Milovala som ho a on ma podviedol

moska
30. júl 2008

boli sme spolu rok aj 10 mesiacov...budem mať 19r, on 21...na začiatku leta sme boli spolu v egypte...všetko bolo krásne, lúbila som ho najviac na svete, nikto pre mňa neexistoval okrem neho...taký silný vzťah ako teraz posledné dva mesiace sme nemali, bolo to nádherné...ale...pred dvomi mesiacmi ked som bola so spolužiakmi na dozvukoch po maturite, u nás na chate, on bol vonku s chalanmi..a stalo sa niečo čo som nikdy v živote od neho nečakala, lebo som mu nekonečne doverovala, verila som len jemu ...on sa spil tak že nevedel čo robí(haha, to tvrdí on) a jednoducho z vonku sa viezol s jednou ženskou k jej domu, viezla ich jej kamarátka... (len tak mimochodom, tá baba je teraz už bývala priatelka mojho dávneho bývaleho, takže náhoda jak sviňa...)no doviezli sa k jej domu, proste niečo sa stalo, nikto nechce priznať čo...skrátka ona mu povedala že sa rozišla s tým mojím bývalím, tak zrejme on využil situáciu...išli k nemu domov, lebo jeho rodičia boli na chalupe, išiel s ňou do spálne a vyspali sa tam spolu...je to nechutné, ked si na to zmyslím..pretože v tej istej posteli sme potom my spali niekolkokrát...ona u ňho ostala spať do rána(teda len niekolko hodín)..on sa mi k ničomu nepriznal a dalej mi písal že ma miluje...ubehli dva mesiace kým mi to ten moj bývalý naznačil, že mi musí niečo povedať, tak ten moj sa priznal...zrútil sa mi celý svet ☹ nechcela som tomu ani uveriť, pretože som ho vobec nepodozrievala, celé dva mesiace som na ňom nič nepoznala...on sa o mna krásne staral, bol taký úžasný ku mne:(...ešte v ten deň som mu zbalila všetky veci a fotky, ktoré som mala doma, a zaniesla som mu to s tým že už ho nikdy nechcem vidieť, aby som na ňho nemusela myslieť, a nemohla sa k nemu vrátiť povedala som to všetkým, aj mame, všetkým kamatárkam, každému...jeho tete u ktorej robím...nechcem s ním byť dalej ale neviem čo mám robit, pretože to že ho lúbim sa jednoducho nedá len tak zabudnúť za týždeň...on na mňa stále nalieha že ma miluje najviac zo všetkých, aby som mu uverila, že to nechcel urobiť...nikdy ma nechcel podviesť...ale ja neviem prečo by som mala byť s niekým, kto ma dokázal podviesť aj ked ma miloval..možno som bola naivná ked som si myslela že s ním chcem byť celý život...ale ja som to tak jednoducho cítila...a ja sa jednoducho nechcem zmieriť s tým, že chlapy podvádzajú ale my ich tak milujeme že im to odpústíme...nedokážem odpustiť, nie tak ako sa to stalo...on ju zviedol a zavolal si ju domov!!!ako mohol byť taký napitý??ved to sa nedá, to by ani chodit nemohol...ja jednoducho nerozumiem ako mi to mohol urobiť...neskutočne ma tým ponížil, ja už nechcem cestu späť... ☹ ale velmi to bolí

eraserhead
31. júl 2008

Já věděl, že tady nemám nic psát. No nic, možná to teď ještě více pokakám. Mý názory vychází z toho, že jsem v tomhle zřejmě hodně liberální a nevěru nevnímám jako nějaký závažný problém. Čímž samozřejmě nijak nechci tvrdit, že si to musí myslet všichni. To je opravdu takový velký problém, když se někdo vyspí s někým jiným? Pokud se chcete zeptat, tak ano, nevadilo by mi, kdyby se moje žena vyspala s někým jiným.... A taky tady děláte, jako kdyby zahýbali jenom chlapi he, he..... Jsem pro otevřenej vztah, pokud ten vztah funguje a oba naplňuje. A vztah přece není jenom o sexu ne? NIkdy jsem nechápal, že když si třeba chlap ve vztahu ženy nijak nevšímá, má ji jen na posluhování a vaření, je všewchno v pořádku nikomu nic nevadí, tý ženě nevadí, že je jen služka a onuce, která mu posluhuje, ale když se otře o nějaklou ženskou, už je to problém.

