Milovala som ho a on ma podviedol

moska
30. júl 2008

boli sme spolu rok aj 10 mesiacov...budem mať 19r, on 21...na začiatku leta sme boli spolu v egypte...všetko bolo krásne, lúbila som ho najviac na svete, nikto pre mňa neexistoval okrem neho...taký silný vzťah ako teraz posledné dva mesiace sme nemali, bolo to nádherné...ale...pred dvomi mesiacmi ked som bola so spolužiakmi na dozvukoch po maturite, u nás na chate, on bol vonku s chalanmi..a stalo sa niečo čo som nikdy v živote od neho nečakala, lebo som mu nekonečne doverovala, verila som len jemu ...on sa spil tak že nevedel čo robí(haha, to tvrdí on) a jednoducho z vonku sa viezol s jednou ženskou k jej domu, viezla ich jej kamarátka... (len tak mimochodom, tá baba je teraz už bývala priatelka mojho dávneho bývaleho, takže náhoda jak sviňa...)no doviezli sa k jej domu, proste niečo sa stalo, nikto nechce priznať čo...skrátka ona mu povedala že sa rozišla s tým mojím bývalím, tak zrejme on využil situáciu...išli k nemu domov, lebo jeho rodičia boli na chalupe, išiel s ňou do spálne a vyspali sa tam spolu...je to nechutné, ked si na to zmyslím..pretože v tej istej posteli sme potom my spali niekolkokrát...ona u ňho ostala spať do rána(teda len niekolko hodín)..on sa mi k ničomu nepriznal a dalej mi písal že ma miluje...ubehli dva mesiace kým mi to ten moj bývalý naznačil, že mi musí niečo povedať, tak ten moj sa priznal...zrútil sa mi celý svet ☹ nechcela som tomu ani uveriť, pretože som ho vobec nepodozrievala, celé dva mesiace som na ňom nič nepoznala...on sa o mna krásne staral, bol taký úžasný ku mne:(...ešte v ten deň som mu zbalila všetky veci a fotky, ktoré som mala doma, a zaniesla som mu to s tým že už ho nikdy nechcem vidieť, aby som na ňho nemusela myslieť, a nemohla sa k nemu vrátiť povedala som to všetkým, aj mame, všetkým kamatárkam, každému...jeho tete u ktorej robím...nechcem s ním byť dalej ale neviem čo mám robit, pretože to že ho lúbim sa jednoducho nedá len tak zabudnúť za týždeň...on na mňa stále nalieha že ma miluje najviac zo všetkých, aby som mu uverila, že to nechcel urobiť...nikdy ma nechcel podviesť...ale ja neviem prečo by som mala byť s niekým, kto ma dokázal podviesť aj ked ma miloval..možno som bola naivná ked som si myslela že s ním chcem byť celý život...ale ja som to tak jednoducho cítila...a ja sa jednoducho nechcem zmieriť s tým, že chlapy podvádzajú ale my ich tak milujeme že im to odpústíme...nedokážem odpustiť, nie tak ako sa to stalo...on ju zviedol a zavolal si ju domov!!!ako mohol byť taký napitý??ved to sa nedá, to by ani chodit nemohol...ja jednoducho nerozumiem ako mi to mohol urobiť...neskutočne ma tým ponížil, ja už nechcem cestu späť... ☹ ale velmi to bolí

mari2
30. júl 2008

Ja myslim, ze je jine, pokud to nekomu jednou "uleti" nebo se "trdka" porad... zalezi na kazdem, jak si to srovna, a je schopny se prez tu "jednorazovou"neveru prenest nebo ne.
Taky si nemyslim, ze to erasehead, myslel az tak spatne, jak je to to vykladano 😅 .

marie_m
30. júl 2008

orinko, ale vsak kazdej k nevere pristupuje jinak, pro tebe, z toho co pises, by byla nevera konecna a vlak pres ni nejede, pro nekoho to neni duvod k rozvodu/rozchodu - vsak o tom to je, kazdej jsme jinej a kazdej si veci resime po svym, nemusis chapat lidi, ktery k tomu pristupujou jinak preci? 😉

jak pise mari, je velkej rozdil, pokud se jedna o "jednorazovku" a nebo paralerni vztah, aspon pro me by byl, protoze jsme jenom lidi a kazdymu to muze jednou "ujet"...vim, ze tobe tenhle argument prijde ubohej, ale treba se to muze stat i tobe, co ty vis?

sirinka
30. júl 2008

tiez si myslim, ze eraserhead to v podstate myslel dobre, ale ja by som si teda sakramentsky dobre rozmyslela, ci budem planovat dietatko s niekym, kto sa stavia k nevere, ze teraz ju nepotrebuje, ale ktovie co este bude...
tiez je rozdiel medzi jednorazovkou a milostnym vztahom...
ale v zasade si nemyslim, ze je dobre neveru akukolvek obhajovat. da sa odpustit, zabudnut nie. dufam, ze sa nikdy nebudem musiet kvoli niecomu takemu trapit.

orinka
30. júl 2008

marie: to, či sa to mne môže stať alebo nie tu nemienim riešiť ani rozoberať... 😉 pretože presviedčať niekoho o mojich názoroch, postojoch, zásadách a celkovom zmýšľaní nemá význam... aj tak budem súdená a odsudzovaná za to, čo by som napísala.... takže je to jedno 🙂

zuzula28
30. júl 2008

moska, keď sa takto strašne trápiš, nemá zmysel ho od seba odháňať...vlastne sa trápite obaja...ak ho chceš späť, tak to urob...až potom uvidíš ako reaguje celé tvoje ja...možno ho aj tak bude tvoje telo podvedome odmietať a nakoniec spolu neostanete...a možno to jednoducho a úprimne naozaj chceš odpustiť (za to sa necíť, že si úboha!!! Je to tvoj život!!!), on to naozaj ľutuje a máte šancu, že to prekonáte...partnera na celý život človek nestretne každý deň, hoci aj ten "pravý" môže zraniť...a veľmi. Viem zo svojho okolia, že sa toto stáva a ten kto podviedol, to naozaj úprimne oľutoval... 😒

kristi
30. júl 2008

ja si zase myslim,ze to az moc resite

bud s nim Musko bude nebo ne, zadna jina varianta neni.

zkus se treba prokousat timhle:

http://www.odhalena-nevera.cz/02_co_s_neverou_p...

kristi
30. júl 2008
marie_m
30. júl 2008

kristi, to bych necekala, ze takovyhle stranky vubec existujou 😀

kristi
30. júl 2008

no ja taky, jen jsem si to zadala do vyhledavace 🙂

moska
autor
31. júl 2008

zuzula28...dakujem za názor...asi tak to nejak cítim teraz

dadous
31. júl 2008

Ahoj holky taky mam dost hroznou zkušenost. po desetiletém vztahu se muj milaček zakoukal do kolegyně, odešel od nas a ona ho pak odkopla, pak žil chvilku s jednou slečnou a po roce zjistil že se chce ke me vratit. myslela jsem si že nevěru nikdy nepřekousnu ale když pak zjistíte, že minimalně jednou zahne každej chlap tak se na to pak dívate trošku jinak. milovala jsem ho před tím a miluju ho i ted 🙂 Bylo strašně těžky se s tim vším smířit ale je nam spolu zas moc hezky, snažíme se o mimčo tak nam to snad vyjde 🙂 Lasce neporučíš a nakonec odpustíš uplně všechno 😉

marya
31. júl 2008

Dadous, ako si prisla na to, ze minimalne raz zahne kazdy chlap ??? 🙄 😀 😀 Sorry, ale za to ze to spravil Tvoj, to este neznamena, ze to musi spravit kazdy... 😉

dadous
31. júl 2008

To vubec neberu jen podle toho svyho ale dívam se kolem sebe 🙂 a někdy se to ta dotyčna ani nemusí dozvědět. Určitě existujou vyjimky ale ja jsem zatím nikoho takovyho nepotkala. 🙂

marya
31. júl 2008

Dadous, jasne, je urcite vacsina tych, ktori podvadzaju, a mnoho zien sa to ani nedozvie, ale keby som mala mat toto presvedcenie, ze kazdy to robi, tak radsej ostanem navzdy sama a kazdeho poslem do kelu, nebudem to niekomu tolerovat len preto, ze "asi kazdy to robi", tak chudacik, musi aj on... 😉

alexandra
31. júl 2008

A ja si myslim, ze je velky rozdiel medzi fyzickou a psychickou/emocionalnou neverou a ze ste obaja prilis mladi na vazny vztah, podla toho co pises.

orinka
31. júl 2008

dadous: a to si ako na to prišla, že každý chlap minimálne raz zahne??? 😠 Neviem kto vám tu poniektorým dal právo hádzať všetkých do jedného vreca.... súhlasím s maryou... ty sa asi riadiš starým známym "podľa seba súdim teba"... to že zahol ten tvoj a že si to nečakala (úprimne: ktorá to čaká?) ešte neznamená, že je taký každý... vieš čo? Predstav si, že po svete chodia aj slušní a čestní ľudia... a či sa vám to páči alebo nie, je to tak... a aj keď si vždy budete tvrdiť to svoje, že nikdy nehovor nikdy, a do hlavy každému nevidíš a nevieš, čo sa v ňom odohráva... ani to nie je dôvodom na to, aby si tvrdila, že všetci sú rovnakí... 🙄

dadous
31. júl 2008

marya: Ja ti rozumím dokud se mi to nestalo uvažovala jsem stejně jako ty. Jen jsem se ted smířila s tím že se mi to muže stat kdykoliv znovu. Ale neber to tak ,že jsem snad na to připravena nebo že to snad očekavam, proboha to ne 🙂 Jen prostě už vím na vlastní kuži že se to stavá a že za žadnýho chlapa už bych nedala ruku do ohně. A ber to tak že to je jen muj nazor a nikoho o něm nechci přesvědčovat 😉 🙂

