Meno pre chlapčeka. Aké je podľa vás najkrajšie?

sophia
31. máj 2006

Najkrajšie chlapčenské mená podľa Vás.
Napr. - Sebastián, Samuel, Adam

chrobaak
31. máj 2006
leniko
31. máj 2006

René 😉

terezicka
31. máj 2006

Mne sa vzdy velmi pacilo meno marek...teraz sa mi zacinaju pacit aj take mena ako samuel, matus, matej

miau
31. máj 2006

u mna je to jednoznacne MAREK-uz dlho som presvedcena o tom ze moj syncek sa raz bude takto volat a kedze suhlasi aj potencialny buduci tatino neni co riesit-bude to marek 😉

babulina
31. máj 2006

Jakub 🙂

given
31. máj 2006

Odporucam stranku http://sk.wikipedia.org/wiki/Meniny
Tam su ine haluze 😅 Xenofon a U 😀 riel

terezicka
31. máj 2006

lenze moj buduci tatino sa tiez vola marek a tak povedal, ze ak bude jeho meno tak bude aj moje-ale mne sa az tak velmi nepaci(ale to som uz asi zasla do temy meno pre dievcatko 🙂 )a este sa nam obidvom paci meno simon

miau
31. máj 2006

ja som zas nechcela aby moje deti mali v mene "r" lebo rrrrrrrrrackujem 🙂 a s drahym sme sa zhodli ze to budu meRek a veRonika 😀

sarianah
31. máj 2006

Kristián a Marko

sarianah
31. máj 2006

Kristián a Marko 🙂

sarianah
31. máj 2006

terezicka
..Simon som aj ja presadzovala, ale to bolo razne odmietnutie u vsetkych..podla mna je fajn...

terezicka
31. máj 2006

a uz mate nejake babo?podla datumu svadby by uz aj mohlo byt na ceste 🙂

sarianah
31. máj 2006

.. 🙂 hmm mohlo, ale neni, sme museli vybavit najprv byvanie bez svokrovcov 😀 ..a teraz si to uz tyzden vychutnavame.. 😀

lisa111
31. máj 2006

Pozrite sa na www.babynameworld.com. tam sú iné haluze... 🙂

cubatour
31. máj 2006

moj manzelik je tiez Marek 🙂 u mna je to uz davno jednoznacne - David

lara1znk
31. máj 2006

Nas bude Christian. Mne sa paci aj Daniel ale polovicka nesuhlasi.

mishasmile
31. máj 2006

mne sa celkom pozdava Max, mojej polovicke Jakub a spolocne sme vybrali Rene 🙂 zatial....

peha
31. máj 2006

my mame vyriesene tri dcery - Terezka, Barborka a Zuzka, ale meno pre chlapca zatial nemame 😉
v tendri je Elias, Ondrej, (pacia sa nam Jakub, Martin, ale tych mame vela vela v rodine)
hm aj Simon je pekne, dobry napad, musim to predniest mangelovi 🙂)))

a ak budeme mat dvojicky - chalan a baba - tak sme sa dohodli nech je sranda Dominik a dominika 😀

krissy1
31. máj 2006

u mna je to tiež David.Nie Dávid ,ale krátke a.Potom Samuel,Matus,Jakub 😉

kubko
31. máj 2006

Aj my chceme Jakubka

zuzanocka
31. máj 2006

noooo - dievcatko bude anetka, teraz sa mi zacalo pacit aj magdalenka - takze je jasne, ze ak budu dievcatka dvojicky (mame velky nabeh na dvojcata 😝 ), budu anetka a magdalenka a chlapec bude po tatinkovi - lubko a pripadny druhy chlapec neviem - paci sa mi misko, no uvidime, zatial ma nic svetobornejsie nenapada. a mame uz 5-rocnu potvorku nadku.

terezicka
31. máj 2006

my sme sa na dievcenskom zhodli na Emme(s dvomi M)a este sa nam pacia natalia a viktoria...jakub sa nam tiez vcelku paci, ale uz ho mame v rodine a takisto aj simona ☹ a chceme aby kazde dieta malo svoje meno...takisto sme sa vzdali kristinky, lebo tie su uz tri 🙂

arabeska
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
cucuska
31. máj 2006

Dávid je pekné meno, ale keďže sa tak volá brácho, už s ami také pekné nezdá. Mne sa veľmi páči napr. ALex, Martin, René...a keďže sa tu hovorilo aj o babách tak Laura, Ema, Emily, Tamara

zic
31. máj 2006

preboha... vy hadam tie deti ani nemilujete 😀 😀
... sa volat Rene.... 😀 ... co takto Sandokan alebo Elvis...

alexandra
31. máj 2006

Nase bude Michael, Daniel je sice moje oblubene meno, ale kedze ho nosi moj vyvoleny, tak syncek uz nebude.. Tak sme sa zhodli na prvy krat na Michaelovi.. A dievcatko, ktore snad prave cakame bude Nicolette, alias Nikinka, ako ju zatial v brusku vola manzelik... 🙂

ikke
31. máj 2006

zic, som rada, ze to tu niekto napisal... neukrizujte ma, prosim, ale ked vam zavola niekto a predstavi sa Rene, zvacsa ani neviete, ci je to on alebo ona... 😕

lilly
31. máj 2006

zic, poznam ciganca s menom Elvis Žiga... 😀 😀 😀

cucuska
31. máj 2006

ale aj tak je moje oblúbené Martin a EMMA a Emily

katalienka
31. máj 2006

my sme sa zhodli ako tak na Marekovi a Alici.
ale mne sa paci aj Matus, Simon, Lukas, Alexander... 😉
my sa na minime mien zhodneme.