• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mladé maminky, tehuľky a snažilky II. Pridajte sa

17. januára 2016 
kajule: já mám strachy, aby furt neřval..páč to by byli rodiče na nervy :rolling_eyes:
15. sep 2007 o 19:29  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
baby no co ozvala sa flow? :confused:
15. sep 2007 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To byla jedna noc a pak už to šlo. :slight_smile:
15. sep 2007 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi: ne..ale myslím, že nerodí :wink: jen je s JP :wink:
15. sep 2007 o 19:44  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Teď mi teda prospí celou noc od toho ukončenýho 3.měsíce. :slight_smile: Dneska spinkal do půl desátý. :slight_smile:
15. sep 2007 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kajule: to je skvělý..já tak byla taková..ale nikdy nevíš, co porodíš :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. sep 2007 o 19:46  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já jsem zase byla prý děsně uřvaná a pak ukecaná, což mi prý zůstalo. :sweat_smile:
15. sep 2007 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kajule: ukecaná taky..jsem dřív mlela, než jsem chodila :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
15. sep 2007 o 19:48  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Páťa už teďka taky hodně povídá, tak jsem zvědavá na něj, aby mě z něj nebolela hlava. :sunglasses:
15. sep 2007 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kajule: :grinning: je fakt roztomilej... :grinning:
15. sep 2007 o 19:51  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=785467&vReferer=%2Fphotos%2Fkajule
Hlavně tahle fotka. Mi tam přijde, jak kdyby něco pil nebo snad hulil. :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning:
15. sep 2007 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kajule: hahahaha..no jen jestli jsi nehulila ty..chudák malej :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
15. sep 2007 o 19:55  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prosím tě, co si to o mně myslíš? :angry: Si dám max třetinku černýho. :slight_smile:
15. sep 2007 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kajule: já pívo nepiju..ale víno s colou celý těhu..ale teda fááákt slabý a hodně coly..to mi nejde si odepřít :pensive: :sweat_smile:
15. sep 2007 o 19:57  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já jsem pívo taky nemusela, ale v těhu jsem se naučila pít černý. :sweat_smile: No a dneska mám chuť na to červený, ale máme jen bílý. :angry:
15. sep 2007 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kajule: já čistý nepiju..takže bílý se spritem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. sep 2007 o 20:04  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já čistý taky nepiju, červený s colou a bílý s tím spritem.
15. sep 2007 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kajule: jsem zvědavá, až si někdy už budu moct dát..jak rychle budu na šrot :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
15. sep 2007 o 20:10  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To jsem taky říkala, ale aspoň ušetřím. :sunglasses:
15. sep 2007 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kajule: a kouřila jsi? Já jo..ale teda málo..a hned jsem přestala a vůbec mi to nechybí :confused:
15. sep 2007 o 20:18  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nene, já k tomu měla vždycky odpor. :unamused: Tak to je dobře, že ti to nechybí. :slight_smile:
15. sep 2007 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kajule: ale mám obavy, že až pak někde třeba budu..a bude se pít a kouřit..že mě to zas zláká :unamused:
15. sep 2007 o 20:21  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
co to tu vy rozoberate???? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja sa uz tesim ako prestane kojit a vyberiem sa do Harlleya na diskoteku a rozbijem sa na srot :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no az o rok :unamused: :sweat_smile: :dizzy_face:
15. sep 2007 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: disky mě už nějak nelákají..a tuším, že MP by nebyl nadšenej teda :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
15. sep 2007 o 20:27  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No tak mě diskotéky taky už nějak nelákaj...vlastně nikdy mě moc nelákali, pže tam nehráli to co se mi líbí a tak jsem to moc nemusel. Ale až se budu moct opít, tak na to se těším. :sweat_smile: :sweat_smile: :sunglasses: Né, že bych byla kdovíjakej ožrala, ale myslím, že ty tři skleničky mi k tomu budou bohatě stačit. :grinning:
15. sep 2007 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kajule: já chodila tak do třetáku na střední..pak mě to přestalo bavit..a ted mě baví spíš si jít jen někam posedět..na disku nééé :confused:
15. sep 2007 o 20:32  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jak jsem tady už říkala. Mně nejvíc vyhovuje, když se sejdeme s kamaráda třeba doma něco ugrilujem, popijem a tak. :slight_smile:
15. sep 2007 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo..na disce otravujou samý dementi :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
15. sep 2007 o 20:35  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No právě a to Péťa zrovna moc nemusí. Jemu stačí, když mi třeba někdo sáhne na zadek a už vyletí jak čertík z krabičky a třeba to byl jenom nějakej ožrala, který ani pořádně neví co dělá.
15. sep 2007 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kajule: tak toho mýho si tam fakt neumím představit, by jim tam asi dělal tátu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
15. sep 2007 o 20:37  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok