• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mladé maminky, tehuľky a snažilky II. Pridajte sa

17. januára 2016 
Vemte si ale taky kolik ženských má doma už kolik dětí a pořádně se o ně nestarají. Na druhou stranu jsou ty, co děti mít třeba vůbec nemůžou a přitom by to pro ně byli ideálí rodiče. Známá chce s manželem adoptovat, jenže to trvá hrozfně dlouho než se to všechno vyřídí. :frowning2:
16. sep 2007 o 12:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pipi: už moc pěkně scrapuješ :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. sep 2007 o 12:14  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: dakujem
16. sep 2007 o 12:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tak na tohle já jsem dost poctivá. Beru ještě léky na ŠŽ Letrox a právě kvůli němu jsem HA brala vždycky večer v šest hodin, pže tyhle dva léky se navzájem nějak vylučujou. A špatně mi taky nebylo ani jsem nezvracela. A na léky a jejich užívání si dávám fakt bacha, když už do toho vrážím takový peníze. :unamused:
16. sep 2007 o 12:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Teda holky jak děláte ty různý rámečky a úpravy s těma fotkama? Je to vážně moc hezký. :wink:
16. sep 2007 o 12:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kajule: tak nějaký riziko tam je..ale to jsem fakt hodně velká výjimka :grinning: :grinning: no uvidíme...jsem chtěla taky brát tu Cerazzete právě..ale právě..rozházenej cyklus..a některý mimča ji stejně neberou :rolling_eyes:
16. sep 2007 o 12:19  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
kajule pozri si temu discrabook pre zaciatocnikov a tam mas presne postupy a navody :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. sep 2007 o 12:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kajule: já taky neumím scrapovat? Mám jenom photofilter...a na scrapování musíš mít i nějaké programy..ale na SK koníkovi je o tom diskuze :wink:
16. sep 2007 o 12:20  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Já teda s kojením problém nemám, ale ten cyklus mám rozházenej parádně. Za týden jdu na kontrolu, tak mu o tom řeknu a uvidíme, co se dá dělat.
16. sep 2007 o 12:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Jj, díky moc. :wink:
16. sep 2007 o 12:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kajule: já na to nemám trpělivost...ale holkám to jde pěkně :wink: a hlavně ani nemám žádné fotky :sweat_smile:
16. sep 2007 o 12:23  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
no ja bere tiez carezzete a mam aj mrchu :frowning2: :frowning2: :frowning2: ale co uz.... len si musime davat bacha aby momo nemala surodenca :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :confounded:
16. sep 2007 o 12:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pipi: no to by byla síla :zipper_mouth: já se toho taky bojím jak čert kříže :sweat_smile:
16. sep 2007 o 12:25  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
No tak mně bude chvilku trvat než se s tím naučím. Jenže až se to naučím, tak nebudu dělat nic jiného. :sweat_smile:
16. sep 2007 o 12:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
no to by ma asi j.... :angry: :angry: :angry: :angry: my chceme o pat rockov dalsie :slight_smile:
16. sep 2007 o 12:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pipi: já druhý moc nechci..ale když už..tak taky, až bude malej chodit do školy..dřív ani náhodou :angry:
16. sep 2007 o 12:27  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Já chci rozestup tak max ty tři roky. Jenže uvidíme jak to půjde. V dubnu 2010 jdu zase do nemocnice na radiajód a potom nemůžu půl roku otěhotnět, kže pak by to taky mohlo být těch pět.
16. sep 2007 o 12:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kajule: přitom se říká, že problémy s ŠŽ je taky prd na otěhotnění..a ty jsi byla hned :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. sep 2007 o 12:31  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Jj, přesně tak. Nemůžeš brát nic tak vážně. Já ji mám vyoperovanou a doktor mi řekl, že když jsem otěhotněla tak jsem úplně zdravá a s dalším mimi taky nebude problém, tak uvidíme.
16. sep 2007 o 12:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
já jdu zas na chvíli hají a pustit si nějakou tu reality show :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. sep 2007 o 12:38  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
akoze teraz mi napisala kamoska ze zajtra mi nemoze ist strazit malu lebo vraj kasle porazi ma.... boze :frowning2:
16. sep 2007 o 13:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pipi: a tchyně nemůže? :unamused:
16. sep 2007 o 13:46  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
no uz som to niako vyriesila... nik nemohol vsetci nieco maju a tak nakoniec pojde kamoska co bola aj v piatok,chuderka z roboty pride dnes domov o 2-3 rano o siedmej bude uz u mna a o jedenastej ma zapis do skoly... tak o 10.00 dojde dalsie kamoska no ta to s malou Momo moc nevie tak uz teraz sa bojim :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: ja sa ani nebojim svojich skusok ale toho aka bude Momo aby neplackala a tak :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
16. sep 2007 o 14:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pipi: no to je blbé :unamused: já též neumím s malýma dětma :sweat_smile:
16. sep 2007 o 14:09  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pipi - ja keby som nebola v praci, by som ju zobrala :wink:
16. sep 2007 o 14:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Jeee Pipi, kdybych bydlela blíž, tak ti ji klidně pohlídám. :slight_smile: Já miluju děti a čím víc tím líp. Třeba by si s Páťou rozumněli. :slight_smile:
16. sep 2007 o 14:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kajule: no..musíš přijet do PCE ..nasednout na Hungarii..a už svistíš do Blavy..za tři hodky jsi u pipi :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
16. sep 2007 o 14:42  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
no ved snad to niako zvladneme.... joj boze uz nech je utorok poobede :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. sep 2007 o 14:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pipi: vás dojdem kuk asi v januári... :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak mozme dať sretko...trebars :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. sep 2007 o 14:46  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Já mám v úterý zkoušky z práva. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2: :frowning2:
16. sep 2007 o 15:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok