Mladé maminky, tehuľky a snažilky II. Pridajte sa

pipi1211
27. aug 2007

Baby tak zakladam novu temu lebo v tej starej je uz dost popisaneho takze sem mozete dalej pisat 😀 😀 😀 😀 😀

kajule
16. sep 2007

Vemte si ale taky kolik ženských má doma už kolik dětí a pořádně se o ně nestarají. Na druhou stranu jsou ty, co děti mít třeba vůbec nemůžou a přitom by to pro ně byli ideálí rodiče. Známá chce s manželem adoptovat, jenže to trvá hrozfně dlouho než se to všechno vyřídí. ☹

sisstin
16. sep 2007

pipi: už moc pěkně scrapuješ 😉 😵 😵 😵 😵

pipi1211
autor
16. sep 2007

😀 😀 😀 😀 😀 dakujem

kajule
16. sep 2007

Tak na tohle já jsem dost poctivá. Beru ještě léky na ŠŽ Letrox a právě kvůli němu jsem HA brala vždycky večer v šest hodin, pže tyhle dva léky se navzájem nějak vylučujou. A špatně mi taky nebylo ani jsem nezvracela. A na léky a jejich užívání si dávám fakt bacha, když už do toho vrážím takový peníze. 😒

kajule
16. sep 2007

Teda holky jak děláte ty různý rámečky a úpravy s těma fotkama? Je to vážně moc hezký. 😉

sisstin
16. sep 2007

kajule: tak nějaký riziko tam je..ale to jsem fakt hodně velká výjimka 😀 😀 no uvidíme...jsem chtěla taky brát tu Cerazzete právě..ale právě..rozházenej cyklus..a některý mimča ji stejně neberou 🙄

pipi1211
autor
16. sep 2007

kajule pozri si temu discrabook pre zaciatocnikov a tam mas presne postupy a navody 😵 😵 😵

sisstin
16. sep 2007

kajule: já taky neumím scrapovat? Mám jenom photofilter...a na scrapování musíš mít i nějaké programy..ale na SK koníkovi je o tom diskuze 😉

kajule
16. sep 2007

Já teda s kojením problém nemám, ale ten cyklus mám rozházenej parádně. Za týden jdu na kontrolu, tak mu o tom řeknu a uvidíme, co se dá dělat.

kajule
16. sep 2007

Jj, díky moc. 😉

sisstin
16. sep 2007

kajule: já na to nemám trpělivost...ale holkám to jde pěkně 😉 a hlavně ani nemám žádné fotky 😅

pipi1211
autor
16. sep 2007

no ja bere tiez carezzete a mam aj mrchu ☹ ☹ ☹ ale co uz.... len si musime davat bacha aby momo nemala surodenca 😅 😅 😅 😅 😖

sisstin
16. sep 2007

pipi: no to by byla síla 🤐 já se toho taky bojím jak čert kříže 😅

kajule
16. sep 2007

No tak mně bude chvilku trvat než se s tím naučím. Jenže až se to naučím, tak nebudu dělat nic jiného. 😅

pipi1211
autor
16. sep 2007

no to by ma asi j.... 😠 😠 😠 😠 my chceme o pat rockov dalsie 🙂

sisstin
16. sep 2007

pipi: já druhý moc nechci..ale když už..tak taky, až bude malej chodit do školy..dřív ani náhodou 😠

kajule
16. sep 2007

Já chci rozestup tak max ty tři roky. Jenže uvidíme jak to půjde. V dubnu 2010 jdu zase do nemocnice na radiajód a potom nemůžu půl roku otěhotnět, kže pak by to taky mohlo být těch pět.

sisstin
16. sep 2007

kajule: přitom se říká, že problémy s ŠŽ je taky prd na otěhotnění..a ty jsi byla hned 😀 😝

kajule
16. sep 2007

Jj, přesně tak. Nemůžeš brát nic tak vážně. Já ji mám vyoperovanou a doktor mi řekl, že když jsem otěhotněla tak jsem úplně zdravá a s dalším mimi taky nebude problém, tak uvidíme.

sisstin
16. sep 2007

já jdu zas na chvíli hají a pustit si nějakou tu reality show 😝

pipi1211
autor
16. sep 2007

akoze teraz mi napisala kamoska ze zajtra mi nemoze ist strazit malu lebo vraj kasle porazi ma.... boze ☹

sisstin
16. sep 2007

pipi: a tchyně nemůže? 😒

pipi1211
autor
16. sep 2007

no uz som to niako vyriesila... nik nemohol vsetci nieco maju a tak nakoniec pojde kamoska co bola aj v piatok,chuderka z roboty pride dnes domov o 2-3 rano o siedmej bude uz u mna a o jedenastej ma zapis do skoly... tak o 10.00 dojde dalsie kamoska no ta to s malou Momo moc nevie tak uz teraz sa bojim ☹ ☹ ☹ ☹ ja sa ani nebojim svojich skusok ale toho aka bude Momo aby neplackala a tak ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

sisstin
16. sep 2007

pipi: no to je blbé 😒 já též neumím s malýma dětma 😅

zuzana_t
16. sep 2007

pipi - ja keby som nebola v praci, by som ju zobrala 😉

kajule
16. sep 2007

Jeee Pipi, kdybych bydlela blíž, tak ti ji klidně pohlídám. 🙂 Já miluju děti a čím víc tím líp. Třeba by si s Páťou rozumněli. 🙂

sisstin
16. sep 2007

kajule: no..musíš přijet do PCE ..nasednout na Hungarii..a už svistíš do Blavy..za tři hodky jsi u pipi 😝 😅

pipi1211
autor
16. sep 2007

no ved snad to niako zvladneme.... joj boze uz nech je utorok poobede 😀 😀 😀 😀 😀

sisstin
16. sep 2007

pipi: vás dojdem kuk asi v januári... 😝 tak mozme dať sretko...trebars 😝

kajule
16. sep 2007

Já mám v úterý zkoušky z práva. 😝 ☹ ☹