marya
31. júl 2008

Dadous, v pohode, ja beriem, ze jej to Tvoj nazor... 😉 Ved prave, mne keby sa to raz stalo, uz by som neverila, ze sa to nestane znova, dotycneho by som poslala asi niekde velmi daleko 😀 , a ziadneho chlapa by som v najblizsej dobe vidiet nechcela... 😝 🙄 Suhlasim s tym, ze nikdy nemozes vediet, co bude, mojmu manzelovi verim na 100%, ale ktovie, co sa kedy moze stat, ludia sa menia a nehovorim, ze nikdy sa to stat nemoze, hoci pevne verim, ze sa to nestane 😉 Zatial mi nikdy nedal ani len najmensiu zamienku na ziarlenie, vzdy mi dava najavo, ze ja som jedina, takze nastastie taketo veci som nikdy riesit nemusela 😵

Orinka, suhlasim s Tebou, ale je fakt, ze nikdy nevies, co bude za par rokov, mozme len verit, co aj robime 😉 😵

leishmania
31. júl 2008

moska ja si myslim ze v tvojom pripade neni dovod na odpustanie, ste obaja mladi a ist do zivota s chlapom co ta uz na zaciatku podviedol, to by som ja osobne nerobila...

venonna
31. júl 2008

dadous, klobuk dolu, ja netusim, ako by som sa s tym vyrovnavala ja... mne proste pride, ze chlap po sexe s inou je ako ocmulany cukrik - proste nan nema chut, ked ho vyplul niekto predo mnou... 😝

dadous
31. júl 2008

😀 to je hezky přirovnaní veno, když odešel myslela jsem si že už ho nikdy nechci vidět a po roce se to nějak změnilo,nevím proč,hodně jsem o tom přemyšlela. prostě ho mam rada, zmenil zaměstnaní a je to zatím všechno OK. A s tim ocumlanym cukríkem 😅 každej chlap měl před nama jinou ženu. teda pokud zrovna nenarazila na panice 😀

sirinka
31. júl 2008

dadous teda...ani ja nesuhlasim, ze kazdy zahyba...a je mi luto ludi, ktori s tymto presvedcenim ziju, lebo neverim, ze mozu mat krasny a plnohodnotny vztah. vztah, v ktorom je dovera...
a chlapa, ktory musi skusit minimalne dve zeny aby zistil, ze sa chce vratit, fuj...nie...

dadous
31. júl 2008

😒 o tom nema cenu diskutovat. jaště před rokem jsem uvažovala stajně jako vy.

kaczka
31. júl 2008

Mě podvedl,ale já odpustila,vím,že byl hrozný hajzl(prominte za to slovo) když jsem spolu žačali chodit,ale já to nevěděla!!Ale já ho změnila,trvalo to sice roka aza tu dobu mi hodně ublížil,ale já ho milovala natoli,,že jsem ho nedokázala opustit!!No a teď máme Davídka 🙂

dadous
31. júl 2008

kaczka: a jste štastny?

kaczka
31. júl 2008

Jo jsme!!TEd už jo!!Vím,že s ezměnil,je furt v práci nebo u nás nebo nám opravuje baráček!!Vím,že už zmoudřel,že předtím,byl nevybouřené děcko!!

ma_se
31. júl 2008

mne prve manzelstvo nevyslo,bol mi ex neverny...ale zasa na druhu stranu...zijem uz 13-nasty rok z druhom,ktoremu naprosto verim a neverim,ze by bol schopny byt neverny...hoci sa hovori nikdy nehovor nikdy..../aj ex som naprosto verila/ale viem,ze keby som preniesla nedoveru z predosleho manzelstva medzi tento vztah,nebolo by to dobre...ale je pravda,ze dnesnej dobe je vela muzov,co si chcu uzivat a mat aj zazemie atd.

dadous
31. júl 2008

Aspon jedna pozitivní zpravička. Ja už myslela že jsem divna, když mě chlap podvedl a ja ho vzala zpátky 😉

kaczka
31. júl 2008

Dadu,ono záleží jestli jen podvedl nebo s ní byl dýl!Pokud dýl,tak to asi není něco ve vztahu v pořádku,ale pokud jen jednou tak to neznamená,že yb tě nemiloval!

venonna
31. júl 2008

dadous, je mi jasne, ze nam, ktore mame OK manzelstva sa machruje, ked sme to nezazili. Ale tiez neviem, ako by som s lahkostou a hrdou hlavou zahodila tie spolocne roky... To je asi od povahy, co ktora znesie...
Ale aby som sa vratila k teme - suhlasim s tymi, ktore vravia, ze moska v tejto faze vztahu este nemusi odpustat.
No, som zvedava, ako sa to cele vyvinie... moska, das vediet? 😉