• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Milujem poriadok ale nenávidím upratovanie

6. marca 2017 
ja kazdy den puratujem...som potom nervna ked je daco v nep :slight_smile: :slight_smile: oriadku
19. dec 2012 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oprasujem tuto temu :slight_smile:
Ako to mate zariadene s upratovanim? Ja neznasam neporiadok, mam nervy, ked ho vidim, ale dokopat sa upratovat ma stoji nenormalnu namahu.... Vzdy si najdem tisic inych "dolezitejsich" veci.....
Upratovacku si nemozeme dovolit, s mm ratat nemozem (handicapovany) tak som na vsetko sama....
12. sep 2013 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvaka ten moj mi aspon povysava, ale umyt riad? to veru nehrozi, jemu to vraj nerobi dobre na ruky :grinning:
12. sep 2013 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka1011 to vies, agresivne umyvacie prostriedky :slight_smile:
12. sep 2013 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvaka a ja, ze cim to bude, toto je ono :grinning:
12. sep 2013 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja upratujem tiež raz za týždeň, poriadne. Samozrejme kuchyňu priebežne, alebo podlahu, keď treba pozametať. už dlhší čas zvažujem kúp robotického vysávača, máme ho v práci a vidím, ako upratuje a ušetril by mi čas. Máte s tým niekto skúsenosti? Našla som toto porovnanie modelov http://www.irobot.sk/irobot#porovnanie-produktov , poznáte ich niekto? Alebo viete odporučiť iný model/značku?
27. sep 2013 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby som z Ke,
Ak nestíhate, alebo nemáte chuť na upratovanie, umývanie okien, pranie,žehlenie a svoj čas potrebujete využiť plnohodnotnejšie, neváhajte ma kontaktovať.Vaša domácnosť bude čistá pravidelne ,alebo aj jednorázovo.Som spoľahlivá a pedantná 32r. žena s vlastnou domácnosťou a skúsenosťami už vo viacerých domácnostiach,ktoré pravidelne upratujem.
24. sep 2014 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ponúkam seriózne a spoľahlivé upratovanie a pomoc v domácnosti. S výpomocou v domácnosti mám už bohaté skúsenosti. Už som upratovala byt pani 1 krát za týždeň, ale kľudne môžem aj viackrát za týždeň. Ďalej som upratovala celý byt jednej mladej rodinke s dvoma deťmi v BA,kde som detičky vedela aj postrážiť,keď si pani potrebovala odbehnúť.Pravidelne sa starám o domácnosť rodinke s malým chlapčekom, žehlím a robím aj veľké upratovania, všetko čo rodina potrebuje aby mala vždy upratanú domácnosť. Som študentka VŠ prírodovedeckej fakulty UK a bývam na internáte.Som spoľahlivá a prispôsobivá. Navyše cez prázdniny som bola v Nemecku, kde som upratovala hotelové izby.
27. feb 2015 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ponúkam upratovanie Trenčín a okolie (domácnosti, kancelárie.....) :wink:
21. jún 2016 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobry den,
ak potrebujete upratat v BA a okoli, mozete ma kontaktovat.
Dakujem.
Zelam prijemny den :tulip:
6. mar o 03:13  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok