Meno pre psíka. Poraďte nám

anarida
30. máj 2009

Ahojte je to asi dosť blbá téma 😅 ale potrebujem poradiť.Už dva mesiace vyberáme s manželom meno pre nášho budúceho miláčika.Čas sa kráti a za dva týždne ho máme doma.No my stále nevieme aké meno mu dať.Prosím Vás dajte nám niake rady.Pozerala som veľa na internete,hľadala v psích kalendároch ale zatiaľ nás nič neoslovilo no povedzte dali by ste psovi meno Dominik alebo Ondrej? 😀 Ako sa volajú vaši miláčikovia? 🙂 Ďakujem za rady 🙂

anarida
autor
13. jún 2009

Ahojte tak psíka už máme doma a nakoniec je to Harry aj keď v papieroch má ,že CASTOR Foubrant´s Pendulum 😀 😀 😀 😀 😀

mamutka
13. jún 2009

sak moze byt aj Havo 😀
masa malamutka je Aisha
moj manzel by ho nazval Bacil, Hej ty, Polyplastron alebo by vyhrabal dajake tajomne nazvy bakterii

kocurik16
13. jún 2009

naša daxlkopovka je Brita

briketa
13. jún 2009

Tino 🙂

sinty
14. jún 2009

My máme Freju 🙂

majka0106
10. júl 2009

moj bracek dal jeho psom meno Nero a Brok(z filmu) 😀

shaarka
10. júl 2009

mali sme cira (jazvecik), kuba (jazvecik, v papieroch Ginarel), tobiasa (vyžla, v papieroch Clifford) a teraz mame jellu (dž) - krizenca.

dsnadja
13. júl 2009

my mame už 2 tyždne doma trpasličieho pudlika farby apricot a vola sa Linda.....vyberali sme s dcerkami a nakoniec sme sa takto dohodli, toto meno sa pačilo všetkym....ja som mala ratlika menom Regina, ale už nam zomrela ako 13 ročna na rakovinu,jo a ešte mame križenku americkeho buldoga a staforda a ta sa vola Carrie...

janette4
13. júl 2009

my máme anglického kokršpaniela Ronnyho, manžel má na chalupe dvoch nem.ovčiakov:Ronny a Corina

luise
13. júl 2009

Ahoj, náš daxelkopov sa volá Agar, kokršpaniel je Bendži a pudlíka som mala Dikinku.

johnie
13. júl 2009

ahojte nasa hafanica (amer.buldog) je lujza 😀

miamik
13. júl 2009

naš krásavec sa volá HAPPY (shi-tzu) Meno sme mu vybrali, až keď sme ho mali doma a zistili sme, že je chorý. Predali nám so svrabom, všetko ho svrbelo, bolelo, stále len kňučal, bol taký nešťastný... ☹ Tak som mu vymyslela meno Happy, aby bol celý život šťastný. A tak aj je, je to najšťastnejší psík akého poznám... 😅

frzko
13. júl 2009

my máme fenku ang. kokríka a volá sa Rita. a čierného kocúrika, ktorý sa volá Bleky 😀
kamoška má fenku dalmatínca a volá sa Kia.

miroslava89
14. júl 2009

Tara, Lord
mena psikov nasi susedov🙂

majka0106
14. júl 2009

Beny,Amalka,Blekyno,Jessy,Fiona,Lara,Nero,Brok,Tapka-mena psikov z nasho okolia 😀

dagmarus
14. júl 2009

my mame jazvecika Lindu, yorkshira Lillu a boxera Ramona 😀 , sestra ma jazvecikov Denny a Ronny 😀

marcelkatt
25. júl 2009

FANNY-mala som pudlika..

petruci6
26. júl 2009

nas prvy bol Benny a terajsi je Joey 😉

marhulka2007
26. júl 2009

my sme mali Sindy 🙂

paola.o1
26. júl 2009

tak my mame psika caspera a syna oskara, takze sa to kazdemu vzdy popletie a uplne bezne moj muz povie psovi oskar a oskarovi kasper, no a kamoska ma psa menom pes. takze na neho krici - pes, pod sem!

nikollette
26. júl 2009

Dnes sa nasa Lilli spárila s čivaviakom Hamiltonom 😀
no uz teraz sa teším na tie krásne malinké šteniatka, ajm ibude lúto sa ich vzdať ☹ ale nechceli sme aby bola tá nasa celý život panna 😅

leva
26. júl 2009

dagmarus,aj naši maju yorka Lilu 😀 😀 😀

penny13
27. júl 2009

U nás v okol ísú psíci: Andy, Viki, Tom, Milly, Robin, Dipsy, Dodo, Fredy....

iinuska
27. júl 2009

My mame Benyho

brunetkaa
27. júl 2009

ja mam biglika - Eddyho, priatel ma nem. ovciaka - Brit, a jazvecicu - Tinu 🙂

lindda
20. apr 2010

cafte dnes si idem pre psika mini civava pes prosim pomozte nema meno chcem nieco kratke a chutne diky

ciatko
20. apr 2010

lindda - co takto Chilly? vyslovuj čili 😉
ak bude rysava, celom sa to hodi.

ciatko
20. apr 2010

este sa mi paci Foxy 🙂 ale to skor pre sucku

depecko
20. apr 2010

ahojte,my máme Dina.Voláme ho Dinuško,Dino,keď hnevá tak Dinosaurus. 🙂