Menštruácia mi mešká aj po injekcii na jej vyvolanie

gabika619
19. sep 2008

Ahojte..meškal mi menzes 15 dní,potom prišiel...no tentokrát znova meškal,tak som šla ku gynekologičke, aby som sa spýtala,čo v tom je...a s úmyslom predpísať si antikoncepciu...pri prehliadke mi doktorka našla niečo,čo najskôr nevedela čo je...vraj buď cysta alebo tehotenstvo...zistila,že to nie je v maternici,takže tehotenstvo vylúčila...že by bola tá cysta nebezpečná nepovedala...tak mi dala injekciu na vyvolanie menštruácie...už prešlo odvtedy 8 dní a stále nič...chcela by som sa spýtať na váš názor...mám ísť znova k tej gynekologičke??čo to môže byť??

marse
19. sep 2008

urcite by som isla este raz, nech ta poriadne skontroluje, predsa len istota je istota.

marse
19. sep 2008

inak ajaj som si dala pred dvoma tyzdnami pichnut tu injekciu a prisla mi menstruacia na 9 den. co tebe vlastne pichla a kolko toho???

ka4
19. sep 2008

ja by som išla tiež nech pre istotu spavý všetko čo môže.všetky vyšetrenia.nech vylúčia to najhoršie -rakovinu.A krv ti zobrala na rozbor?jmne ke´d tam niečo našli hneď my zobral lebár krv pre istotu ,

gabika619
autor
19. sep 2008

neviem presne ako sa to volalo...ale len jedna injekcia to bola...do kolko dní by mala prísť asi??

marse
19. sep 2008

mala by prist do 14 dni to je normal 😉

gabika619
autor
19. sep 2008

krv mi nebrali,...asi pôjdem teda v pondelok ešte raz...teraz sa bojím ešte viac...

gabika619
autor
19. sep 2008

mne doktorka povedala,že mi dá injekciu a keď mi prídu,aby som prišla a potom že mi predpíše antikoncepciu teda.. tak teda dúfam,že naozaj aspoň do toho pondelka prídu....

ka4
19. sep 2008

nechcela som ťa vystrašiť,ale keď ti tam niečo videla tak ti mohla zobrať krv.možno to bude len nejaká cista alebo zrazenina.Ja tam mám zrazeninu,tak čakáme kým orestanem kojiť a potom my dajú lieky na rozpustenie zrazeniny

gabika619
autor
19. sep 2008

tak zatial ďakujem za rady 🙂

marse
19. sep 2008

toho meskania by som sa ani nebala, ale skor toho ze ti tam nieco nasla, radsej chod budes kludnejsia. drzim palceky 🙂

gabika619
autor
19. sep 2008

no hej..tak to nazvala..povedala,že to je len malá cystička,čo je výsledkom tej nepravidelnosti...

marse
19. sep 2008

ka4 presne ked ani dr. si nebola ista predsa len mala urobit vysetrenie z krvy....mne tam pred rokom aj pol tiez daco nasla a liecila som sa na onkologii....

gabika619
autor
19. sep 2008

pfuuu....tak teraz som sa ozaj nalakala...nech ten víkend rýchlo preletí,aby som tam už bola.. 😒 marse.a už si z toho vonku??

marse
19. sep 2008

gabika vtedy mi povedali ze ano, otehotnela som , porodila a dnes som sa tam objednala znova.... ☹

gabika619
autor
19. sep 2008

marse to ma mrzí velmi. ☹ ..dúfam,že sa to spraví a budeš naozaj v poriadku...

ka4
19. sep 2008

gabika neviem či máš dieťa ale mne sa toporobilo ževraj pri pôrode /tá zrazenina/.Ale keď viem že je to "len "zrazenina tak som kludnejšia.choď určite ku gyn nech ťa prešetrí ešte raz a nech ti zoberie krv.

marse
19. sep 2008

gabika dakujem aj ja tomu verim, drz sa a v pondelok tam chod pre pokoj vlastnej duse, radsej tam meraj dve cesty zbytocne ako vobec a pritom to moze byt daco horsie. co ti v nijakom pripade nezelam. a ptom sa ozvi co to bolo zac 😉

gabika619
autor
19. sep 2008

ka4..no nie,nemám...som ešte dosť mladá...ďakujem vám moc moc...pojdem tam a dám vedieť,ako som dopadla...dúfam,že prinesiem len dobré správy..marse-držím palce aj tebe....majte sa pekne..a ešte raz ďakujem 🙂

ka4
19. sep 2008

držíme palce

danielitka26
20. sep 2008

menzes ti môže dojsť po injekcii až do dvoch týždňov takže ešte vydrž dva tri dni 😉

binki
20. sep 2008

nechej se vyšetřit s tou cystou, ať ti vezmou krev a udělají rozbory na testosteron a hormony štítné žlázy
měla jsem stejný problém 🙄

gabika619
autor
25. sep 2008

ahojtee 🙂 no tak som bola u tej doktorky,pretože som to v nedelu konečne dostala...a všetko je ok 😉 predpísala mi antikoncepciu...a zatial sa cítim fajn...ďakujem vám ešte raz,že ste ma podržali..a za rady 😉 majte sa krásne... marse - ako sa máš teraz??hm??

marse
26. sep 2008

ahoj gabika, zatial sa mam dobre 😀 na onkologiu som objednana 21.10 az 😒 tak potom dam vediet viac, ale uz teraz opat bojim bojim ☹

vievik
22. máj 2012

ahojte ,mne mešká menštruácie tiež ,ale mám ju nepravidelnú... takže neviem čím to je ,sex som mala v máji ,ale spermie sa nedostali do vagíny ani nič... a cítim sa občas ako pred krámami ,minulý mesiac som to dostala až na 39. deň myslím a teraz zatiaľ nič... tak neviem ,čo si mám o tom myslieť ... poradte

vievik
23. máj 2012

no baby ,ak budete také fajn ,tak poraďte

kate023
9. okt 2013

Chcela by som sa spýtať či sa dá otehotnieť, keď som ešte panna. 😲

babulka3110
Autor odpoveď zmazal
Zobraz