Meno pre psíka. Poraďte nám

anarida
30. máj 2009

Ahojte je to asi dosť blbá téma 😅 ale potrebujem poradiť.Už dva mesiace vyberáme s manželom meno pre nášho budúceho miláčika.Čas sa kráti a za dva týždne ho máme doma.No my stále nevieme aké meno mu dať.Prosím Vás dajte nám niake rady.Pozerala som veľa na internete,hľadala v psích kalendároch ale zatiaľ nás nič neoslovilo no povedzte dali by ste psovi meno Dominik alebo Ondrej? 😀 Ako sa volajú vaši miláčikovia? 🙂 Ďakujem za rady 🙂

edita33
30. máj 2009

DUNčO je asi naklasickejsie,,co budes rozmyslat,,, 😀 😀 😉

teodorka
30. máj 2009

Dunco je teraz v kurze z Panelaku 😀 😀 😀

grenadinka
30. máj 2009

no my mame doma Blechu, a pred tym sme mali Čokoladu.
asi tym nikomu nepomozem, ale je to mile ked sa psy volaju inym menom akodunco, brita a tapko. 😀
vela stastia pri vybere

adrianamickova
30. máj 2009

MONTE,AMIGO,REBEL 😉

nikollette
30. máj 2009

My máme čivavu Lillinku,
a naši majú ratlíka Cherrynku 😉

bambusko
30. máj 2009

my sme mali artura, lili, bubu, belu 🙂 podla mna sa moze pes kludne volat aj ondrej, ci dominik, aj vacvalovej pes sa vola ema 😎

veronikahel
30. máj 2009

mafia 😀

roasha
30. máj 2009

fena Aris
pes Astor,Lordo

tatolu
30. máj 2009

Ahoj,
ja mám Jimmyho, fenku Jessy (z východniarskeho slove dze si?) a mal som aj Dinu.
Susedia majú Renu, Džesu a Bobík
😉

elise
30. máj 2009

pajdo 😀 😀 😀 ako v arabele jazvečík

evuliki
30. máj 2009

Ahoj,my sme mali Nerka a este som chvilu pestovala maltezaka a dala som mu meno Punky(Panky),co mu perfektne sedelo 😀

eli77
30. máj 2009

My mame Montyho 😀 a mali sme Filipa, Nera

zuzpolka
30. máj 2009

ahojte 🙂

My mame yorkshira a vola sa šiling 😀 ale šilo mu hovorime 😅
a ešte mame u našich pudlika a ten je Niko 🙂

lyongirl
30. máj 2009

Devil, Amigo

jonatanka
30. máj 2009

co tak Mauro?, moj pes sa tak volal

lyongirl
30. máj 2009

Cézar, Sultán

reisi
30. máj 2009

my sme si dnes priviezli krasneho psika - madarsku vyzlu. Vola sa Nabu.

mima1
30. máj 2009

tak my sme mali mena taketo: Belo, Lord, Falko,Žofa,Bela,Gula 😀 a dalej momentalne neviem. Sused ma psa a dlho som nevedela ako sa vola. az raz som tiez posula ze volal niekolko krat za sebou ze Denis 😀 😀

veronika81
30. máj 2009

nas sa vola Adyz 😵

a este jedna inspiracia z Panelaku.. Aristoteles 😀

daniela1983
30. máj 2009

My sme mali fuzaca a vola sa Dasty

daniela1983
30. máj 2009

Bezal kedysi vecernicek a tam hral fuzac a volal sa Argo. a ta hrana rozpravka sa volala Moj Argo. Pamatate si to niekto?
inak aj my mame podobny problem hladame meno pre psika ale na B. Zatial asi bude Barney. ale nejde mi to uplne najlepsie do pusy

detta
31. máj 2009

nasi su Sonny, Dolfi (uz je v psom nebicku) ☹ ...............aka to bude rasa?

barborenka
31. máj 2009

ahoj,ja mam yorkshirku vola sa Mia,no a pre chlapca by sa hodili aj mena Endy,Whisky,Alex,

monkula
31. máj 2009

ten pes z Miazgovcov nebol náhodou cvoky? 😅

Naši majú psa - volá sa Viki a teraz im zdochol Rony a my sme mali psíka, a volal sa Tessy, lebo sme ho kúpili pred Tescom 😀

sirinka
31. máj 2009

moja kamoska mala psa...volal sa archibald...ale volali ho arči...
a sused ma zase ikara dobermana...vola ho igo....

linddi
31. máj 2009

My máme Cézara 😉

buffinko
31. máj 2009

ja som šla minule po rodnej dedine (už tam nebývam 12rokov), suseda stojí na dvore a z plného hrdla reve: Jožo! Jožóóó! ma to prekvapilo, lebo jej muž sa volá Mišo...a či sa neprirútil vlčiačisko spoza rohu? 😀 Jožo! Kde si bol?!
celkom mu to meno sedelo 😀

leva
31. máj 2009

Mamina ma yorka,fenku,vola sa Lili.Sesterka ma 3 yorkov,volaju sa Dido,Dejsi a Charlie(čarli) 😉

anarida
autor
31. máj 2009

Ahojte ste super krásne mená.Keď psíka uvidíme vyberieme mu meno 🙂 Už je to viac menej isté ocko chce Harryho ani raz to tu tuším nepadlo 😀 ale veď ešte uvidíme ale ďakujem Vám kočky 😉

monca4ever
31. máj 2009

ja mám čivavku volá sa Nelinka
Jazvečíka volá sa Henka
a budemmať maltezáčika asi bude Lilith
😀
Papagáj môj je Araňa 😀
Zajuša je Bobenka a rybky mená nemajú 🤐