Michael Jackson zomrel. Zasiahlo vás to?

mirka1308
7. júl 2009

Ahojte kočky.
aj vám bolo smutno, keď ste sa dozvedeli, že Michael zomrel?? 😢 😢
Mne neskutočne, lebo na jeho pesničkách som vyrástla! 😅 A doteraz ich milujem! 😵

mirusch
13. júl 2009

Dobru noc Sticker, idem aj ja do postele. Ale zajtra zase kuknem 😉
Emily, nemusis len smirovat, kludne pis 😉
Dobru noc vsetkym.

mirusch
13. júl 2009

Michaela, este ti odpoviem ... Thriller nie je film. Ale cely klip ma 15 min. a je to urobene ako pribeh s dejom.
Ale bol este hodinovy dokument o tom, ako sa Thriller natacal. Ale to film nie je.
On hral vo filme the Wiz, este ako velmi mlady, potom Moonwalker, taky fantazijny mix a to je vsetko myslim. Potom uz len rozne dlhe clipy.

sticker
13. júl 2009

Oprava, skončila som pri 7 časti 😀 Len mi zamrzol "noťas" tak som resetovala a hodilo mi poslednú dopozeranú 😝 Už naozaj dobrú 😅 😀

mirusch
13. júl 2009

Sticker, aj ty tu este strasis po dobrej noci 😀 neda sa odtrhnut, co?

mimado
13. júl 2009

Mirush myslis to video kde vraj je jeho duch?
Veru dost dobry dovod zacat sa ucit AJ Aj moj muz zacal by rozumel pesnickam ,ale metalu 😅 .
Vcera mi musel prekladat Heal The World 😝 😝 😝 😝.
ZAs mi strajkuje klavesnica 😠 😠 😠 😠
Mirush musel to byt ohromny zazitok vidiet ho spievat nazivo !!!! Ked vidim klipy z koncertov az mi naskakuje husia koza.

mirka1308
autor
13. júl 2009

Ahojte!
Spočiatku som nevedela, či mám založiť túto tému, ale teraz som neskutočne rada 😉 Toľko krásnych vecí zo života Michaela som sa dozvedela až teraz 😵 😨 Je smutné, že písali o ňom len samé ohavnosti. 😝 😝 😝
na mnohých videách som sa zasmiala,a ako sa vozí navalený na košíku v obchoďáku- NO SUPER. hneď som si spomenula na seba, lebo niekedy sa aj ja tajne povozím aby ma nikto nevidel, no už pár krát som si urobila poriadnu hanbu 😀 😀 😀 Ľudia proste mnohé veci nechápu a keď sa nezmestíš do tej "správnej škatulky" tak si divná 😠 a už mi nie je 20 😀 😀
A čo potom taká osobnosť ako on?? 🙄 Veď si na ňom dobre naplnili vrecká - smradi! 😠 😠
Mirush,didi a ostatné kočky, díky za super príspevky 😉
Myslím že je jedno koho sú po biologickej stránke deti, otec je ten, čo vychováva, pohladí pomôže a dá lásku a nie ten, čo porodí a potom odhodí 🙄 😠 A on im tú lásku dal!!! 😵
Neviem čo viac napísať snáď len spomínať pekne na neho a priať mu pokoj, aký si ozaj zaslúži 🤐 😔
Bol je a aj ostane jednotkou v mnohých srdciach 😔

michaelak.
13. júl 2009

Tak som sa potom mylila? ☹ .Ale ja som bola v tom,ze to je aj celovecerny film,tak potom nic.

mirusch
13. júl 2009

Mimado, hej, tam kde je jeho duch 😀 CNN to uz dementovala, ze vraj slo len o tien pracovnika. Ale ukazovali tam co kde bolo, smutne to take prazdne pozerat. Kuk sem, su tam fotky z ranca.
http://photos.tmz.com/galleries/inside_neverlan...
Inak, na tej stranke je cela rubrika o MJ, fotky, kuknite, fakt dobre.

Veru, zazitok to bol na koncertoch. Vycerpavajuce, v Prahe som mala na male, takmer som sa dala vytiahnut uz pred koncertom. Na nohach 8 hodin bez pohnutia, bez vody, bez vecka. Po koncerte som vypila prvu flasu, na ktoru som stupila a bolo mi jedno, co v nej je. Ale koncert bol spica, fakt.

