Meno pre chlapčeka. Aké je podľa vás najkrajšie?

sophia
31. máj 2006

Najkrajšie chlapčenské mená podľa Vás.
Napr. - Sebastián, Samuel, Adam

lucinka1104
4. dec 2011

všetky mená su krásne ale ak budeme mať chlapčeka budeme vyberať medzi Oliver, Alexander, Leonard a manželov Nikolas lebo len na týchto emnách ame sa ako tak zhodli

maruska43
4. dec 2011

My sme sa rozhodovali medzi Martin, Benjamín a Dávid, ale nakoniec vyhral Simonko 🙂

lucinka1104
4. dec 2011

@maruska43 simon je pekné meno aj my sme rozmýšlali ale mame v rodine Simonu tak radčšej nie.....a z tých mojich sa ti ktoré vidí naj? mne sa pači veľa mien aj slovenských ale mm schválil len tieto

maruska43
4. dec 2011

Oliver 🙂 tak hlavne musí sa trošku hodiť aj k priezvisku, lebo už som počula také kombinácie, že som skoro pukla od smiechu 🙂

haslerka31
4. dec 2011

neviem,ci som tu uz prispievala 🙂ohladom mien je tu dost tem....ja som chcela meno,ktore je v slovenskom kalendari a pacili sa mi dve Aleš a Alexej🙂 Mam Alexeja a sranda je,ze neskor,ked som si citala,co ktore meno znamena,tak som zistila,ze Aleš je česka verzia ruskeho Alexej-tak mi to bolo asi sudene 😀

nelinka1810
5. dec 2011

My budeme mat Jakubka... ale rozmyslali sme nad menom Marco, Adam, Adrian, Samuel! 🙂

tul1p
5. dec 2011

mnes sa pacia mena, ktore momentalne NIE SU v kurze. v mojej generacii pred 30 rokmi kazdy druhy bol peter, boli obdobia samuelov, teraz je doba alexov , maxov a jakubov...

cmeliatko
5. dec 2011

sebastian🙂)))

alure
5. dec 2011

každé meno by malo v prvom rade mať"súlad"s priezviskom....je to na každého uvážení....my máme Olivera a Denisa.... 😉

revlimid
5. dec 2011

Pekne meno a aj celosvetovo vyslovitelne je Richard 😎

twista
16. dec 2011

Ahojte Poradíte nejaké pekné zaujímavé 2 chlapčenské mená pre dvojičky?
My máme zatial vybraté len TOBIAS,takže mozte napisat aj vase tipy ktore mena sa hodia k Tobiasovi......DAKUJEM 😎

bzuco
16. dec 2011

@twista
matias 🙂 (možno nejako inak napísané )

perolka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
perolka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
etuska
16. dec 2011

@twista
Tobias a Tomas
Tobias/Lukas
Tobias/Robin
Tobias/Sebastian
Tobias/Filip
Tobias/Oliver

😵 😵 😵
no tazko vybrat
mozno si nieco vyberies 😵

luc771
16. dec 2011

@twista

Markus 🙂

zuzinr
16. dec 2011

@twista my mame Matuska a Šimonka

janulienka83
16. dec 2011

My máme Lukáška.

perolka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
timotej
17. dec 2011

@perolka ahoj mne sa páči meno môjho malého Timotej a ešte známy majú krásne meno MARKUS je to v rozšírenom kalenári od Mareka...

perolka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jania023
18. dec 2011

ak raz budem mat chlapca tak to bude bud Kylian alebo Darius

ktore
19. dec 2011

ahojte baby hladam nejake mena v ktorych je M ....viete mi zopar napisat?

luciferkax
19. dec 2011

@ktore ahoj, ja mám doma Adama a Samuela, páčil sa mi aj Matej 🙂

maryennn1
19. dec 2011

@ktore Marián, Milan, Marek, Mirko, Marko, Miško, Martin, Matej, Mikuláš, Maroš
a potom m nie na začiatku... Emil, Imrich... uff viac asi nedám z tej mojej hlavičky makovičky 🙂

moonniikkaa
19. dec 2011

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ELIJÁŠ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

bobocka
19. dec 2011

@ktore michal (toho ja mam doma),michael,matej (mozno raz),matus,martin,adam (mozno raz),samuel,tomas,šimon,roman,benjamin,viliam,dominik,...vela ich je 🙂

ejuska79
19. dec 2011

my budeme mať Tadeáška...ešte sa mi veľmi páči Šimon..aj Jakub je pekne, ale tak sa vola momentálne kazdý druhy chlapček...

sophie1981
19. dec 2011

Vratko.....meno nasho synceka.... 😉

sophie1981
19. dec 2011

@twista Tobias a Damian 😉