Mladé maminky, tehuľky a snažilky II. Pridajte sa

pipi1211
27. aug 2007

Baby tak zakladam novu temu lebo v tej starej je uz dost popisaneho takze sem mozete dalej pisat 😀 😀 😀 😀 😀

sisstin
16. sep 2007

kajule: já si dělala mamatest..a hned //a prej je dost spolehlivej..ale zas jsem si ho dělala až někdy 14 dní po očekávané MS 😕

zuzana_t
16. sep 2007

no, ked mi minuly mesiac robila ultrazvuk, alebo sono - ja neviem, tak hovorila, ze tam nieco vidi, myslela si , ze je to mimi, ale ja som sa jej pytala, ze ak to nie je mimi, co je to potom a ona, ze cysta... a pytala som sa jej , ze co s tym a ona, ze to je v poriadku... aky je rozdiel medzi sono a ultrazvukom?

sisstin
16. sep 2007

zuzi: žádnej..to je stejnej název..akorát sono je možná ten vnitřní ultrazvuk 😉

zuzana_t
16. sep 2007

no ja som mala v piatok len 5 dni po ocakavanej MS....a negativny

kajule
16. sep 2007

Já už ani nevím, co jsem si dělala za test. Bylo ale na něm napsáno, že mám pět minut vyčkat, jenže jakmile jsem tam tu tyčinku strčila, tak během pár vteřin dvě silný čárky. 😵

zuzana_t
16. sep 2007

no, robila mi vnutorny to ano, takze to bolo sono 😀

sisstin
16. sep 2007

zuzi: já tě nechci strašit, ale myslím, že těhu nejsi 😖 😖 😖 😖 spíš ta cysta nebo rozházenej cyklus 😒

zuzana_t
16. sep 2007

no ale my sme sa tento mesiac naozaj snazili - kazdy druhy den po nasedeni clostylbegytu ☹

sisstin
16. sep 2007

zuzi: dokud se ti nesrovná cyklus...nebo ti tam bude vadit ta cysta..tak je menší možnost otěhotnění 😒 nedjřív se dej do pořádku...po jak dlouhý době ti dala ten Clostyl? 😕

zuzana_t
16. sep 2007

no, ked to nevyslo prvy mesiac, tak mi povedala, ze ma nebude trapit, ze mi da tieto lieky a ze pridem z dovolenky tehotna... pred tym hned na zaciatku cyklu mi dala este lutenyl uzivat a od 14 DC tento clostyl..

sisstin
16. sep 2007

kajule: no jo..kdo nechce, tak otěhotní..a obráceně 🙄 je to někdy nespravedlivý 😖

sisstin
16. sep 2007

zuzi: se docela divím, páč tyhle léky předepisují nejmín po půl roce snažení...a ne po měsíci 😉

sisstin
16. sep 2007

zuzi: se snažíte hrozně málo zatím 😉 u někoho to není za dva měsíce 😉 😒

zuzana_t
16. sep 2007

sis ale to je nasa znama, takze ja viem, ze inac by som ich nedostala 😀 😀 😀

kajule
16. sep 2007

Mně se to podařilo i přes HA, ale jak jsem řekla, vrátit se zpátky v čase, rozhodla bych se stejně. Páťa je vážně zlatíčko. 😵 😵 😵
Teď ale beru HA Cerazette a mám ho taky pěkně rozházenej. Dostala jsem to dva měsíce po porodu, měla asi tři dny a pak po šesti týdnech dva dny, pak zase nic a potom po týdnu tři dny. 😖 😒 🙄 🙄 🙄

zuzana_t
16. sep 2007

ja viem, ze sa to nemusi podarit hned na prvy, druhy krat, ale som si myslela, ze nam sa to podari 😒 ale nic nie je este stratene, za par dni budem vediet presne, pokial mi to ona nepotvrdi, ze naozaj nie som alebo som tehu 😒

sisstin
16. sep 2007

zuzi: hlavu vzhůru..a hlavně se nezabývej jen těhu..páč pak už kor neotěhotníš z těch nervů 😉 😒 😒 😒 😒

