Merkury market a dodanie tovaru do obchodu

mamickalisticka
22. jan 2021

Ahojte, snáď mi bude vedieť niekto poradiť. 11.1. Som objednala posteľ pre dieťa v MM, dala som si ho vyzdvihnúť na predajni. Dodnes mi neprišiel mail, nedá sa k nim dovolať, stále maju obsadenu linku. Na mojom konte na ich stranke mi stále píše zaslanie do obchodu.. Chápem túto situáciu ale nie je to už veľa? Neodpisuju ani na mail. Je možné že to kvôli korone trvá, písalo že to bude 2 až 5 dní.. 🙄 Prosím dajte mi vedieť, ďakujem.

mamickalisticka
autor
15. apr 2021

@darinka184 ja som písala mail, neviem presne ako to bolo, ale nebol to klasický email merkury, a odpisali mi že kedy cca bude tovar na sklade a nakoniec to vtedy aj prišlo, nám to trvalo cca mesiac... Uz nikdy nebudem odtial objednávať cez net, radšej cez predajňu.. Je to šmejd

lenuska9999
23. nov 2022

Mňa snáď porazí. Prečo som si len neprecitala tuto diskusiu skôr. Tento týždeň som objednávala tovar, ktorý potrebujem mat na vianoce už doma. Písalo dodanie cca 21 dní. Co myslite mam to zrušiť a objednať niekde inde ??

mondolina
23. nov 2022

@lenuska9999
kľud, mne prišiel tovar normálne, resp. neviete si preňho ísť?

mamickalisticka
autor
23. nov 2022

@lenuska9999 neviem, nám to prišlo asi o dva mesiace neskôr.. 😏

lenuska9999
23. nov 2022

@mondolina nemajú ho na sklade. Na stol treba čakať cca 21 pracovných dní a na stoličky 10 .. keď budú meškať tak to nestihneme do Vianoc.

lenuska9999
23. nov 2022

@mamickalisticka už som poslala formulár na odstúpenie od zmluvy, dúfam, že vrátia čím skôr peniaze, lebo za tovar som musela zaplatiť vopred. Kúpim to radšej inde a nebudem trpnut ci to príde do Vianoc.

rastikovalucka
4. jan 2023

@mamickalisticka nikdy neplatim dopredu celu sumu. Inak maju cas. Ale ked aj im visia love budu sa snazit viac 😉