Milovala som ho a on ma podviedol

moska
30. júl 2008

boli sme spolu rok aj 10 mesiacov...budem mať 19r, on 21...na začiatku leta sme boli spolu v egypte...všetko bolo krásne, lúbila som ho najviac na svete, nikto pre mňa neexistoval okrem neho...taký silný vzťah ako teraz posledné dva mesiace sme nemali, bolo to nádherné...ale...pred dvomi mesiacmi ked som bola so spolužiakmi na dozvukoch po maturite, u nás na chate, on bol vonku s chalanmi..a stalo sa niečo čo som nikdy v živote od neho nečakala, lebo som mu nekonečne doverovala, verila som len jemu ...on sa spil tak že nevedel čo robí(haha, to tvrdí on) a jednoducho z vonku sa viezol s jednou ženskou k jej domu, viezla ich jej kamarátka... (len tak mimochodom, tá baba je teraz už bývala priatelka mojho dávneho bývaleho, takže náhoda jak sviňa...)no doviezli sa k jej domu, proste niečo sa stalo, nikto nechce priznať čo...skrátka ona mu povedala že sa rozišla s tým mojím bývalím, tak zrejme on využil situáciu...išli k nemu domov, lebo jeho rodičia boli na chalupe, išiel s ňou do spálne a vyspali sa tam spolu...je to nechutné, ked si na to zmyslím..pretože v tej istej posteli sme potom my spali niekolkokrát...ona u ňho ostala spať do rána(teda len niekolko hodín)..on sa mi k ničomu nepriznal a dalej mi písal že ma miluje...ubehli dva mesiace kým mi to ten moj bývalý naznačil, že mi musí niečo povedať, tak ten moj sa priznal...zrútil sa mi celý svet ☹ nechcela som tomu ani uveriť, pretože som ho vobec nepodozrievala, celé dva mesiace som na ňom nič nepoznala...on sa o mna krásne staral, bol taký úžasný ku mne:(...ešte v ten deň som mu zbalila všetky veci a fotky, ktoré som mala doma, a zaniesla som mu to s tým že už ho nikdy nechcem vidieť, aby som na ňho nemusela myslieť, a nemohla sa k nemu vrátiť povedala som to všetkým, aj mame, všetkým kamatárkam, každému...jeho tete u ktorej robím...nechcem s ním byť dalej ale neviem čo mám robit, pretože to že ho lúbim sa jednoducho nedá len tak zabudnúť za týždeň...on na mňa stále nalieha že ma miluje najviac zo všetkých, aby som mu uverila, že to nechcel urobiť...nikdy ma nechcel podviesť...ale ja neviem prečo by som mala byť s niekým, kto ma dokázal podviesť aj ked ma miloval..možno som bola naivná ked som si myslela že s ním chcem byť celý život...ale ja som to tak jednoducho cítila...a ja sa jednoducho nechcem zmieriť s tým, že chlapy podvádzajú ale my ich tak milujeme že im to odpústíme...nedokážem odpustiť, nie tak ako sa to stalo...on ju zviedol a zavolal si ju domov!!!ako mohol byť taký napitý??ved to sa nedá, to by ani chodit nemohol...ja jednoducho nerozumiem ako mi to mohol urobiť...neskutočne ma tým ponížil, ja už nechcem cestu späť... ☹ ale velmi to bolí

dadous
31. júl 2008

No on s ní nebyl vubec, když se odstěhoval tak ona se na něj vykašlala a zustala u manžela. Ja se zabejčila že ho spatky nechci už nikdy. pak byl asi dva měsíce s nějakou slečnou, no a po roce to na mě zkusil znova no a ja povolila. ja taky zkusila novej vztah ale nějak tam nebyla ta velka zamilovanost 😒 .

kaczka
31. júl 2008

já odpustila,ikdyž jsem nemusela!!Láska byla silnější!!

A taky holky nikdy nevíte co nevíte 😉

dadous
31. júl 2008

To je moudré 😉

kaczka
31. júl 2008

já se to dozveděla až po půl roce co to skončilo a už jsem se ho nedokázala vzdát 🙂

dadous
31. júl 2008

No jo tak to je uplně jina situace než v jaky jsem byla ja 😉

venonna
31. júl 2008

kocky a fakt ste nemali ani tusaka, ze nieco nie je v poriadku??? 😕

kaczka
31. júl 2008

Každá z nás je vždy v jiné situaci!!

