• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mladé maminky, tehuľky a snažilky II. Pridajte sa

17. januára 2016 
ked som uz z toho fakt mimo... sa nerada rozhodujem sama medzi vecami, ktore budu pouzivat aj iny ako MP alebo hlavne maly... :frowning2:
28. aug 2007 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flow: budeš muset..MP o tom ví prd :wink: a malýmu to bude vcelku fuk, když v tom bude jezdit odjakživa :wink:
28. aug 2007 o 18:42  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak asi pojdem do takeho ako mas ty... :wink: :wink:
28. aug 2007 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flow: mají moc pěkné barvy..a je to čtyřkombinace :wink:
28. aug 2007 o 19:14  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved len keby tie kolesa.... ale to nejak prezijem kupim pumpicku :wink: :wink:
28. aug 2007 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky jsem tu nová,ale pokud jsem dobře četla tak se baví o průběhu těhotenství,já jsem podruhé těhotná teď sice teprve na začátku,ale za tím je mi celkem fajn,až na bolesti v zádech,ale to už jsem zmákla u Lucinky
28. aug 2007 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prvnííííííííííííííííííííííí...do tří hodin budu mít kočík :grinning: :grinning: :grinning:
29. aug 2007 o 08:05  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siss :wink: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

dobre ranko....
29. aug 2007 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flow: no mě ten chlap vzbudil..jinak bych ještě spala :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
29. aug 2007 o 08:22  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Flow!
Siss, akú farbu si si vlastne objednala?
29. aug 2007 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bihan: takovou světle modrou s bledým lemováním..mám ho v albu :wink:
29. aug 2007 o 08:26  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siss :grinning: :grinning: :grinning: ved ja viem, ze si spachtos a preto sa cudujem, ze si tak skooooro hore :wink: :wink:
ahojik bihan :wink:
29. aug 2007 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dneska budu mít delší den :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
29. aug 2007 o 08:28  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siss ja mam take dni fuuurt.... :rolling_eyes: :rolling_eyes: hned jak odide MP do prace tak som hore.... :rolling_eyes:
29. aug 2007 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flow: no..ale už se mi chce teda obstojně spát :pensive: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
29. aug 2007 o 08:31  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne nie ja sa teraz kvlaitne napcham a vypijem si kavu...tot moj ranny ritual :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
29. aug 2007 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flow: nooo..já už měla řízek a rohlík :stuck_out_tongue_closed_eyes: a teď taky piju kávu :grinning:
29. aug 2007 o 08:34  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Siss, moje dni momentálne trvajú rekorných 18 hodín a pri tom som bola vždy strašný spachtoš... včera som do jednej pozrala Shreka (manžel zarezával už od desiatej) a o siedmej som už bola hore a nedalo sa mi znovu zaspať.. včera detto, to som vstávala o šiestej s manželom... bleee.. a to väčšinou nemám absolútne žiadny problém spať ešte do desiatej po jeho odchode...
29. aug 2007 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Siss, ja som ako slepá, minule som čumela do tvojho albumu na ovečku a košík, ale kočík som si nevšimla :sweat_smile:
29. aug 2007 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bihan: no já právě v noci blbě spim docela...tak pak to doháním dopoledne :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
29. aug 2007 o 08:37  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som myslela, ze napises rizek a pivo....siss :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja tlacim libove parky.... :astonished:
29. aug 2007 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes mam rande s koleginami z prace som zvedava na klepy... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
29. aug 2007 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flow: já pivo nebumbám nikdy :zipper_mouth: fujky :zipper_mouth: :sweat_smile:
29. aug 2007 o 08:39  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som si pred tehu obcas dala, ale tiez som velmi nemusela...ale teraz mi chuti... :wink: :wink: ...som si vcera dala vecer aby sa lepsie spalo :sweat_smile:
29. aug 2007 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flow: já jsem vínová a tak..pivní nebudu nikdy :sweat_smile:
29. aug 2007 o 08:43  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam rada podla nalady niekedy vino a niekedy tvrde, ale som nepila od silvestra :wink: ...iba raz za cas to pivko :sweat_smile:
29. aug 2007 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flow: já si dám víno s colou..ale slaboulilinké..a to teda piju celé těhu :wink:
29. aug 2007 o 08:47  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siss :grinning: :grinning: :grinning: ja som dnes normalne dolamana.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. aug 2007 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
isla som spat asi okolo polnoci... no hruza... :rolling_eyes: :rolling_eyes:
29. aug 2007 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flow: tak to já chodím spát dýl..o hodně :sweat_smile:
29. aug 2007 o 08:50  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok