Milujem poriadok ale nenávidím upratovanie

elri
10. máj 2007

maminky, ako ste Vy na tom s upratovaním? Dufam, ze takyto problem nemam len ja, to by bola hamba 😲

Uvitam Vase rady ako Vy casto upratujete a ako sa snazite pri Vasich ratolestiach mat Vasu domacnost "tip-top". 🙂

lara30
19. dec 2012

ja kazdy den puratujem...som potom nervna ked je daco v nep 🙂 🙂 oriadku

kvaka
12. sep 2013

oprasujem tuto temu 🙂
Ako to mate zariadene s upratovanim? Ja neznasam neporiadok, mam nervy, ked ho vidim, ale dokopat sa upratovat ma stoji nenormalnu namahu.... Vzdy si najdem tisic inych "dolezitejsich" veci.....
Upratovacku si nemozeme dovolit, s mm ratat nemozem (handicapovany) tak som na vsetko sama....

mirka1011
12. sep 2013

@kvaka ten moj mi aspon povysava, ale umyt riad? to veru nehrozi, jemu to vraj nerobi dobre na ruky 😀

kvaka
12. sep 2013

@mirka1011 to vies, agresivne umyvacie prostriedky 🙂

mirka1011
12. sep 2013

@kvaka a ja, ze cim to bude, toto je ono 😀

romankaem
27. sep 2013

Ja upratujem tiež raz za týždeň, poriadne. Samozrejme kuchyňu priebežne, alebo podlahu, keď treba pozametať. už dlhší čas zvažujem kúp robotického vysávača, máme ho v práci a vidím, ako upratuje a ušetril by mi čas. Máte s tým niekto skúsenosti? Našla som toto porovnanie modelov http://www.irobot.sk/irobot#porovnanie-produktov , poznáte ich niekto? Alebo viete odporučiť iný model/značku?

kitty12
24. sep 2014

Ahojte baby som z Ke,
Ak nestíhate, alebo nemáte chuť na upratovanie, umývanie okien, pranie,žehlenie a svoj čas potrebujete využiť plnohodnotnejšie, neváhajte ma kontaktovať.Vaša domácnosť bude čistá pravidelne ,alebo aj jednorázovo.Som spoľahlivá a pedantná 32r. žena s vlastnou domácnosťou a skúsenosťami už vo viacerých domácnostiach,ktoré pravidelne upratujem.

nikol411
27. feb 2015

Ponúkam seriózne a spoľahlivé upratovanie a pomoc v domácnosti. S výpomocou v domácnosti mám už bohaté skúsenosti. Už som upratovala byt pani 1 krát za týždeň, ale kľudne môžem aj viackrát za týždeň. Ďalej som upratovala celý byt jednej mladej rodinke s dvoma deťmi v BA,kde som detičky vedela aj postrážiť,keď si pani potrebovala odbehnúť.Pravidelne sa starám o domácnosť rodinke s malým chlapčekom, žehlím a robím aj veľké upratovania, všetko čo rodina potrebuje aby mala vždy upratanú domácnosť. Som študentka VŠ prírodovedeckej fakulty UK a bývam na internáte.Som spoľahlivá a prispôsobivá. Navyše cez prázdniny som bola v Nemecku, kde som upratovala hotelové izby.

kometa
21. jún 2016

ponúkam upratovanie Trenčín a okolie (domácnosti, kancelárie.....) 😉

mamcadada
6. mar 2017

Dobry den,
ak potrebujete upratat v BA a okoli, mozete ma kontaktovat.
Dakujem.
Zelam prijemny den 🌷