Meškajúca menštruácia a negatívny test

leeenka26
12. mar 2014

Ahojte, chcem sa spytat, som 29DC a ovulku som mala zhruba 20DC plus minus, ,,snazenie" bolo na 19DC. Takze odvtedy uplynulo 10 dni, menzes nechodi, co je divne, lebo mne chodi nacas, alebo aj skor o trochu. Mozem mat uz tak skoro priznaky tehotenstva ako je naladovost, precitlivenost, podrazdenost, nafuknute brucho, nevolnosti, tocenie hlavy a celkovo zvlastne pocity? Dnes vecer som pocitila divne pichanie v podbrusku, potom prestalo, take tlaky, pichanie, neviem to presne opisat. Na testoch, ktore si robim uz druhy den mi vychadza takmer neviditelny duch, ktory je viditelny len okom, ani fotak to dobre nezachyti. Je mozne ze som tehotna aj ked je test kvazy este negativny napriek meskajucej mrche? Este by ma zaujimalo, je mozne uspesne otehotniet aj napriek v tomto pripade kratkej lutealnej faze? Dakujem.

hviezdicka111
13. mar 2014

@leeenka26 ja som mala ovulku 14dc a pozitivny test az 40dc 🙂 mozne je teda asi fakt vsetko...otestuj o par dni a uvidis... 🙂 drzim palce

leeenka26
autor
13. mar 2014

@hviezdicka111 ja som aj dnes testovala nedalo mi to a nic, uplne nic. Lacny pepino test. Vobec necitim, ze by prisla ms a strasne uz by som chcela vediet na com som. Dnes som 10 dni po ovulke cca. Moze byt este skoro fakt testovat? Pri predchadzajucich tehu mi ukazalo skor, ale tam som aj skor otehotnela cca o den, dva.

hviezdicka111
13. mar 2014

@leeenka26 tak sa pozri, kolko dni po ovu ukazalo mne... 🙂 mozes byt tehotna...najlepsie je testovat az vtedy, ked ms meska....a este aj to su baby, ktorym musi meskat dokonca dva tyzdne, aby test nieco ukazal...ine ti asi neostane, len cakat a cakat.. ja som tiez testovala ako diva a nemalo to zmysel...keby som zacala testovat az ked ms meskala, usetrila by som si kopu nervov aj penazi 😀

leeenka26
autor
13. mar 2014

@hviezdicka111 no mne uz meska 2 dni. Sex s muzom sme mali na 19. den cyklu, lenze aj po totmo dni som mala hlien ako cez ovulku, takze som ju kludne mohla mat az neskor, napr. na 20-21 den cyklu. Dnes som 30 den cyklu, ovulku mavam kazdy mesiac posunutu, teda nie v strede cyklu, ale skor tak 18-19. den cyklu. Asi aj preto je testovanie zbytocne, lebo sa mi mozno vajicko este neuhniezdilo, pripadne sa este len uhniezduje a ono au po tom zacne vyplavovat ten hcg hormon. Dava mi to logiku a hlavne, mne menzes nikdy nemeska. Takze davam tomu velke sance napriek neg. testu. Nechcem si zbytocne nieco navravat, ale moc by som to chcela.

hviezdicka111
13. mar 2014

@leeenka26 vies, ja som vtedy aj oplakala negativne testy a tehotna som nakoniec aj tak bola 🙂 takze kludne to moze byt aj tvoj pripad..hlavne ak ti ms nemeskava 🙂 skus testovat za dake dva tri dni, kazdy den ti je zbytocne 🙂 ptoom daj vediet, ako si dopadla...
a este skus si kupit nejaky normalny test, nie pepino....tie som skusala aj ja, ale ukazovalo to velmi biedne..
najlepsie mamatest alebo gravitest...nestoja ani tak vela...pokial nemas pepino 2v1 ale iba 1v baleni, tak ked si rozpocitas sumu, ktora je na mamateste, vyjde ta cca rovnako..mamatest som mala vzdy 2v1...