luucusik
13. júl 2009

ahojte...
aj ja som fanynka MJ....
mám možno takú blbú otázočku...lebo som to všetko ešte nedočítala,čo ste popísali...pochovali ho už al.ešte stále nie?
ďakujem

mimado
13. júl 2009

Mirush ja som si aj myslela ze to je tien dakej upratovacky,alebo take nieco .
Luucusik myslim ze sa to tu pisalo cakaju na mozog a zrejme az potom ho pochovaju. Aspon ze nepojde do zeme bez mozgu 😖 . Keby tam radsej vobec nemusel ☹

mimado
13. júl 2009

Mirush ako myslis vytiahnut? Kvoli tlacenici? No ked som to videla v telke, muselo to byt fakt desne, ale urcite si to radsje vytrpiet a zhliadnut ho 🙂

luucusik
13. júl 2009

mimado vedela som,že skúmajú ten mozog...ale nevedela som,či ho už doskúmali alebo nie...ale ďakujem za odpoveď
nech už ho čím skôr pochovajú...aspoň ja by som si to priala,nech má pokoj....

mirusch
14. júl 2009

Mimado, ano, kvoli tlacenici a tak, ako som pisala, stali sme tam uz asi od stvrtej, piatej poobede, bez vody, bez vecka, no ziadna sranda. A to som vobec nebola uplne vpredu, mozno 10-15 metrov dalej, ani ma nenapadlo ist viac dopredu, by som nevydrzala. A v Prahe to bolo tak, ze boli pred vstupom na Letnu 2 bariery. okolo 100 ludi prislo dost zavcasu, takze boli pri prvej (napr. my, hehe) a dalsie tisice o 100 metrov dalej. Lenze tam jedno auto poskodilo elektricke draty, ludia chytili paniku, ze ich to zasiahne, zrutili bariery a zacali sa valit na nas. No a my panika, prosili sme, nech nas pustia, ze nas henti zabiju a oni nie a nie, tak samozrejme, ze nas riadne zamackli a bariery ten napor nevydrzali a my sme boli dnuka, bez kontroly listkov. No ale ziadna sranda, boli aj zraneni a keby niekto spadol, tak ho zabiju. Takze tak to bolo zorganizovane v Prahe 😔 O par mesiacov neskor v Londyne vo Wembley som prisla az poobede, lebo som robila, tam sa samozrejme vsetci radili v rade, my sme sa nenapadne presuchli dopredu. Tam som stihla aj vecko, boli na stadione 2 bariery, k tej prvej pustali len ludi s naramkami, presne aby sa predislo velkej tlacenici. A my sme boli hned pri druhej, kazali nam sadnut si na zem a ostat tak co najdlhsie. Cize pohoda. A pocas koncertu podavali security vodu a voda, svete div sa, dosla naozaj tomu, komu bola urcena. No zazitok. Tam som bola k podiu aj najblizsie, super to bolo. A tym padom bolo omnoho menej odpadnutych.
Inak v Prahe pred hotelom sme sa skamosili so securitakmi a ti nam potom na oplatku podavali informacie, ze kedy M. ranajkuje a kedy ide von, cize sme boli pripraveni. 😀 A naucili nas, ako odolat naporu ludi za nami, prestrcit nohu cez barieru a tak sa udrzat na nohach.

mirusch
14. júl 2009

Roasha, to uz bolo vysvetlene, CNN potvrdila (lebo ti to odvysielali), ze to bol tien jedneho pracovnika. Takze tak.

mirusch
14. júl 2009

Mimado, teraz som si vsimla, co si vcera napisala...Nie to video, kde je jeho duch, ale normalne video ci co to je, Ghost, no, nemam to tu, ale v SR, musim kuknut, ci sa to fakt vola Ghost, to je tiez tak 15 min. myslim. Pribeh je taky, ze obyvatelia mestecka sa vzburia voci jednemu strasidelnemu zamku a na cele so starostom (MJ v prevleku - taky tucko je z neho) idu tam. A Mj je ako pan toho zamku a strasi ich (hra tam dvojrolu). A na to nadvazuje clip myslim Blood on the dancefloor, ale nie som si ista. Jeden z toho CD.

Mirka, rado sa stalo 😉 Aj ja som rada, ze si zalozila tuto temu. Cloveku urobi dobre sa podelit s ostatnymi. A s tymi detmi to mas pravdu. Vies, my deti mat nemozeme a aj ked sme chceli adoptovat, uz sme na to podla tabuliek stari 😔 Tak sa venujem detom inak, lebo oni su vdacne komukolvek, kto sa im venuje.

layla
14. júl 2009

mirush Ghost ma okolo 40minut, minule som to videla na youtube, klip /film/ je rozdeleny na 4casti.

mirusch
14. júl 2009

Aha Layla, moze byt, uz si nepamatam. Mam ho na videu, ale uz som dlho nevidela 😔 Asi si kupim DVD, nech to mam vsetko. Dik.

mimado
14. júl 2009

Ahojte.
Ja sa priznam ze nemam ani jedno CD, ani DVD od neho 😔 , ale urcite si zadovazim. Po pohrebe som pozerala na MTV davali 40 jeho hitov, pesnicky -klipy co som uz roky nevidela. Bola som hore do 3 😝 , no musela som to dopozerat 😝 😀
Mirush je mi to luto s detickami, ale verim ze aj tie "druhe" vam dokazu vycarit usmev na perach a dodaju daku radost 😉 . Inac ja som este o jeden rocik starsia od teba 😝 a vobec som netusila ,ze s adopciou robia taky problem. No vhladom na moj vek mam tiez deti neskoro, ale prisli hned ako sme chceli, proste nebol spravny partner...