kajule: já HA brát nechci...ale teď už se fakt bojím, abych nebyla zas těhu hned 😒

zuzana_t
16. sep 2007

tiez si myslim, ze to su nervy ☹ toto a este v robote 😠

pipi1211
autor
16. sep 2007

no ja som si tiez robila test asi mesiac po oplodneni cize som bola vtedy tak 4-5tt a vysiel mi negat. no a ked som sla uuuuplnou nahodou k dr tak pri prezerani tym (pipikovym) sonom mi zistili ze som tehu.... viete si ma asi predstavit ako som sa musela zatvarit bola som v totalnom soku a nikdy na ten pocit nezabudnem 😅

kajule
16. sep 2007

Zuzi, někdo se snaží a vyjde mu to třeba až po půl roce nebo i dýl. Tím tě ale nechci strašit. Chci tím jen říct, že pokud se snažíte pár měsíců není vážně ještě nic ztracený a jednou to určitě vyjde. 😉 Nesmíš se na to tak upínat a myslet na to a ono tě to překvapí. 😉 Já vím ono to je asi někdy těžký nemyslet na to.

sisstin
16. sep 2007

zuzi: já těhu být nechtěla..byla jsem přesvědčená, že nebudu a bác..jak na to nemyslíš..tak to jde hned..ovšem, pokud není nějakej problém...třeba je něco v TM 😉

zuzana_t
16. sep 2007

co je TM? no, ja dufam,ze do vianoc sa to poradi, len sme strasne chceli, aby to vyslo akurat na dovolenke....
pipi - verim, ze ja budem tvoj pripad 😀 😀 😀 ja tym testom hlupim uz naozaj neverim 🙄

sisstin
16. sep 2007

zuzi: TM= tvůj manžel 😉 ale fakt se snažíte hrozně krátce..akorát, že se vždycky začíná léčit ženská...a pak je na tom třeba blbě chlap, že má špatný spermiogram 😉

kajule
16. sep 2007

Siss, já jsem taky nechtěla, jenže nerada bych zase otěhotněla. Teda chci ale tak za dva tři roky. Když si to ale vezmeš, že ani HA není stoprocentní.
Pipi, no já si vzpomínám, když jsem šla poprvé na UTZ. Doktorka mi udělala ten vnitřní, pak se mě zeptala jestli budu chtít na potrat a já ji řekla, že ne a ona byla strašně šťastná. No a když jsem pak četla tu lek. zprávu od ní, kde bylo napsáno jeden živý plodík, tak jsem se začala hrozně moc těšit. 😵

sisstin
16. sep 2007

kajule: já jsem v mým případě dost proti HA, pro mě jsou to děsný sračky...který ti zdevastujou tělo..ale asi nic jinýho mi nezbyde 😒

kajule
16. sep 2007

Já jsem ji začala brát asi někdy v květnu 2006, no brala jsem ji dva měsíce a najednou jsem zjistila, že jsem těhu. Taky se mi do ní nechtělo. Kámoška mi vyprávěla, že jsou i nějaký jiný metody než HA, jenže o těch já nic nevím. ☹

zuzana_t
16. sep 2007

len ked naozaj, tie co nechcu, su hned tehotne,a tie, co chcu, nemozu hned ☹

kajule
16. sep 2007

Nejenže ti to devastuje tělo, ale taky to jde docela do peněz. 😒

sisstin
16. sep 2007

kajule: a nevynechala jsi třeba tabletku..nebo jsi nezvracela a neměla průjem..jinak totiž na neúčinnost HA moc nevěřím, většinou je to špatným užíváním 😉 pak jsou různé náplasti a injekce..ale to vše funguje na stejné bázi jak HA 😒

pipi1211
autor
16. sep 2007

no ja som zazila strasny sok,nevedela som si plakat od smutku ci stastia.... hned som si predstavila ze akurat maturujem a co na to drahy.... a ako to zvladneme a mala som cca 3tyzdne na rozmyslenie ze ci si nechame no a tak na 4tyzden som si prisla pre tehu knizku 🙂 🙂 🙂 🙂