A jak tady některá z vás v odpovědi na můj příspěvek podotkla - já nejsem se svojí ženou proto, že ji potřebuji, jsem s ní proto, že je mi s ní dobře, vzájemně se doplňujeme, máme spolu krásný vztah, je nám spolu fajn. Nejsem s ní proto, že ji k něčemu potřebuji. Já jsem naprosto samostatnej a nemám moc rád, když mi někdo posluhuje, dokážu se o sebe postarat sám a vždycky říkám, že ženu v podstatě nepotřebuju na nic (no možná občas na to jedno, aby mě moc nebolela ruka he, he). Doufám, že jste to pochopili, tak, jak jsem to myslel.

Myslím si, že člověk není monogamní tvor. A taky dokážu oddělit sex a vztah/lásku. Z toho to možná vychází. Holt to ale asi tak nemá každej a taky to nikomu nemíním nijak vnucivat nebo mu to vyvracet.

Jo, jsem hodně liberální, možná dost splachovací. Občas se divím jistým věcem....

kaczka
31. júl 2008

A podvedla tě žena někdy nebo ty jí?

Já si taky myslím,že když se někdo s někým vyspí,tak to není taková tragédie,ale asi bych nechtěla aby to bylo na denní pořádku!!Ale jak jsem psala,doufám,že když mlj přítel bude mít ty tendence,tak asi bude mítr důvod,protže nám něco neklape,tak snad mi to řekne a avyřešíme to! 😉

kristi
31. júl 2008

no, spousta lidi to oddelit neumi. Jako ono je fajn, kdyz to doma klape a to po vsech strankach ale kdyz ma jeden vyssi a druhej nizzi potrebu sexovat, tak uz to je vaznej problem

taky chapu "neveru", kdyz proste nekdo ma nakou uchylku a ten druhej to nepochopi a nechce to delat. pak je jasny, ze ten druhej to asi bude hledat nekde jinde

kaczka
31. júl 2008

Já si stejně myslím,že tahle diskuze je ,,zbytečná,, protože každý jsem jiný a každý je shopný odpustit a tolerovat něco jiného!!Není univerzální návod!Ale je smůla,když někdo neveru bere jako eraser a je s někým kdo nevěru nechápe!!Ale pokud se najdou lidi kteří na to mají stejný názor ntak není problém 😉

liviky
31. júl 2008

no,můžu říct,jsou tu zajímavý nápady,..
mě kdysi podvedl můj přítel,dá se říct že ve stejným smyslu,já si řekla,že uklouznout může každej a po čase jsem se nad to povznesla,jakmile to ale za dva roky udělal podruhý,než by mrknul okem tak měl kufry za dveřma,který jsem mu už nikdy neotevřela!!....zpočátku to samozřejmě bolelo,ale...zkusila jsem si pár nezávaznejch vztahů a můžu říct,že jsem schopna chovat se stejně jako on........ted však mám už 5 let spokojený vztah ve všech směrech a mám už i 2 krásný dcery a ty jsou pro mě nejdůležitější a svém příteli věřím 🙂 ,samozřejmě vím,že ted když jsem doma s dětmi má možná spoustu příležitostí jít jinam,ale neuvažuju nad tím jinak bych se zbláznila,však my ženský máme dost bujný fantazie co si budem povídat 😉 ...........a jestli se někdy něco stane,budu to řešit pak,ted žiju přítomností,neohlížím se do minulosti a nestraším se budoucností,vždyt život je tak nádherný 😀

moloko
31. júl 2008

Já taky souhlasím s erasem..mám naprosto stejný názor - samozřejmě, že nikdo nechce být podváděný a nikdo většinou nechce ani podvádět, ale život fakt není jenom černobílý a ani já bych si nikdy netroufla tvrdit, že bych svého muže opustila kdyby mi 1x zahnul a že já mu nikdy nevěrná nebudu..záleží na spoustě okolnostech..

Já samotná taky nevěru nemusím, ale to asi každý, nicméně názor zahne jednou, zahne podruhé, je fakt kravina a rozhodně neplatí na 100% populace..já ani nevím, jestli je opravdu dobré to druhému partnerovi říct - většinou se s nevěrou svěřuje člověk proto, že potřebuje ulevit svému svědomí, že to neunese, ne že by to druhému pomohlo - a nepíšu zde samozřejmě o těch, co podvádějí notoricky, tam je to jiné, pak už se tomu člověku opravdu nedá věřit..

eraserhead
31. júl 2008

Ono faktem je, že já se s tím nikdy netajil, tedy s mým názorem na tyhle věci a má žena to věděla od začátku, jakej k tomu mám přístup a že v tom nevidím problém.

Kaczka: Jestli mě podvedla nevím a v celku je mi to jedno. Byla jedna situace, kdy přišla někdy po půlnoci s kamarádem s kterým chtěla něco probrat a poprosila mě, jestli bych nešel sednout do baru (bydleli jsme tehdy na ubytovně v jednom pokoji) a já se sbalil a odešel. Co se mezi nimi dělo/stalo nevím, nikdy jsem se na to neptal a dodnes je mi to vcelku jedno. Její vztah ke mně se potom nijak nezměnil a to je pro mě důležité.

Když se mě na to někdo ptá odpovídám větou: "Když se moje žena bude chtít s někým vyspat, protože ji bude tělesně přitahovat, nemůžu ji to nijak zakázat. A když se do někoho zamiluje tak s tím stejně nic neudělám."

kaczka
31. júl 2008

eras pokud ses tím netaji tak je to ok,nejhorší je,když se někdo tváří že by to v životě neudělal a přitom si furt někde užívá 😉

xena22
31. júl 2008

Tak ja som sa spytala MM,ze co by urobil,keby som mu zahla a on to hned rozdvojene definoval :Ze by si sa zamilovala do ineho?Alebo by slo len o sex?

Z toho som pochopila,ze sex by predychal,ale zamilovane sms druhemu chlapovi by uz asi nerozchodil,to by ho vraj ohrozilo ovela viac 😀 A mozno ma aj pravdu...ale som rada,ze taketo veci nemusim riesit,vzdy hovorim,ze ked uz ma byt chlap neverny,tak nech to preboha robi inteligentne a nenapadne,ako vravi znamy sexuolog - zatloukat,zatloukat ,zatloukat 😀

nobody
3. aug 2008

to tu nevyřešíš 😉

někdo ti může psát pěkný věci .... stajně to na tom nic nezmění

buď to zkus otočit ve tvůj prospěch .... anebo ho nech být

ať to dopadne pozitivně pro tvůj další život (těch pět posledních slov patří k sobě, žádný rozdělování 🙂 )

minonka24
5. aug 2008

Myslím, že téma nevěry je docela citlivý, každýho by to určitě trápilo, pokud by se to stalo, i když třeba tvrdí že ne. Ale souhlasím s eserheadem...taky bych rozhodně nezahodila kvalitní vztah jenom proto, že by můj patner měl sex s někým jiným...na to si toho vztahu moc vážím. A k něvěře bohužel stačí někdy opravdu jenom málo...

minonka24
5. aug 2008

Eras: pokud se k tématu vrátíš, stejně by mě zajímala jedna věc...psal jsi, že je ti jedno, jestli ti byla manželka nevěrná, ale kdyby jsi byl opravdu postavený před hotovou věc, že ano, opravdu by tě to nezamrzelo??? Nezeptal by ses ani sám sebe v duchu, proč se to stalo?

janulka7
6. aug 2008

tak zopar prispevkov som si tu precitala a musim povedat ze je velmi zaujimave ake lmaju ludia nazory na neveru. ja to chapem takto:
1. ako pise eras, ak vies od zaciatku vztahu ze ta tvoja polovicka neberu neveru ako nieco strasne , ale ako skor beznu vec, tak je to na tebe, ci sa prisposobis, alebo si povies ze do vztahu kde by nevera nad hlavou vysela cely cas nepojdes. zalezi od toho co pre teba nevera znamena alebo ci nieco znamena.
2. ak bol ten tvoj vzdy proti nevere a zrazu ta podviedol, tak by som asi zacala uvazovat, kde sa stala chyba alebo co mu chybalo doma ze to hladal inde. Ak je to tym ze zo vztahu sa stala rutina a on sa nudil a preto ta podviedol, tak potom oziv vas vztah a zabudni na neveru, ak ho stale milujes a vztah s nim ti stoji za to aby si on bojovala.

ja som proti nevere lebo by som to brala ako vlastne zlyhanie, ako zena a manzelka. preto sa snazim drzat svoj vztah stale v takom jemnom zvadzani a vymyslani. zatial tofunguje a dufam ze to tak bude aj nadalej, mam ale vyhodu v tom ze moj manzel ma rovnaky nazor a som si ista ze neveru, by mi nikdy neodpustil, a skoncilo by to nase manzelstvo. ale kedze je to jediny chlap pri ktorom sa mi klepu kolena este aj dnes tak nemam zzaujem hakldat nieco ine. jednoducho ho milujem a neviem si predstavit ze by som sa milovala s niekym inym.je to moj nazor. takze porozmyslaj ci zabojujes alebo to vzdas.

janulka7
6. aug 2008

teraz som si vsimla ze ze si napisala /chlap , ktoreho som milovala ma podviedol/.>Preco pises v minulom case?to ho uz nemilujes? ja si myslim, ze aj ked ti uhol , laska sa tak rychlo nestrati ak je ozajstna, boliet to boli ale ak si ho skutocne milovala tak ho milujes aj teraz ale boli to co urobil. ale ak ho uz vazne nemilujes tak to potom lniet co riesit, zbalit kufre a odchod.

moska
autor
9. aug 2008

samozrejme, že ho stále milujem...aj ked niekedy o tom pochybujem ☹ je to teraz pre mňa velmi ťažké, neviem to ani vyjadrit...najviac ma na tom mrzí práve to, ako si janulka písala, že on bol vždy proti nevere, a tvrdil že nikdy by neodpustil...je to velmi zložité a medzi nami sú veci o ktorých nikto nevie, ani ich nebudem nikomu hovorit...no neveru beriem naozaj ako zlyhanie, poníženie ☹ ked niekto povie že ked sa neviem rozhodnúť, tak sa mi to neoplatí, ale ja to naozaj neviem ale myslím si že to cenu ešte má, aj ked sa s tým neviem vyrovnať...je to možno skor zo zvyku že stále ostávam s ním a skúšam čo bude dalej...

bejbypd
9. aug 2008

ahoj nieco podobne som zazila pri byvalom no nie neveru o akej hovoris ze sex,ale taku ze mi hovoril ze ma miluje a hovoril to aj svojej vtedy uz byvalej priatelke prisla som mu na to...dala som si tyzden na rozmyslenie a nakoniec som sa rozhodla s nim zostat vtedy sme spolu boli pol roka chodili sme spolu este dva roky po tom co sa to stalo ale minimalne rok som na to stale myslela nakoniec sme sa aqj tak rozisli boli sme velmi mladi ale vtedy som mu dala sancu a nelutujem rozisli sme sa kvoli niecomu inemu...dnes mam skveleho chlapa a snim krasne dietatko...drzim ti palce pri rozhodovani viem ze je to tazke 😔

evaviki
9. aug 2008

Moska, ja som bola s priatelom dva roky, ked som odisla na dovolenku (bez neho). Po navrate mi povedal, ze ma podviedol a ze sa to nebude opakovat. Sice tazko, ale nejak som to rozdychala. Problem nastal za par tydnov, ked som zistila, ze ma s tou babou veselo podvadza dalej. Normalne som sa zosypala, pamatam si, ze jedna noc bola fakt zla (inak som cca tyzden-dva spala iba pocas dna a cele noci sa prechadzala). Trvalo mi tristvrte roka, kym som sa s nim dokazala rozist, ale podarilo sa nam ostat kamaratmi. Na jeho obranu musi priznat, ze s tou babou je uz 6 rokov. No a ja som bola po rozchode tri roky bez priatela a potom sa objavil moj (uz) manzel. 🙂 Vobec ten rozchod nelutujem, myslim, ze tak to malo byt, aj ked to bolo strasne tazke obdobie. Ale inak by som nenasla mojho manzela a necakala teraz baby 😀
Takze hlavu hore a neboj, skor ci neskor sa opat zamilujes do niekoho ineho.