veronikabv
13. mar 2014

@leeenka26 ja som otehotnela zhruba 18-19DC a test som si robila na 35DC a ciarocka bola veeelmi slabucka.takze skus este otestovat cez vikend alebo tak 🙂

leeenka26
autor
13. mar 2014

@veronikabv mooooooc si ma ukludnila dakujem moc toto som potrebovala vediet lebo ten isty pripad som ja, snazenie bolo 19. den a dnes som 30 den cyklu. Menzes mi vzdy chodi na 27-28 den.

leeenka26
autor
13. mar 2014

@hviezdicka111 ok skusim dakujem moc, si ma potesila. Uz som aj ja skoro oplakala tie testy.

mimka11111
13. mar 2014

@leeenka26 ťažko sa vyjadriť, každá sme iná....tiež mi meškala menštruácia,resp. som mala príznaky ako nikdy pred tým, dokonca som mala aj pozit.teh.test a tehotná som nebola..☹

leeenka26
autor
13. mar 2014

@mimka11111 no ak si mala pozit test tak to bolo potm biochemicke tehotenstvo. Vajicko bolo oplodnene, ale neuhniezdilo sa

mimka11111
13. mar 2014

@leeenka26 to naozaj neviem, moja už bývalá doktorka mala na to jasné vysvetlenie "hormonálna porucha"

leeenka26
autor
13. mar 2014

@mimka11111 😖 b 😖 blbooost hcg hormon sa vyskytuje len v tehotenstve

leeenka26
autor
13. mar 2014

@veronikabv
@hviezdicka111 vyzera to mozno aj celkom nadejne ak mam vytok? Len trocha. Patri to k tomu? Hadam nepride uz mrcha ☹ tato neistota preco musim tolko cakat? ;)

hviezdicka111
13. mar 2014

@leeenka26 ja som mala vytok skoro cele tehotenstvo...ale zas, vytok byva aj pred ms...☹ ozaj ostava len cakat...viem, ze je to tazke, presla som tym neskutocne dlhym cakanim...

hviezdicka111
13. mar 2014

@leeenka26 este mi napadlo - skus rano odmerat bazalnu teplotu 🙂

leeenka26
autor
13. mar 2014

@hviezdicka111 vidis dobry napad ale ked som nemerala predtym ma to nejaky efekt?

hviezdicka111
13. mar 2014

@leeenka26 v ziadnom cykle si nemeravala? ci nemas odsledovane, ake si kedy mala teploty pocas cyklu....
ale ak aj nie, moze to nieco aspon naznacit 🙂

leeenka26
autor
13. mar 2014

@hviezdicka111 merala som len raz aj to uz davnejsie a bolo to tusim okolo 37 a to uz bolo po oplpdneni uspesnom. Tak skusim rano

hviezdicka111
13. mar 2014

@leeenka26 no ja som mala vyse 37...okolo 37,3-4 ked som ostala tehu...aj ked testy este boli negativne...ale teplota sa mi zhruba takto drzala...

micka889911
13. mar 2014

Ahojte, dnes som 35DC, mala som dostať menštruáciu, mávam takéto dlhé cykli. No neprišla mi skúšala som minulý týždeň test a na niektorých VIAMED mi vyšla slabá druha čiarka. Skúsila som v utorok znovu test repiclear a bol negatívny. Myslíte že môžem byt tehotná či nie? skúsim zajtra asi spraviť ráno test.

