Michael Jackson zomrel. Zasiahlo vás to?

mirka1308
7. júl 2009

Ahojte kočky.
aj vám bolo smutno, keď ste sa dozvedeli, že Michael zomrel?? 😢 😢
Mne neskutočne, lebo na jeho pesničkách som vyrástla! 😅 A doteraz ich milujem! 😵

mirusch
28. sep 2009

Mimado, dakujem, svokra sa ma lepsie, ak myslis to, chce ist domov, netusi, ze mala infarkt 😝 , ale situacia je nanic, nevieme co bude dalej, co s nou. No ved, za pochodu budeme riesit.
Inak, to fakt, tvoj chlap ide s tebou? 😨 Moj rocker by teda nesiel za nic na svete. Ale slubil mi (pod miernym natlakom 😀 ), ze si so mnou pozrie koncert, lebo on M. odmieta, ale pritom netusi, co ten clovek vlastne robil. To mam tak rada. Ludia sudia a pritom nemaju informacie. Tak nech si len pekne ten koncert kukne a ked potom bude proti, nech sa paci, ale aspon bude vediet, proti comu je 😀
Ja idem 29.10. na film, lebo 28. nemozem. No, ved uvidime, ci do toho tiez nieco nepride, ale dufam, ze nie.

Ok, babule, mate dalsie 3 maily. Nasla som trochu casu. 😉

mimado
28. sep 2009

Mirushik DIIIIIK, idem na to.
Kukam ze tam nieje priloha 😀 😀 😀 😀 😀 , ale v dalsich uz je.
A mimochodom moj muz je metalista 😀 😀 😀 😀 😀 😀 . Ale ja si tiez obcas pozriem -DVD tu jeho hudbu, aj vypocujem... 😝

mirusch
28. sep 2009

Mimado, proste moj mozog vypina...ale opravila som to a mate tri s prilohou. 😉

No, vsak mne je jedno, nech si pocuvaju trebars mimozemstanov, ale nech neodsudzuju to, co nepoznaju, no nie? 😀 😀 Konstruktivna kritika sa berie... Ja si vypocujem aj tu jeho hudbu (niekedy dobrovolne, niekedy nasilu v aute 😅 ), dokonca nie prilis tvrdy rock mam velmi rada... Vsetko je to o tolerancii, no nie? No, metalista by bolo asi na mna privela 😀 😝

suziad
28. sep 2009

ahoj, vcera som docitala knihu o MJ a sla spat s placom, ale potichucky aby muz nezistil 😅 , prislo mi to hrozne luto, ako to tam bolo napisane, ze v tej sudnej sieni odisiel s Michaela peter pan, zradilo ho dieta. Po rossudku NEVINNY sa ani neusmial.

😢 😔

Mirka idem mrknut mail a potom umyt riat, ako to ja nerada robim 😅

mimado
28. sep 2009

Mirush trvdy metal tiez nieje nic pre mna. Ale sladaky a niektore pesnicky sa daju pocuvat. Ale on pocuva kadeco , aj rockove piesne... Dokonca jedno CD co ma v aute a pusti ho malej tak uz aj ta spieva 😀 😀 😀 😀 , nemozem si spomenut na spevaka, ako sa vola.

Suziad aj ja sa pridavam tiez nerada umyvam riad, ale este to urobim ale utierat.... Este ze existuju odkapace 😀 😀 😀 😀 . No a asi najviac neznasam zehlenie 😝 😔 😝
No idem citat dalej, je to zaujimave !!!

mimado
28. sep 2009

Suziad co to bolo za knihu?

mimado
28. sep 2009

2 maily som precitala, teda ten rozhovor este musim docitat- poslednu stranu.... Ale super !!!!! Mirush este raz DIIIIK....

adka10
28. sep 2009

Ahojte, tak moj muz tiez nemusel MJ, ale dala som mu pozriet ten dokument s Bashirom a zmenil veru nazor. Ale on je aj taky, na com fachcim ja, fachci aj on. 😀

Suzi, aka bola ta kniha? Som rozmyslala ze ju kupim. Aspon kym nevyjde moonwalker.

Co sa tyka riadov, tiez prave umyvam, ale nastastie v mycke. 😅

blumchen
28. sep 2009

Dakujem za dalsie 3 skvele maily !!! 🙂

Komentar ku koncertu v Prahe - Mirka, aj keby si nenapisala, ktory komentar je od Teba, aj keby si nebola podpisana, spoznala by som práve ten Tvoj 🙂, styl pisania je nezamenitelny, si tam podpisana medzi riadkami ;)

dadulik
29. sep 2009

mirka, dakujem za mailiky, pozriem, ked budem mat viacej casu, a tesim sa na ne 😅

mirusch
29. sep 2009

Ahojte, ja len kuk, co je nove, frcim dalej 😝 Som rada, ze som vas zase potesila. Casom mozno bude viac...
Blumchen, to fakt mam taky rozpoznatelny styl pisania? 😕 Ale mozno aj ano, ja rada pisem. 😉

Suzi, veru tak, vtedy Peter Pan odisiel a vzdal sa aj Neverlandu 😔

Ok, napisem viac potom. Pa.

dadulik
29. sep 2009

mirka,prave som to vsetko docitala 😅 je to neuveritelne, krasne a smutne zaroven ☹ hlavne tie fakty o MJ zivote...boze, oni vsetci mali krusny zivot, rozvody, nemanzelske deti, tyran otec, ktory zahybal matke ]-
som velmi rada, ze som si to od teba mohla precitat, velmi, velmi zaujimave citanie, vdaka 😵

tromboska
29. sep 2009

caute baby 🙂

suziad to video

https://www.youtube.com/watch?v=jOD32z2kQzc

velmi pekne.

