• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mladé maminky, tehuľky a snažilky II. Pridajte sa

17. januára 2016 
júúúj.. nerobte mi chute :grinning: ja som vínová, mám strašne rada rosé.. a potom dobré červené vínko s tataráčikom alebo krvavým marinovaným steakom... veľa mäsa nejem, ale keď už, tak poriadne krvavé :stuck_out_tongue_closed_eyes: A ešte whisky... škótsku a najlepšie 12 rokov starú.. bez ľadu.. kuva.. zo Škótska som si doniesla jednu vzácnu fľašku a už 8 mesiacov na ňu len kukám, tak dúfam, že sa z nej neodparí, kým prestanem dojčiť... :grinning:
29. aug 2007 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bihan: ježiš..Skotská....to je na mě moc..ale zas pak není blbě po tom :sweat_smile:
29. aug 2007 o 08:54  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bihan ja som dostala Templarske vino a som sa rozhodla, ze ho otvorim az po piatich rokoch takze musim cakat este 4 roky... :unamused: :unamused:

my tu momentalne skladujem dost alkoholu na totalnu otravu... mame Piat D´or, Johny Walker, Centucky Jack, nejaka vodka a domaca slivka a orechovica... dufam, ze MP po porode bude zivy ked zacne.... :sweat_smile: :sweat_smile:
29. aug 2007 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
resp. ked s tym skonci :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
29. aug 2007 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
MP ma taky vycibreny vkus hlavne na vino... ked bol vo francuzku tak bol z toho uneseny... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: kolko kvalitneho vina tam poobjavoval :sweat_smile:
29. aug 2007 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flow: tak aby tu oslavu přežil :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
29. aug 2007 o 09:07  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siss :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: no ja len dufam, ze to nestiahne vsetko sam.... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ....ja budem mat smolu lebo budem kojit... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
29. aug 2007 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flow. MP si odbude oslavu na SK..já to naštěstí neuvidim :grinning:
29. aug 2007 o 09:12  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no len aby sa nam neotravili.... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
29. aug 2007 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flow: já mám den před termínem jmeniny :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
29. aug 2007 o 09:16  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cavte krasavice, co porabate? :wink:
29. aug 2007 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuko: čekám na pána z PPL..až mi doveze kočár :pensive: :sweat_smile:
29. aug 2007 o 09:18  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Takze sa tesis, nie? :slight_smile:
29. aug 2007 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuko: no ani ne..páč nevím, jak to s mámou dostaneme do šestého patra :confounded: :confused:
29. aug 2007 o 09:24  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kuko... :wink: :wink:
29. aug 2007 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ved vytahom, nie? :wink: Alebo nemate vytah? :confused: Tak nech ti to donesie hore, ved to je len kocaaaaaaaaaar, postielku ako das do vnutra? :sweat_smile:
29. aug 2007 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ha mam prvu tisicku prispevkov... :sweat_smile: :sweat_smile: tak tomu sa povie zavyslost na koniku... :sweat_smile:
29. aug 2007 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuko: no..ale k tomu výtahu jsou schody..a oni nejsou povinni ti to tahat.mají to jen po vchodové dveře dole :wink: ...já mám už doma košík..postýlku budu mít až v Seredi :wink:
29. aug 2007 o 09:26  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak siss kled sa budes nudit tak si pozri film Constantine ...je faaakt dobry... :wink: :wink:
29. aug 2007 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flow: to jsem viděla asi stokrát...když jsem byla na brigádě v kině :wink:
29. aug 2007 o 09:28  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmmm tak potom nic... :unamused: .... ma velmi zaujal :sweat_smile: dobre urobeny film... :sweat_smile:
29. aug 2007 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flow: no já takové filmy nesnáším..ale na tohle jsem se vydržela koukat :wink:
29. aug 2007 o 09:30  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jaaaaaaaj siss, tak ty to mas takto premyslene :wink: A kedy budes byvat v seredi? :confused:
29. aug 2007 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuko: no..to nevím, ale původní plán byl v januári někdy...ale jestli to vyjde :confused:
29. aug 2007 o 09:36  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siss nepocestujem na svk spolu??? :sweat_smile:
29. aug 2007 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flow: no já jezdím EC...Hungaria..takže nasednu a vysednu v BA :grinning:
29. aug 2007 o 09:38  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joooooj tak to je o chvilku, aj my mame rozne plany, ale je to hrozneeee lebo zatial sa vsetko vlecie ako hrom :unamused:
29. aug 2007 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siss ja idem autom :grinning: len este niesom rozhodnuta kedy presne ale okolo novembra by som chcela ked este nieje velka zima... :wink:
29. aug 2007 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flow: auto mi nehrozí..žádné nemám..ale asi stěhovat se budeme nevím jak :angry:
29. aug 2007 o 09:41  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siss: neboj nejako sa tam uz dostanete :slight_smile: A tam budete byvat v byte? :confused:
29. aug 2007 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok