ma 😀 )

lillika
27. feb 2012

@zuzi243 Tak Samko,alebo Alexej 😉

d_anica
27. feb 2012

Mne sa páči Igor, je to stručné, výstižné, hodí sa ku každému priezvisku a nevolá sa tak každý druhý. Zdrobnene Igorko, Iguško 😵

timma
27. feb 2012

Tobias 😎

lucinka1104
28. feb 2012

daj Matuš ak chceš aby sa podobali ak ti je to jedno takpotom maš na vyber všetkymená napr.ja mam Lukáša a veľmi sa mi k nemu hodí prave Tomáš aleuž mame Timi takže Tomi nie.... 😀
Ak sa nam konečne zadarilo malý bude asi Alexander alepači sa mi aj Daniel,Adrian, Tobias, Sebastián ale v skratke len Sebi....Sebo je hrozné

slnieckko
29. feb 2012

baby co poviete na maxim olexa? nieje to prilis divne? maxim sa nam velmi paci, ale neviem ci to prilis nepili usi s priezviskom... pripadne alexej ale to asi pili usi este viac 😀 ja nemam objektivny pohlad kedze sa mi meno paci 😅

kozsarovak
29. feb 2012

mne sa páči Adam, Dávid, Kristián

snu
1. mar 2012

no potrebovala som inspiraciu,,kedze cakam chlapceka,, ja neviem stale ake meno dame,, doma mame Filipka, a strasne som chcela Elu,ale bude to chlop.. manzel chce Mateja,je vobec nie. Chcela so meno z nasho kalendara,ale teda nic ma neoslovilo.. este tak Lukaš, alebo Lukas.

snu
1. mar 2012

a adamko je super.. to sme chceli a brat mi to vyfukol!!! hlavne ze 10r chcel nicolasa.. a potom mi vyfukne meno vrr

snu
1. mar 2012

@slnieckko mne sa to maxim olexa nahodou paci 😀

lucinka1104
1. mar 2012

@snu a čo myslíš čo týchto je najlepšie z Oliver Balko , Alexander Balko,Leonard Balko alebo točo chce synček Nikolas Balko?Vyzerá že sa nam zadarilo a ja si z týchto nebudem vedieť vybrať ani do pôrodu.... 😝

lucinka1104
1. mar 2012

@snu a Lukáš je krásne meno voláme ho Luky, Lukynko Lukáško ale veľmi sa mi pači aj v podobe Lukas

slnieckko
1. mar 2012

@lucinka1104 mne sa najviac pozdava to posledne nikolas balko 😉