lussy23
29. sep 2009

Arleta- veľmi pekne ďakujem. Inak keď som odišla z koníka, pustila som si Superstar znovu v archíve a naozaj som Miškovú pesničku začula! No najprv som si prečítala tie duetá 🙂
Ja tiež budem mať možno tú knihu. Asi na narodky.... Ale nehovorte to sestre.

arleta
29. sep 2009

Jejda, až na druhej strane sme...
Miruš, vďaka za mailíky, mám zase čo študovať.

mimado
30. sep 2009

Konecne sa mi podarilo docitat mailky od Mirky. VAu , jeho matka si teda tiez uzila, ako napisala Dadulik, uzili si cela rodina toho dost. Zaujimave citanie, som rada ze si nam to poslala a velmi sa tesim na dalsie "romany" 😀 😀 😀 , pre mna to je roman, nedokazem sa odtrhnut. Musim si veru zadovazit daku knihu o nom.

suziad
30. sep 2009

a este tu a na koci je subor na stiahnutie tam su niektore velmi pekne http://www.designfreebies.org/free-vectors/mich...

lussy23
30. sep 2009

Dúfam, že v superstar bude aj nejaké kolo s temou jeho pesničiek.

mirusch
30. sep 2009

Ahojte.
No, Mimado, Dadulik, to bol vycuc z knihy od Randy Taraborreliho, ktory sa poznal s M. od jeho mladosti. Kazdu knihu treba brat s rezervou, dokonca aj tu, pisanu Michaelom, ale aky taky pohlad do jeho zivota poskytne. R.Taraborreli teraz v oktobri myslim vydava nove vydanie tej knihy. Skuste kuknut. Pocula som aj blbe kritiky, no ktovie. 😒

Kuknem vam este, ci tu mam nieco pouzitelne na skenovanie, ak nie, nabuduce donesiem, ale teraz nemam velmi cas, takze trpezlivost.

Inak dnes som sa celkom potesila jednej sprave. Neviem ci poznate nemecky Oktoberfest. To je vzdy o tomto case v Mnichove, postavia tam obrovske celty-stany a dnu sa zabava a pije drahe pivo. Chodia tam ludia aj zo zahranicia a do stanu sa len tak hocikto nedostane, vzdy je to preplnene. No a vraj si chcel rezervovat miesto Michaelov otec a ten majitel stanu ho odmietol s odovodnenim, ze ked niekomu prave zomrelo dieta, tak by sa nemal zabavat. 😝 Joj, ako ma to potesilo, ze aj rozumni ludia su na tomto svete. Niekto by sa pred jeho otcom posr... a on ho proste odmietne. Ma svatu pravdu 😔

dadulik
30. sep 2009

ahoj mirka, teda to je gol s tym otcom 😕 to je des, co si chce dovolit 🙄 A ten majitel stanu mal zjavne viac inteligencie ako on 😎

mirusch
30. sep 2009

Veru, vyzera to, ze M. otec si proste cestuje po svete a zabava sa. Tak ako cely zivot... Ved kto o tom vie, ze M. ma dalsieho surodenca? O tom sa nejako velmi nepisalo... Alebo vedeli ste, ze Marlon mal dvojca, ktore po porode zomrelo? Inak M. mama napisala tiez knihu. A pise v nej "narodilo sa mi 10 deti". Jedno zomrelo. Teraz aj druhe 😔

mimado
30. sep 2009

Mirush - oktoberfest poznam, muz tam bol pred 2-3 rokmi, a siel by veru zas 😀 😀 😀 😀 , pacilo sa mu, veru hovoril ze je problem sa dostat do stanu.
S tym Mikeho otcom to je des, on zrejme vobec nesmuti, zrejme to nedokaze, jemu bolo luto asi zrejme akurat ked prisiel o zarobok. Je to proste netvor 😒 , to ani nieje clovek, nedokaze asi vobec citit. 😠
O tom ze mal MArlon dvojca som vedela tusim o tom hovorili na pohrebe, ja som pozerala na STV2 tam neprekladali prihovory, ale hovorili o jeho zivote.

A tesim sa na dalsie materialy, budem trpezliva, ved co ine mi zostava 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .

dadulik
30. sep 2009

hej, o marlonovom dvojcati hovoril marlon pri pohrebe, aby ho mike tam hore od nich pozdravoval 😔

suziad
30. sep 2009

inak vsimli ste si ,ze markiza casto hraje v reportazach Mikeho, pred chvilou v modrom z neba hrali Jackson five 😵

a jednym slovom otec M. je sviniar!

😔

suziad
30. sep 2009

toto je teda super a to som si myslela ze ovladam celkom dobre photoshop 😀

https://www.youtube.com/watch?v=mNDCnlruRdg
arleta
1. okt 2009

Ahojte, ja som tu len na skok, musím ešte s deťmi k lekárke na kontrolu..
Suziad, no perfektné tá maľba!!!
Ten otec nemá takt, tak verím, že smúti a snaží sa snútok nejako zahnať, ale ešte sa to fakt nepatrí...A vlastne ja osobne neviem, či by som mala náladu niekam ísť.
Miruš v pohode, ja som ešte neprečítala všetko, čo si poslala.
Tak zatiaľ...

dadulik
1. okt 2009

ahojte, kraaasne videjka, hlavne to z vystupenia pri pesnicke heald the word 😵 naaadhera 😵
mne sa tuto noc po dlhom case snivalo o michaelovi, uz neviem, o com to bolo, ale rano som bola tak stastna, vesela 😅 muselo to byt prijemne a krasne 😵