noc25
10. aug 2008

Ahojte,nanestastie ja tiez patrim k tym ktore zazili pocit nevery.Stalo sa to mojmu teraz uz manzelovi, ktory ma podviedol zo svojou ex po 4m chodenia..Je jedno ako sa to stalo,ide mi hlavne o to ze v tom case sme si uz planovali babo a dokonca som bola uz aj tehotna len som o tom nevedela.To ze mi bol neverny som sa dozvedela az,ked mal nas syn 3m od nasej spolocnej kamaratkly,ktora sa to dozvedela nahodou...Moj manzel samozrejme zapieral,zapieral,zapieral.Poviem vam ze v tu chvilu som nezazila horsi pocit v celom mojom zivote.Odpustit som mu musela koli detom ale ak by som sa to dozvedela pred svadbou tak si ho nevezmem aj ked je to naj...muz na celom svete.Odpustit sa da ale zabudnut nie.A veru nie je jeden jediny den aby som si na to nespomenula...

sannyika
19. aug 2008

Porad je o dobry, pokad Ti nezahne a nedovlece Tï domu a do Tebe HIV, nebo jine podobne sracky, takze chci rict , ze pokud uz se neovladnete,ak si aspon vemte sprcku at nenakazite milovaneho cloveka, ktery za vase ulety vubec nemuze, ale sedi doma a kouka ubreceny z okna a vyhlizi svojeho, svoji milou , mileho. a on/ ona se pelesi nekde jinde. apak o odserete vy a jen vy

dadous
19. aug 2008

janulka a ty by si nevěru odpustila, v tomto tematu jde spiš o to že nas podvaděj chlapi 😒

sannyika
19. aug 2008

hm,, neodpustila, ani za nic. proste, by to pro mne nemelo zadny smysl. ja jsem mela obdobi od 17 let do 20. podvadela jsem,ale to byli tydenni vztahy ze sidliste, nic vazneho , proste jsem si uzivala. alle od te doby, co jsem se konecne zamilovala a ziji s pritelem dva a pul roku, cestujem, pracujem spolu, proste vse. nepodvedla bych ani za nic. kdyz uz by neco neklapalo, radeji bych to ukoncila. a snad by udelal to samy. Chci s nim mit deti,. a bejt s nim cely zivot. nechci nikoho uz jineho , planuji si vse. atd. nedala bych , kdyby mi zahl. neni proc. nas vztah je perfektni. nema chybu,takze uz z toho duvodu , by me bolelo, kdyby me podvedl s najakou slepickou ,, kterou vubec neznal. navic, kdybych mu odpustila,, bylo by to k nicemu, vracela bych se k tomu. a delala mu naschvaly. jsem takova , neodpoustim, ani za nic. nestalo se mi to jesste nikdy, ale jestli. je konec. pocitam s nim . a strasne bych byla na dne. nedovedu si to predstavit. kolikrar na to myslim, jestli me treba nnepodvel, protoze ty obcasne navstevy kamaradu, byvaji nejhorsi..... mam z toho strach,....ale nejhorsi jsou zensky,,,,, oni chlapi , kdyz chcou, dostanou. a ozralej chlap, proste neodola a neuvedomi si to,ale az rano a pak ma tak panickej strach, ze vse zapre,a oni umi pekne zapirat. radeji budu sama, nez abcyh mela chlapa, ktery mi zahyba. to jako fakt, to je muj posledni kluk, a jestli neco takovyho, nechci nikoho. ACH JO

dadous
19. aug 2008

hm to jsem taky kdysi řikavala 😉 at ti to vyjde sanny 🙂

sannyika
19. aug 2008

no jasne, taky to rikam ted , protoze je ted, nevim co bbude za xxx let

dadous
19. aug 2008

to je vpoho,musime myslet pozitivně 😀 jinak by jsme se z toho zblaznily 😉

anetka155
26. feb 2014

no ja som mala rovnaký problém tiež som mala chalana podviedol ma viac krát a ja som mu to odpušťala ako taka kravaa!!no raz ma podviedol a povedala som si koniec a som rada ze som to spravila lebo ma klamal vo vela veciach a viem ze si zasluzim lepsieho chlapa ako takeho debila

vikatar
3. jún 2020

@anetka155 tiež ma podviedol môj frajer a videla som to dokonca s bývalou bol opitý a povedal že nevedel čo robí ale myslím že vedel čo robí a do čoho ide teraz sa cítim dosť divne pretože mu neverím