Já si vždy říkala,že ybch nevěru neodpustila,takže holky dokud jste nezažily tak nikidy neříkejte nikdy 😉

dadous
31. júl 2008

Ja teda ne 😒 a ani rodina nic netušila

kaczka
31. júl 2008

Ne ani náhodu!!!Choval s eke mě úplně nádherně!!Bylo to jak z pohádky,i kámoškly říkali že je dokonalý!!No a ejhle 😀

dadous
31. júl 2008

A le hlavně že je všechno v poho a ja už nechci myslet na to co bylo ale na to že jsme ted štastny a makame na mimi 🙂 😉

venonna
31. júl 2008

a nehloda vo vas cervik neistoty, ked same tvrdite, ze ziadna o muzovi nevie vsetko...? 😕

dadous
31. júl 2008

To víš že hloda ale to by ted u mě hlodalo v kterem koliv jinem vztahu. Prostě to ted shrnu: komu se to nestalo tak nemuže vědět jak by reagoval on. Ja to mam takhle a nic už s tím nenadělam. 🙂

venonna
31. júl 2008

dadous jasne, sak ved aj ocmulany cukrik este moze zachutit 😉

kaczka
31. júl 2008

Přesně jak Dadu!!Hlodá a hlodat už bude!!ALe ujsem spolu domluvení,kdyby měl zase nějaké ty nápady nebo mu něco chybělo tak nejdřív dojde za mnou a pokusíme se s tím něco udělat!!A já mu věřím!!Ale ted to vážně neřeším!Užívám si Davídka a je nám krsáně! 😵

Dadu přeji ať se brzy zadaří 😉

venonna
31. júl 2008

kocky, drzim palce! 😉

dadous
31. júl 2008

Díky už mi z toho hrabe, nemužu vidět těhuli, koukam po kočarkach no je to dost hrozny 😀

kaczka
31. júl 2008

dadu to znám 😀

díky venon 😀 😉

dadous
31. júl 2008

Někdy si přijdu dost otravna i sama sobě, natož okolí 🙂 ale budoucí tatka to kupodivu dobře snaší 😀 Je ochotnej koupit i tak drahej kočar jakej jsem si vybrala 😎

kaczka
31. júl 2008

Jakto,že nemáš založené albíčko?? 🙂

dadous
31. júl 2008

A co bych tam jako měla dat? 😖 Až budou // tak založím jo!? 😉

kaczka
31. júl 2008

asibysme se měli přesunout jinam,at neporušujem pravidal 😀

dadous
31. júl 2008

A my porušujem? 😖

kaczka
31. júl 2008

no odbočujem od tématu 😀

dadous
31. júl 2008

No jo když to z toho tak hezky vyplynulo 😀

kaczka
31. júl 2008

jj 😀

moska
autor
31. júl 2008

ahojte všetky...ja si tiež myslím, že som ešte velmi mladá na to aby som odpúšťala neveru a zostávala tak až do konca...lenže súhlasím aj s tým, že čo ked je to moja životná láska ☹ ???nechápem prečo mi to urobil...na toto budem myslieť ešte dosť dlho...u mňa to je každú chvílu inak, raz mu chcem odpustiť a byť hrozne s ním, ale na druhú stranu načo ostávať s ním ked ma podviedol???ja sa teda nechcem zmieriť s tým, že chlapy proste svinsky podvádzajú aj ženy ktoré milujú...to kde sme???tak neviem 😅

kristi
31. júl 2008

vsak ale i zeny podvazeji muze, ktere miluji.... 🙂

moska: je ti 19, v tomhle veku bych asi reagovala podobne, byl by to konec sveta...dnes uz to vidim jinak

venonna
31. júl 2008

moska, ako hovori moj manzel v neriesitelnych situaciach - nechaj to uhnit 😀 Mozno Ti riesenie vyplynie nejak casom... Nemusime byt vsetci hned poparovani ako ponozky (aj doma ma, suflik s mazvom "ponozky siroty" 😀 a ked sa pri dalsom prani najde druha, tak sparujem neskor, no co... 😉

kaczka
31. júl 2008

Neny,skvělé přirovnání k pomožkám 😉

Moska pokud váháš,tak to není ten pravý,já neváhala ni chvíli,že chci být s ním! 😉

zuzzanocka
31. júl 2008

moska, brr, ak takto vyzera niekto, kto si niekoho vazi, tak to je pekny s prepacenim grc. neveru som rozoberala s bratom, je zamilovany. povedal, ze by svoju babu nepodviedol. nie je predsa blazon, ked ma fungujuci vztah riskovat ze by on prisiel. a nie sme predsa zvieratka, aby sme sa nevedeli ovladat...