Meno pre chlapčeka. Aké je podľa vás najkrajšie?

sophia
31. máj 2006

Najkrajšie chlapčenské mená podľa Vás.
Napr. - Sebastián, Samuel, Adam

lamianka
9. feb 2015

Tak nakoniec sa nam narodil Bartolomej 🙂 a zatial ziadna skratka neobstala. Vsetci vratane deti ho oslovujeme Bartolomej a Bartolomejko.

Pekne mena pre chlapca su aj Benjamin, Leonard, Jakub, Ondrej a Tomas...

Ja som si vypisovala vsetky pekne mena z kalendara a vylucovacou metodou som zostala pri 2 menach, z ktorych som si nakoniec vybrala 🙂

Som katolicka a preto som vyberala chlapcenske meno z 12-tich apostolov 🙂 Bola to moja tuzba a som stastna, ze vsetky moje deti maju velkych svätych patronov. V tejto dobe je to podla mna velmi dolezite.

Poradit mozem meno, ktore sa paci mne, ale lepsie bude prejst cely kalendar a spolu s manzelom najst to najkrajsie!

babatkoo
2. mar 2015

Ahojte. Prosim poradte mi pri vybere mena: Arthur alebo Niko? Priezvisko na G.

warholette
2. mar 2015

@babatkoo Artur, Niko je prezyvka, skratka dlhsich mien ako napriklad Nicolas.

babatkoo
2. mar 2015

@warholette dakujem 🙂 Niko je normalne meno povodne grecke a niekde sa uvadza aj staroslovanske. Aku zdrobnelinu by si pri Arturovi volila?

peggy589
8. máj 2015

kočky prosim kedy oslavuje meniny Liam??

aamelkaaa
18. máj 2015

Co poviete na meno Silvester?

metisa
5. júl 2015

to je take subjektivne, ze skoda sa vobec pytat 🙂

meredithe
7. aug 2015

poradite?velka dilema 🙂 porod o chvilku a niesom rozhodnuta pre meno 🙂 stale ☹
chcem sa rozhodnuť spravne...TIMOTEJ alebo LUCAS pačia sa mi obe a každý týždeň som rozhodnuta inak 😀 Lucas je nadherné len sa bojim či nie moc moderné..aby nebol problem na urade či pri krste...mate tu niektorá Lucaska? ďakujem

mamartinka
7. aug 2015

@meredithe daj obydve a budes spokojna.Ved aj Lucas Timotej je pekne.

mamartinka
7. aug 2015

@meredithe alebo opacne Timotej Lucas.

bibi21
13. aug 2015

Babiny poradite mena pre dvojicky chlapcov k priezvisku Bučko 🙂 neviem sa rozhodnut. Jeden bude asi po muzovi Janko.

ladyblcha
13. aug 2015

@bibi21 tak potom nech sa rymuju. janko a danko. alebo nech su obe take staroslovenske. k bucko sa jednoznacne hodia slovenske.

mamartinka
13. aug 2015

@bibi21 Branko Bucko,Branislav.

ema5512
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jachin
20. aug 2015

@ema5512 mne viac pasuje Oliver Mráz. Alebo nejaké iné trojslabičné meno: Timotej Mráz, Miroslav Mráz..

babatkoo
21. aug 2015

@ema5512 mne sa viac paci Oliver Mraz. Mne osobne sa nepacia krstne mena s makcenmi : Tomáš Lukáš Dušan Miško
..

tana284
21. aug 2015
Používateľ tana284 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od tana284.

Michal ;)

zanet63
21. aug 2015
Používateľ zanet63 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od zanet63.

Tomáš

alaguema
21. aug 2015

@ema5512 Mráz je vyslovene slovanské priezvisko, vybrala by som k nemu slovanské meno: Slavomír, Vladimír, Ľuboslav, Miroslav, Jaroslav a pod. Oliver určite nie, je to meno odvodené od oliva (strom, plod), k priezvisku Mráz sa nehodí ani foneticky, ani významovo ani nijak.

ema5512
23. aug 2015

@alaguema
@zanet63
@babatkoo
@jachin ďakujem za Vaše názory 🙂

iam24
25. aug 2015

Marek, Daniel, Samuel 🙂

vladenka2
28. aug 2015

My máme: Samuel a Mathias 🙂 pre mna TOP mená 🙂

luboslavap
28. aug 2015

@aamelkaaa Ahoj, u susedov majú Silvestra..ked bol malý tak ho volali krásne..Silvik..a teraz už len Silvo..ale v pohode meno..keby manzel suhlasil, tiez by som ho zvazovala

luboslavap
28. aug 2015

Poradte aj mne..máme staršieho Riška a druhému neviem sa rozhodnúť..Marko, Robert, Juraj? Robko sa mi páči, len ma každý odhovára, že sa mu budú posmievať..Robertko..ako tá erotická pomôcka..a Juraj, že sa ťažko vyslovuje..

babatkoo
28. aug 2015

@luboslavap mne sa paci Robko z tych variant mien ktore mas. Moj brat je Robert a aj sused - dospeli chlapi po 28 r. a nikdy si nepamatam ze by im niekto povedal robertko... ja hovorim bratovi Bobo alebo Bobek 🙂 a mala by si oboch na R. Juraj bude podla mna vzdy len Ďuri, Marko mi akosi nejde po chuti 🙂

iam24
28. aug 2015

@luboslavap Marko je super 🙂 🙂

citronik16
31. aug 2015

my budeme mať Jonáša (ak to bude chlapec), ja som s ním síce neni moc stotožnená ale priateľ má podobne ako iní chlapi na každé meno niečo :D

luboslavap
2. sep 2015

ach tí chlapi..ani môj mi teraz nevie veľmi poradiť..a termín už za rohom..=)

zupap
9. sep 2015

Juraj je pekne...My mame olivera 12 a maxima 2...Ale strasne som tuzila dat teraz pri poslednom synovi Oskara , pre mna top meno ....skoda,ze u muza nepreslo..on chcel zas Felixa ;) Tak mame kompromis. ;)

22tanulka
29. sep 2015

paci sa vam meno Stanko a Gregor?