A zase sa mi kotulaju slzy ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ http://www.aktuality.sk/clanok/140688/smrt-najt...

K tym duchom, ja verim ze nieco po smrti existuje, mne osobne to pomaha , prezit smrt niekoho blizkeho, beriem to tak ze je tu stale ale ho nevidim, ale zije aj nadalej..... Tiez som prisla o otca v 23 rokoch, dost tazko som to znasala, ale toto pomohlo.
No musim ist-maly vyvadza...
Pekny dnik, a piste, vzdy sa tesim co tu najdem popisane !!!!! 😅

sticker
14. júl 2009

Ahojte 🙂 Tak mám zase chvíľu čas na MJ, kým sa mladšia vyspí, staršej stačí momentálne minimax 😝
Idem dopozerať tie home videá....
Mirka vďaka, že si našla odvahu ju založiť. Ja mám napr. veľmi rada Georga Michaela. Od 15tich ho "milujem" 😅 😵 . A tiež mi je jedno, že je homosexuál...aj tak sa mi páči a jeho piesne tiež. A tiež toho navyvádzal..... No ani Fredy, či Elvis a iní nemali úplne "jednoduchý" život.... ale to tu už bolo spomenuté 🙂

dididi30
14. júl 2009

ahojte 🙂 🙂

teda vy ste toho popisali 😉 neskor snad precitam 🙂

ja mam jednu otazku, kto teraz vlastni neverland?? no neviem to 🙄 a este nieco som sa chcela opytat, ale zabudla som 😝 😀

inak k tym duchom, no ja tiez verim v duchov, totizto ja som zazila svoju babku, citila som taku kostolnu vonu, no mozno niektore navstevujete kostol a viete co myslim...
potom praskanie drevennej podlahy, babka sa prechadzala po celom jej byte a tam sme spali ja mamina otec , jej dcera, cize mamina segra a je druh, nemohli sme s maminou spat a zrazu taky zavan a mamka vravi, babka ma pohladila, uf, to bola sila, bola som ako pokalana, ale bolo to mile 🙂 😔 moja mama ,ze spi, to sa ti len zda a rano,ze nezdalo,ze aj ona to pocula, ved sme boli obe hore
a ked nejaky duch bludi, vraj nieco v minulem zivote este hlada a podla mna, mozno mike bol usmretny nie svojou vinou a preto je nespokojny..no kto vie

dididi30
14. júl 2009

sticker, aj moja dcera zavislaci na minimaxe, ale aj na jetixe 🙂 ved su aj rovnako stare 😉 moja ma koncom augusta 6 rockov a vy kedy?

sticker
14. júl 2009

Didi Janka je čerstvá päť ročka 🙂 Teraz 9.7 mala 🙂
Aj idete do školy, či až o rok? (Trochu mimo témy MJ ja viem 😅 😀 )

dididi30
14. júl 2009

sticker, tak gratulujeme 🙂 😵
no tu v anglicku uz chodi od skoly od 4 rokov, uz aj cita 😀 pocita, pise....
mimo nemimo aj to treba, ved mike mal deti rad 😵 😀

dididi30
14. júl 2009

jaj a tiez mame ze j a j, my mame t a t 😀 a napis ake si znamenie, hehe 😀

sticker
14. júl 2009

No ja som Býk 😀 - doslova a do písmena 😝 . A tiež som "J", takže sme v rodine v prevahe 😀

dididi30
14. júl 2009

a este som chcela dcerka ma prazniny az od 17jula tu je to inac, cez rok mavaju vela prazdnin 😉

no a uz o michaelovi 😵

sticker
14. júl 2009

Didi ešte sme aj podobne registrovné tu na MK 😝 . Takže ty máš teraz doma ešte kľud a iba jedno dieťa? Potom idú normálne v septembri?
Ja pozerám 9 časť, ale normálne ma z toho "čumákovania" do nb začínajú bolieť oči 😝

dididi30
14. júl 2009

no to hej, xixi 😀 😀
hej v septembri.
ja nepozeram, mam doma zatim len jedno diete, ale ma este len rok, tak prave krmime a tak, xixi
budem kuk , ked vstane muz po nocnej a maly pojde spinkat 😉
ale je to maniakovina kuk na tie videa , neviem sa toho nasytit 😢