• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mladé maminky, tehuľky a snažilky II. Pridajte sa

17. januára 2016 
autor
aj ja som to kukala... aj kamoska tam bola a dokonca aj postupila :grinning: :grinning: uz dalsia kamoska co je v superstar a postupila :sweat_smile:
16. sep 2007 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi: ta blondýna na konci byla hustá :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
16. sep 2007 o 11:35  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mna superstar maximalne nebavi :grinning: :grinning: :grinning:
16. sep 2007 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi: já musím koukat na netu..páč mně se to kryje s Vyvolenýma a Vem si mě :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
16. sep 2007 o 11:36  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zajtra idem volat lekarke, keby mam prist na krv. mrcha este nikde :pensive:
16. sep 2007 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vyvoleni, to mozem, dufam,ze to coskoro zacne zasa aj u nas :wink:
16. sep 2007 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
máme teda lepšího milionáře, než je Honzík :stuck_out_tongue_closed_eyes: takovej..tmavej a mooooc hezkej :grinning:
16. sep 2007 o 11:38  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, tak já teda Superstar nemusím. Na co se teď ale podívám je Vem si mě. Docela jsem koukala jaký tam všechno vybrali ženský, každá je úplně jiná. Jsem čekala, že tam vyberou kdoví jaký krásky a některý jsou takový obyčejný. Tak jsem zvědavá, kterou si nakonec vybere?
16. sep 2007 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a u nas je kto teraz v tom vydas sa za mna, ci ako sa to vola, baca? lebo absolutne nemam prehlad :wink:
16. sep 2007 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kajule: tu čtyřikrát rozvedenou od nás z PCE znám :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

zuzi: a to dávaj na čem? :confused: Co by tam dělal Bača? :confused:
16. sep 2007 o 11:40  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kajule: mě baví jen Slovensko hlada Superstar...česká ne..páč to je trapný a šílený moderátoři :unamused:
16. sep 2007 o 11:40  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No nevím jak vypadá Honzík, ale ten náš e mi taky moooc líbí. :grinning: :grinning: :grinning:
16. sep 2007 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kajule: Honzík je šílenej...přebral Boučkovi Marianu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
16. sep 2007 o 11:41  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi: myslíš Juraje? :sweat_smile: :sweat_smile:
16. sep 2007 o 11:42  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Siss, jj tak ta je dobrá, jsem si říkala, že ji to pořád baví. Taky tady máme takovou jednu expertku, ta se teď bude vdávat teda teprve potřetí, ale v hospodě prohlásila, že kdoví kolikrát se ještě bude vdávat, že to prý neví. :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Mě ta česká bavila akorát ta první řada, ty další už byli pěkně trapný.
16. sep 2007 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na jojke to chodi,ale nikdy som to nepozerala, ja si myslim, ze baca by tam byt, nie?
16. sep 2007 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kajule: já ji znám z jednoho podniku :wink: kostru má na svůj věk výbornou..ale ten ksich..uměláááá :pensive:
16. sep 2007 o 11:43  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sis-ano, juraj baca
16. sep 2007 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi: Jojku máme jenom v kuchyni :rolling_eyes: já ji v pokoji nemám :unamused:
16. sep 2007 o 11:43  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi: ten má dobrý tělo :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. sep 2007 o 11:44  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, ten ano, keby som bola slobodna, urcite sa prihlasim :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. sep 2007 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jooo tak to je tenhle. Teda nevím jestli si polepšila, ale on ji prý taky podváděl a už spolu myslím nejsou?
16. sep 2007 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi: já ani nevím, že něco takovýho jde na Jojce..to naše je na způsob Nevesta pre milionara :wink: ale ono je to všechno stejně na jedno brdo :sweat_smile:
16. sep 2007 o 11:45  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved preto to ani nepozeram sis :wink:
16. sep 2007 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kajule: mu koupila k narozeninám hrocha či co :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

zuzi: já nemám, co dělat..tak sleduju všechyn reality show..co znám... :sweat_smile:
16. sep 2007 o 11:47  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
poznate este nejake baby, ktore by bolo tehu a test by im vysiel negativny okrem PIPI? :unamused:
16. sep 2007 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano, hrocha, boze, hlupa je... podla mna uz spolu nie su
16. sep 2007 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi: no já spíš jen obráceně..že jim vyšel pozitivní a těhu nebyly :zipper_mouth:
16. sep 2007 o 11:49  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi: spíš donut doktorku, at ti udělá sono..jestli nemáš tu cystu nebo něco podobnýho...to ti to furt nechodí kvůli tomu vysazení HA podle mě :pensive:
16. sep 2007 o 11:51  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi, moje kamarádka si udělala Mamatest nebo tak nějak se jmenoval a po dvakrát ji vyšel negativní. Tak si zašla k doktorovi, no a ten zjistil, že je v 6.tt.
16. sep 2007 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok