Mladé mamičky

nezabudka84
18. sep 2006

Ahojte (najmä)mladé budúce mamičky.Aby nás nikto neodsudzoval, že načo takým mladým ženám deti, tak by som sa rada takto trošičku separovala.Tým zase nehovorím, že tu môžu písať len mlaďasky.Veľmi rady tu uvítame aj ostatné žienky.Budem im vďačná za každý príspevok.Momentálne som na PN, lebo som v 6. tt začala krvácať a musela som si týždeň poležať v nemocnici, čo ma aj dosť vystrašilo.Ale už sa máme obidvaja dobre, pekne rastieme a tešíme sa na prvý moment, keď sa uvidíme.
Ešte, ak by chcel niekto uverejniť svoj vek, tak budem veľmi rada.Ja konkrétne budem mať v piatok 22 krížičkov.Zatiaľ pa

georgine
6. mar 2007

hedu.. a jak zvládáte vekovy rozdil.. ja myslim ze v tom neni zadny problem a co vy??

katika1
6. mar 2007

mimi.. tak s teším na to teplo 😀
Ale aspoň budeme môcť pyšne vykračovať aj v plavkách s obrovským bruškom. Budem chodiť jak pávica 😀

hedunecka
6. mar 2007

mimi boze dufam ze tento rok nebude 300stupnov.. 😒 a co ako si to potom zvladala s mimim tie horka??

geo ziadny problem on mi pripada jak keby mal 20rokov aj tak vyzera aj sa tak obcas chova..neni taky nudny..sak kuk albumik..ja si ani neviem predstavit byt s niekym mladsim hlavne je ze sa velmi lubkame a my sme spolu 3roky takze sme ozaj od vas o rok vo vsetkom mladsi 😀

melory
6. mar 2007

maju byt 40stupnove horucavy tento rok.

hedunecka
6. mar 2007

mel to snad nie.. 😒 no tak to si uzijeme aj s drobcom..boze to musi byt hrozne pre tie babatka aj v tom kocari aj doma v postielke..ked sa ani len zaclona nepohne!

katika1
6. mar 2007

Mel.. no super.. 😖 a ja budem funieť niekde pod stromom celé leto.. 😀

melory
6. mar 2007

juj to mas s babom uz 13.9.o.k ale to tehotenstvo v tom teple je za trest, zazila som a bolo to o zivot, vstala som spotene , dala som si sprchu a kym som presla z kupelne do izby tiekli zo mna kvapky potu, cize ani upravit vlasy ani namalovat no stale som sa kupala v pote.

mimi109
6. mar 2007

hedun ked sa mala narodila tak uz bolo trosku chladnejsie takze v pohode 🙂
melory to maju byt fakt take hice? 😖 😖 inak to s tym potenim tiez poznam a este ked trebalo ist k lekarovi 😝 😝 😀

mimi109
6. mar 2007

akurat ma napadlo ked boli tie horucavy a nakupovali sme este dake drobnosti pre malu ked som v obchode objavila zapnuty ventilator som sa k nemu postavila a nechcela som odist manzel ma musel nasilim odvliest 😀 😀

melory
6. mar 2007

ano maju byt tropicke horucavy, to ja budem s babom v kociku co je fajn... 😵 teraz mam na nete teplomer a ukazuje mi 13stupnov, takze co to bude v lete?

katika1
6. mar 2007

sa máme na čo tešiť! 😀

mimi109
6. mar 2007

no to bude mat Marianka uz rok tak bude oblecena v bodikoch alebo dakych satockach na hlavicku klobucik juuuj a ja budem asi behat kanalami neznasam horucavy 😝 😝 😀 sice tu u nas na sever mozno budu tie tepla prijatelne do istej miery 😕

mimi109
6. mar 2007

katika mas termin porodu ako som mala aj ja 😵

arabeska
6. mar 2007

mel fiha,mna slak trafi,toto uz je moje druhe tehotko s terminom v septembri ale teplo vtedy bolo asi iba mesiac a to nebolo take neznesitelne.som dufala ze aj tento rok to tak bude 😅 ale tak som naivka.
pipi ja som maturovala uz s malym a mala som iba jendu 2 a zbytok same 1🙂 urcite sa to da v pohode zvladnut.drzkam ti palceky

adikasb
6. mar 2007

Ahojte babenky, mozem sa k Vam pridat? Mel, Ty si aj tu? Ako stihas tolko diskusii naraz? 😕

katika1
6. mar 2007

Mimi.. Ozaj.. aj Ty si mala 24tého 😀

mimi109
6. mar 2007

hej ale mala sa narodila 28.8. sa jej nechcelo do toho tepla 😀

melory
6. mar 2007

arabeska budes musiet vydrzat, ale ty nieco vymyslis, pojdes napr.do hor 😝

melory
6. mar 2007

adika som ako vietor vo vlasoch 😀

katika1
6. mar 2007

Mimi.. no mne sa snívalo, že sa mi drobec narodí 30. augusta 😀 tak možno..

arabeska
6. mar 2007

mel 😀 dik dobry napad.prezijem,prinajhorsom budem cely den vo vani 😝

mimi109
6. mar 2007

mel ako vies ze sa chce mala volat Dorotka? 🙂

mimi109
6. mar 2007

katika uvidis a mozno to bude 28. ako moja to by bola nahodicka 😵

adikasb
6. mar 2007

No a este na doplnenie - tak ja mam 22, no v podstate o mesiac uz 23, a necitim sa byt na babo nejak prilis mlada, mne sa to zda tak akurat... Ale vela kamosiek v mojom veku este nad babom ani neuvazuje - ved to asi poznate, najprv kariera a potom vsetko ostatne... Ale ja som stastna, ze uz mame malinku 🙂
A ja som pred rokom v maji koncila vysku - makala na diplomovke, statnicovala, promovala a vsetko s babom v brusku a bolo to uplne v pohode. Praveze som mala pocit, ze je to este lepsie ako keby som tehu nebola - clovek uz rozmysla akosi inac a vie, co je a co nie je podstatne... Takze ja som z toho nemala nejake stresy a dopadlo to uplne super 😉

melory
6. mar 2007

ja mam pre nu svoje meno aj moj muz a nechceme sa vzdat toho svojho a tak sme sa zhodli, ze dame dva mena, ale tu zrazu som mala sen, ze sa mi narodilo dievcatko a bola vedla mna v perinke a hovori mi : " mama ale ja sa chcem volat dorotka"

mimi109
6. mar 2007

zlate 😀 a ake mena mate inak vybrate?
a ostatne tehulky sem s menami ak uz mate vybrate 🙂

arabeska
6. mar 2007

mel,no vidis babo to vyriesilo a vybralo si velmi pekne meno 😵

melory
6. mar 2007

jaaaj vy ste mlade maminky? co to tu vlastne robim, to som tu mala byt pred 10-tymi rokmi a nie teraz po 30-tke 😅
ja chcem stelu a muz chce koletu a rodinka chce lilianu. 😵

mimi109
6. mar 2007

mel ale sak si este mladucka tak tu pekne pri nas ostan 🙂

melory
6. mar 2007

ja som stastna ze mam babo na leto lebo hugo bol na zimu, tak nebudem tolko babusit a budeme viac vonku