leeenka26
autor
13. mar 2014

@hviezdicka111 no skusim to rano zistit, teraz vecer ma zas zacalo boliet podbrusko, ale nie krce, ale take neprijemne napatie, akoby sa mi maternica roztahovala, neviem to lepsie opisat, ako ked je mierna svalovica, pritom viem ze sa mi estr nema co natahovat. Je to strasne neprijemne, ale nie su to vobec bolesti ako pred ms. Tehotna som uz bola 2 x, taketo priznaky som nemala vobec, aj manzel mi smrdi ked so zapali, vsetky pachy mi viac smrdia. Toto som nemala a posledny porod bol sekciou a rozmyslam ci to nemoze nejako suvisiet. Boze uz som jak sibnuta fakt. Inak co sa tyka testov, testovala aom vzdy cez den, nikdy nie rano, nemohol byt ten moc velmi kpncentrovany ked chodim velmi casto cikat? :/

leeenka26
autor
13. mar 2014

@micka889911 to si zahada asi ako ja. Kolko dni si po ovulacii? Alebo po snazeni? Mne takto vysiel velmi velmi slabo pozitivny rapi clear, ale az po hodnej chvily a ostatne 4 testy rovnakej aj inej znacky nic. Meska mi ms 2 dni, som 30DC a od neistoty ma ide porazit.

hviezdicka111
13. mar 2014

@micka889911 rapi clear mi velmi slabucko ukazoval oproti inym...takze tym by som sa nestresovala 😀 a tiez ti asi neostava nic ine, len cakat, co z toho bude...ale ked ms meska, nadej tam je.. 🙂
a ten viamed si kazetovy ci pruzkovy mala? lebo poznam babu, ktorej kazetovy ukazal nie ducha, ale peknu ciarku a ostatne nic...tehotna samozrejme nebola...aj ked medzi vsetkymi znackami sa najdu nepodarky...

hviezdicka111
13. mar 2014

@leeenka26
@hviezdicka111 ja som bola taka ista zahada.....dufajte, ze nebudete cakat tak dlho ako ja na //

hviezdicka111
13. mar 2014

@leeenka26 kurnik, ja tu uz aj sama sebe komenty pisem 😀 😀

hviezdicka111
13. mar 2014

@micka889911 no pozerala som si tie tvoje testy...ciarku tam vidno 🙂 a myslim, ze celkom pekne....

micka889911
13. mar 2014

@leeenka26 Neviem kolko som po ovulacii, lebo netušim kedy som ju mala 😀 Mala som týžden po tom ako som si myslela že mam ovulaciu taky presvitný ,,výtok,, tak neviem či až to nebola ovulacia. Ja som kupila 9balení viamed po dva testy, čiže 18testov, a stoho mi vyšli cca 4 zo slabou druhou čiarkou. aj jeden mamatest mi vyšiel zo slabou druhou čiarkou... 🙂

@hviezdicka111 viamed som mala pružkový.

micka889911
13. mar 2014

@hviezdicka111 no a to bolo tušim 27dc a bola tam čiarka a v utorok repiclear nič.

kendrab
13. mar 2014

Ahojte, neviete mi prosim nikto poradit ?. takze ja som mala dostat MS 1. marca , 3tieho som bola u gnekologa robil mi aj sono , povedal ze tam nic nevidi ale povedal aj to ze moja maternica vobec nevizera ze by som mala dostat MS skor ako keby som uz mala po nej ... 4teho som zistila ze mam pásový opar sedem dni som brala tabletky a teraz mi uz vobec nic neni , dva dni sa napchavam cviklou aby mi uz ta MS prisla a stale nic dnse som si robila tehu test a nic ani Duch tam nebol ... myslela som si ze mi ta MS meska z toho oparu ale nikdy sa mi to to nestalo aj ked bývam chora a v horuckach vzdy mam MS nacas ... a hladala som aj na nete ale nikde neni ziadna diskusia o tom ze by niekomu meskala MS koli tomu oparu tak neviem teraz ze ci mam testovat zase alebo je to naozaj koli tomu.. nestretli ste sa niktora s niecim podobným ? budem vdacna za kazdy komentár 🙂

hviezdicka111
13. mar 2014

@micka889911 ale tam mas aj nejaky mamatest alebo gravitest nie len ten viamed..ak sa nemylim 😀 takze by to malo byt tam 🙂 a ten rapi clear mi slabucko ukazoval v porovnani s inymi..ja som totizto vyskusala nespocetne vela testov 😀 bola som taky zavislak na testovani 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre