Meno pre psíka. Poraďte nám

anarida
30. máj 2009

Ahojte je to asi dosť blbá téma 😅 ale potrebujem poradiť.Už dva mesiace vyberáme s manželom meno pre nášho budúceho miláčika.Čas sa kráti a za dva týždne ho máme doma.No my stále nevieme aké meno mu dať.Prosím Vás dajte nám niake rady.Pozerala som veľa na internete,hľadala v psích kalendároch ale zatiaľ nás nič neoslovilo no povedzte dali by ste psovi meno Dominik alebo Ondrej? 😀 Ako sa volajú vaši miláčikovia? 🙂 Ďakujem za rady 🙂

elibetka
30. máj 2009

Ja mám doma Ejmee 😉 ale veľmi sa mi páčia mená Gimy,Atrey,Leo 😉

mamartinka
30. máj 2009

ahojki.no dobra tema.my mame Rexa rocneho certa labradora.nas stryc maju hnedeho labradora tiez rocny a vola sa Natan.vy budete mat fenku ci psika?my sme mali este Benna,Citu,Peggy.su rozne mena.Roky,Dak,Eggy,Rony,Brit,Bela,Aron,Kim.ved pohladaj este na nete.este aj Kubo,Fifina,Sofia.aku rasu budete mat?

renka9
30. máj 2009

my mame zlateho retrievera - Kyra

edita33
30. máj 2009

mi sme mali trpaslic,pudlika a volal sa SANNY,

mamartinka
30. máj 2009

tiez pekne meno. 😉

eva7780
30. máj 2009

my máme:Max,Artrur a Cupko(toto je z kaledára psích mien 😀 😀 ),mali sme aj hufka,ale ten už nežije(tiež to bolo meno z kalendára psích mien)

anarida
autor
30. máj 2009

mamamartinka
Budeme mať psíka.Fuzáča.Ja už neviem hľadala som asi všade mám tu asi 150 papierov vytlačených s menami.
Inak moja malá je Ema Sofia 😅 😀

penny13
30. máj 2009

Myslím, že to záleží od rasy psa. Lebo napríklad pre vlčiaka sa Fifinka nehodí 🙂 My máme Muffyho a Viki - yorkerske teriéry a bernského Susan. Potom sa mi ešte páčia: Tomi, Adelka, Hugo, Rexo, Robin, Milly, Sam, Dotty, Robi...... A budete mať samicu alebo samca?

anarida
autor
30. máj 2009

Sanny je veľmi pekné meno 😵 ale asi pre fenku však 🙂

anarida
autor
30. máj 2009

Budeme mať psíka 😉 🙂

mamartinka
30. máj 2009

tak neake snad najdete.mne sa aj ten natan paci.

edita33
30. máj 2009

Nie bol to pes ,ale uz je 4 roky v nebi,bol akoze slnko,,moje

vinka
30. máj 2009

No náš sa volá Zoro. 🙂 Aj je celý čierny ako zoro pomstitel. 😀

anarida
autor
30. máj 2009

Pekné 🙂 hneď ide na zoznam 😉 Ďík

layla
30. máj 2009

taaaaaaak my sme mali Frym, Argo a teraz mame Benny. Z feniek to bola Gina a Lady a starka ma Bodku 😎

edita33
30. máj 2009

inac na okoli tu mame,Kiku,BENA,KEJSI,DANYHO,BLOKYHO,ako ten z miazgovcov,dalej MIKIHO,TOMYHO,

mamartinka
30. máj 2009

vybrali ste?

anarida
autor
30. máj 2009

Zatiaľ nie 😅

penelope2066
30. máj 2009

ja mam yorkshira Dastyho 😉

ukmima
30. máj 2009

nas Samko ked uvidel prvy krat nasho labradora povedal "AJA" a od vtedy mame Ajku...inac mala byt Ambra.., svokrovci maju Nera, tiez labradora

sirinka
30. máj 2009

Falko... 😀

mirka414
30. máj 2009

my mame maltezacika Kitty a volame ju aj kituska alebo kitusa.

bejbypd
30. máj 2009

my mame jazvecika Pupka...uz ma devat rokov a ked sme si ho brali ako malinke steniatko tak mal velike brusino a odvtedy je Pupko 😎

zuzanocka
30. máj 2009

pes: Budvar / kocúr: Mafin 😀
kamoš má psa Fera 😀

milliigoret
30. máj 2009

suseda na zahrade ma psa,čo sa volá Tomáš a to som si zo začiatku myslela ,že volá nejaké dieťa 😅 😅
No a my keď sme mali psíkov ešte na dedine tak mená boli Astor a Cézar a fenka Rita 😉

denisocka
30. máj 2009

my máme Dina,je to už asi treti Dino 😅 (ešte od mojich detských čias a rodiny Flinstovnovcov 😀 ) svokrovci maju psa menom Goro 😀 a kocura Miša 😀 , no a moja teta ma psíka menom Blesk,ale volaju ho Fufo 😝

kisska
30. máj 2009

ja mam Arku, aj ked som povodne chcela Saru... ale ked som ju zbadala, tak som zistila, ze Arka sa jej hodi a uz na to meno aj reagovala 😉
fuzac mi evokuje meno Robin 😉 (aj ked viem, ze robin bol terier)

blau
30. máj 2009

millgoret - si ma pobavila. Ja som pocula, ze jeden mal huskyho a dal mu meno indianske TAKAKOTY, a jedna znama sa ho pytala: ako sa vola ten pes? a on: Takakoty. A ona na to: Janka podsem!!! 😀 😀
Jeden sused mal psa Suhaja a Rumcajsa. Bodrik sa mi paci najviac.
Oproti sused ma psa AKO, a druhy ASO 😉

teodorka
30. máj 2009

moja suka sa bude volat Leidi 🙂

milliigoret
30. máj 2009

anarida : už keď z toho tu nevyberieš čo ti baby píšu tak .... 😉 ,podľa mňa asi prídeš psíkovi na meno ,keď ho uvidíš,potom budeš vedieť čo mu pristane... 😉